Archiwum Wyników

Strona Główna »
16-11-2018  17:44
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-11-2018  17:42
Juve Głuchołazy (JUVE)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
0
3
20
25
18
25
23
25
-
-
-
-
Zakończony

16-11-2018  17:38
SKK Siedlce (SIEDLCE)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
81
95
10
27
21
26
21
23
29
19
-
-
Zakończony

16-11-2018  17:34
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
KS Milicz (KS MILICZ)
3
0
25
20
25
22
25
15
-
-
-
-
Zakończony

16-11-2018  17:32
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
WKK II Wrocław (WKK II)
88
80
11
21
24
21
25
17
28
21
-
-
Zakończony

09-11-2018  17:42
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Piast Żerniki Wrocław (ŻERNIKI)
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-11-2018  17:38
BTS Bolesławiec (BTS)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
1
3
7
25
15
25
25
21
15
25
-
-
Zakończony

09-11-2018  17:34
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
GKS Tychy (TYCHY)
73
65
18
12
4
19
24
6
27
28
-
-
Zakończony

09-11-2018  17:28
AZS AWF PIKO Sport Wrocław (AWF WROCŁAW)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
1
3
28
26
14
25
17
25
14
25
-
-
Zakończony

09-11-2018  17:24
Chrobry XXI Kłodzko (CHROBRY)
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
70
62
17
15
15
22
16
16
22
9
-
-
Zakończony

06-11-2018  18:00
WKS Śląsk Wrocław (ŚLĄSK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
91
78
23
21
25
14
15
25
28
18
-
-
Zakończony

02-11-2018  16:28
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
6
1
4
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-11-2018  16:18
Polonia Trzebnica (TRZEBNICA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-11-2018  16:00
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
KK Oleśnica (OLEŚNICA)
75
80
19
13
23
20
18
23
15
24
-
-
Zakończony

01-11-2018  18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Znicz Pruszków (ZNICZ)
62
51
13
12
14
12
18
18
17
9
-
-
Zakończony

30-10-2018  16:22
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Olavia Oława (OLAVIA)
3
0
25
23
25
10
25
10
-
-
-
-
Zakończony

26-10-2018  17:40
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Wrocław (WROCŁAW)
6
0
3
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-10-2018  17:30
Bielawianka Bielawa (BIELAWA)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
0
3
21
25
11
25
24
26
-
-
-
-
Zakończony

26-10-2018  17:20
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Polonia-Stal Świdnica (POLONIA-STAL)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-10-2018  17:14
Polfarmex Kutno (KUTNO)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
73
77
22
15
14
18
24
17
13
27
-
-
Zakończony

26-10-2018  17:02
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
UMKS Volley Głogów (GŁOGÓW)
3
0
25
18
25
12
25
17
-
-
-
-
Zakończony

23-10-2018  16:30
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
5
1
3
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-10-2018  16:38
Medyk Konin (MEDYK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
3
1
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-10-2018  16:34
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Rawlplug Sokół Łańcut (SOKÓŁ)
62
82
13
15
15
25
18
26
16
16
-
-
Zakończony

19-10-2018  16:28
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Nysa Kłodzko (NYSA)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-10-2018  16:24
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Sobieski Żagań (SOBIESKI)
3
1
21
25
25
14
25
18
25
17
-
-
Zakończony

19-10-2018  16:18
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-10-2018  17:00
WKK Wrocław (WKK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
75
60
17
15
15
14
22
16
21
15
-
-
Zakończony

12-10-2018  17:38
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Mitech Żywiec (MITECH)
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-10-2018  17:34
Astra Nowa Sól (ASTRA)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
27
25
25
14
20
25
25
23
-
-
Zakończony

12-10-2018  17:28
Sokół Marcinkowice (SOKÓŁ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
3
2
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-10-2018  17:15
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Enea Astoria Byfgoszcz (ASTORIA)
76
66
19
15
20
13
23
12
14
26
-
-
Zakończony

12-10-2018  17:00
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
1
5
0
3
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-10-2018  14:00
Piast Nowa Ruda (PP: PIAST NR)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-10-2018  16:45
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Chrobry Głogów (CHROBRY)
3
1
25
21
19
25
27
25
25
15
-
-
Zakończony

05-10-2018  16:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Orzeł Prusice (PRUSICE)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-10-2018  16:15
STK Czarni Słupsk (CZARNI)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
77
66
19
20
17
15
19
11
22
20
-
-
Zakończony

