Kolejna toyota

Strona Główna » Toyota Półmaraton Wałbrzych » News » Kolejna toyota

Wałbrzych zaczyna zapisy i kusi samochodem

Już w najbliższą sobotę w południe ruszą zapisy do 23. Toyota Eko Półmaraton Wałbrzych. Biegi odbędą się na nieco zmodyfikowanej trasie 3 września. Tym razem trasa wiedzie z Rynku na Piaskową Górę, potem powrót do centrum przez obwodnicę i skręt w kierunku Starej Kopalni. I dalej powrót na Plac Grunwaldzki i obwodnicą w kierunku Podgórza, by wrócić na metę w Rynku. Już 15.04 startują zapisy do wałbrzyskich biegów, bowiem obok półmaratonu, zostaną rozegrane także bieg dla zdrowia i bieg dla niepełnosprawnych. Ilość miejsc jest ograniczona do dwóch tysięcy. Zapisać można się na stronie datasport.pl. Pierwsze wpisowe - do 31.05 - wynosi 100 zł (dla wałbrzyszan 80 zł). Wszyscy uczestnicy wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Główna to samochód toyota aygo. W tym roku przez organizatorów biegów półmaratońskich została utworzona klasyfikacja Półmaratony Dolnośląskie O Puchar Muflonów, do których zaliczono 15. Panas Półmaraton Ślężański (już został rozegrany 25.03), 11. Półmaraton Jeleniogórski (start w najbliższą niedzielę 16.04, zapisy są jeszcze przyjmowane na datasport.pl, chociaż limit tysiąca biegaczy został już osiągnięty), 23. Toyota Eko Półmaraton Wałbrzych (03.09) i 8. RST Półmaraton Świdnica (05.11). Każdy kto ukończy te cztery biegi otrzyma pamiątkowy medal. Natomiast najlepsi biegacze z całego cyklu z miejsc 1-6 otrzymają Dolnośląskie Muflony. O nowej trasie biegów czytaj także w zakładce o tym się mówi - "Ominięte Szczawno".