Piłkarze LO 2023-2024

Strona Główna » Piłka Nożna » Artykuły » Piłkarze LO 2023-2024

Terminarz Górnika Wałbrzych i Zdroju Jedlina Zdrój liga okręgowa Wałbrzych 2023/2024

 

I runda

15.08
Sparta Ziębice - Górnik    1:2
Nysa Kłodzko - Zdrój    1:3

19.-20.08
Górnik - Lechia II Dzierżoniów    2:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Zdrój    4:3

26.-27.08
AKS Strzegom - Górnik    3:2
LKS Bystrzyca Górna - Zdrój    0:2

02.-03.09
Górnik - Nysa Kłodzko    1:1
Zdrój - Włókniarz Głuszyca    1:0

09.-10.09
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Górnik    0:0
Zjednoczeni Żarów - Zdrój    2:9

16.-17.09
Górnik - LKS Bystrzyca Górna    1:2
Skałki Stolec - Zdrój    3:3

23.-24.09
Górnik - Włókniarz Głuszyca    2:2
Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki    1:1

30.09-01.10
Górnik - Zjednoczeni Żarów    3:1
Victoria Świebodzice - Zdrój    2:2

07.-08.10
Zdrój - Górnik    1:4

14.-15.10
Górnik - Zamek Kamieniec Ząbkowicki    1:1
Granit Roztoka - Zdrój    3:2

21.-22.10
Victoria Świebodzice - Górnik    2:2
Zdrój - Polonia Bystrzyca Kłodzka    5:1

28.-29.10
Skałki Stolec - Górnik    1:1
Bielawianka Bielawa - Zdrój    2:2

04.-05.11
Górnik - Granit Roztoka    0:1
Zdrój - Sparta Ziębice    4:0

11.-12.11
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Górnik    1:4
Lechia II Dzierżoniów - Zdrój    0:2

18.-19.11
Górnik - Bielawianka Bielawa    0:3
Zdrój - AKS Strzegom    2:5


II runda

16.-17.03
Górnik - Sparta Ziębice
Zdrój - Nysa Kłodzko

23.-24.03
Lechia II Dzierżoniów - Górnik
Zdrój - Orzeł Ząbkowice Śląskie

30.03
Górnik - AKS Strzegom
Zdrój - LKS Bystrzyca Górna

06.-07.04
Nysa Kłodzko - Górnik
Włókniarz Głuszyca - Zdrój

13.-14.04
Górnik - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zdrój - Zjednoczeni Żarów

20.-21.04
LKS Bystrzyca Górna - Górnik
Zdrój - Skałki Stolec

27.-28.04
Włókniarz Głuszyca - Górnik
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Zdrój

01.05
Zjednoczeni Żarów - Górnik
Zdrój - Victoria Świebodzice

04.-05.05
Górnik - Zdrój

11.-12.05
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Górnik
Zdrój - Granit Roztoka

18.-19.05
Górnik - Victoria Świebodzice
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Zdrój

25.-26.05
Górnik - Skałki Stolec
Zdrój - Bielawianka Bielawa

01.-02.06
Granit Roztoka - Górnik
Sparta Ziębice - Zdrój

08.-09.06
Górnik - Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zdrój - Lechia II Dzierżoniów

15.-16.06
Bielawianka Bielawa - Górnik
AKS Strzegom - Zdrój