05-10-2018  16:00
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
KKS Kobierzyce (KOBIERZYCE)
94
76
21
14
16
20
27
18
30
24
-
-
Zakończony

05-10-2018  15:45
Polska U15K (POL U15K)
Czechy U15 K (CZECH U15K)
3
2
0
0
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-09-2018  18:24
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Pogoń Prudnik (PRUDNIK)
82
76
18
23
20
11
14
27
30
15
-
-
Zakończony

28-09-2018  18:22
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-09-2018  18:20
Ikar Legnica (IKAR)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
0
3
19
25
20
25
12
25
-
-
-
-
Zakończony

28-09-2018  18:14
WKS Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
66
58
18
12
17
15
14
16
17
15
-
-
Zakończony

28-09-2018  18:12
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
3
6
2
3
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-09-2018  14:08
Zamek Kamieniec (PP: ZAMEK)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
3
1
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-09-2018  17:48
AZS UJ Kraków (UJ KRAKÓW)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-09-2018  17:44
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
GKS Mirków/Długołęka (MIRKÓW)
7
1
3
0
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-09-2018  17:32
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
UKS Ekonom Legnica (EKONOM)
94
58
29
12
20
13
32
11
13
22
-
-
Zakończony

21-09-2018  17:28
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Granit Roztoka (ROZTOKA)
1
4
0
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-09-2018  17:24
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-09-2018  16:00
LKS Bierkowice (PP: BIERKOWICE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
4
0
2
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-09-2018  16:24
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS PSW Biała Podlaska (AZS BP)
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-09-2018  16:20
MKP Wołów (WOŁÓW)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-09-2018  16:18
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (spar: AQUA ZDRÓJ)
Astra Nowa Sól (ASTRA)
4
0
25
19
25
19
25
19
28
26
-
-
Zakończony

14-09-2018  16:12
Górnik Trans.eu Wałbrzych (spar: GÓRNIK TRANS)
AZS Basket Nysa (NYSA)
83
65
20
18
24
17
22
18
17
12
-
-
Zakończony

14-09-2018  16:10
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-09-2018  16:08
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
Zagłebie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-09-2018  19:25
Chrobry Głogów (CHROBRY)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
2
3
25
15
21
25
15
25
25
15
10
15
Zakończony

12-09-2018  19:24
Górnik Trans.eu (GÓRNIK TRANS)
Pogoń Prudnik (PRUDNIK)
77
81
14
15
17
20
19
15
18
18
9
13
Zakończony

12-09-2018  19:21
PP: Górnik NM (PP: GÓRNIK NM)
Lechia Dzierżoniów (LECHIA)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-09-2018  19:20
PP: MKS Szczawno (PP: SZCZAWNO)
LKS Bystrzyca (BYSTRZYCA)
3
4
2
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-09-2018  19:19
PP Górnik Ii (PP: GÓRNIK II)
Bielawianka (BIELAWA)
1
3
1
2
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2018  19:48
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2018  19:44
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
4
2
3
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2018  19:40
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
3
2
2
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2018  19:38
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2018  19:34
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2018  12:24
Górnik Trans (sparing: GÓRNIK )
WKS Śląsk Wrocław (ŚLĄSK)
66
75
14
22
24
12
8
22
20
19
-
-
Zakończony

31-08-2018  17:50
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Unia Bardo (BARDO)
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-08-2018  17:48
Samorządowcy (SAMORZĄDOWCY)
Księża (KSIĘŻA)
4
1
2
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-08-2018  17:44
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Grom Witków (GROM)
3
3
3
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-08-2018  17:42
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-08-2018  16:00
Gwardia Wrocław (spar GWARDIA)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
2
26
24
27
29
25
21
22
25
15
12
Zakończony

28-08-2018  12:37
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (PP: GÓRNIK NM)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
4
1
2
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2018  12:37
Zieloni Łagiewniki (PP: ŁAGIEWNIKI)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2018  12:36
Zagłębie Wałbrzych (PP: ZAGŁĘBIE)
Grom Witków (GROM)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2018  12:35
Górnik II Wałbrzych (PP: GÓRNIK II)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
5
0
3
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-08-2018  16:20
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Polonia Poznań (POLONIA)
5
1
2
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-08-2018  16:18
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Bielawianka Bielawa (BIELAWIANKA)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-08-2018  16:14
LKS Bystrzyca Górna (BYSTRZYCA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-08-2018  16:12
Włókniarz Kudowa Zdrój (KUDOWA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-08-2018  16:10
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2018  17:50
GKS Katowice (KATOWICE)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2018  17:48
Sokół Wielka Lipa (WIELKA LIPA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
4
2
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2018  17:44
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Sparta Ziębice (ZIĘBICE)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2018  17:42
KS Walim (WALIM)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2018  17:40
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
5
1
2
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-08-2018  20:33
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (PP: GÓRNIK NM)
Błękitni Słotwina (SŁOTWINA)
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-08-2018  13:42
Zagłębie Wałbrzych (PP: ZAGŁĘBIE)
Wierzbianka Wierzbno (WIERZBNO)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-08-2018  13:40
Górnik II Wałbrzych (PP: GÓRNIK II)
Unia Bogaczowice (UNIA)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2018  12:57
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Grom Witków (GROM)
3
4
2
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2018  12:57
Górnik Boguszów Gorce (GORCE)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  17:04
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Orzeł Ząbkowice Śląskie (ORZEŁ)
3
1
2
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  17:02
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  16:40
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  16:38
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Błękitni Słotwina (SŁOTWINA)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  16:34
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
2
3
0
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  16:32
Darbor Bolesławice (DARBOR)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-08-2018  16:57
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Moto Jelcz Oława (OŁAWA)
5
0
1
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-08-2018  16:00
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
6
0
2
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-08-2018  15:45
Victoria Świebodzice (sparing: VICTORIA)
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
0
4
0
3
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-08-2018  14:42
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Karkonosze JG (KARKONOSZE)
3
1
3
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-07-2018  11:11
MKS Szczawno (sparing: SZCZAWNO)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2018  22:15
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Orkan Szczedrzykowice (ORKAN)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2018  22:09
Zdrój Jedlina Zdrój (sparing: JEDLINA)
Unia Bardo (BARDO)
2
4
1
3
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2018  22:00
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: PWSZ)
AZS UJ Kraków (UJ KRAKÓW)
2
5
0
3
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2018  13:14
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: AZS PWSZ)
Uniwersytet Alicante (ALICANTE)
2
7
2
5
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-07-2018  18:44
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: AZS PWSZ)
Uniwersytet Coimbra (COIMBRA)
3
2
0
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-07-2018  18:28
Lechia Dzierżoniów (SPAR: LECHIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-07-2018  21:00
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: AZS PWSZ)
Uniwersytet Berneński (BERNO)
8
0
3
0
5
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2018  20:15
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: AZS PWSZ)
Uniwersytet Politechniczny Moskwa (MOSKWA)
1
10
0
4
1
6
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2018  20:00
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: AZS PWSZ)
Uniwersytet Techniczno-Technologiczny Tel Aviv (TEL AVIV)
13
1
4
0
9
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2018  09:44
Olimpia Kamienna Góra (OLIMPIA KG)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
2
5
1
4
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2018  09:41
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Ślęza Wrocław (ŚLĘZA)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-07-2018  11:53
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing: AZS PWSZ)
AZS Wrocław (AZS WR)
8
0
3
0
5
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-07-2018  10:46
AZS PWSZ (sparing: AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-07-2018  10:44
Nachod FK (sparing: NACHOD)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2018  23:14
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2018  23:10
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
0
4
0
2
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2018  23:08
Granit Roztoka (ROZTOKA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2018  23:04
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
3
3
0
1
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2018  23:02
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Boxmet Piskorzów (PISKORZÓW)
12
2
5
0
7
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-06-2018  16:12
Polska (POLSKA)
Dominikana (DOMINIKANA)
1
3
18
25
25
16
21
25
20
25
-
-
Zakończony

13-06-2018  16:11
Polska (POLSKA)
Rosja (ROSJA)
3
0
25
21
25
18
25
15
-
-
-
-
Zakończony

13-06-2018  16:09
Polska (POLSKA )
Japonia (JAPONIA)
3
2
18
25
25
15
25
16
21
25
16
14
Zakończony

08-06-2018  18:10
Polonia Trzebnica (TRZEBNICA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
4
1
0
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-06-2018  18:04
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Skałki Stolec (SKAŁKI)
2
4
1
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-06-2018  18:02
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
6
0
2
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-06-2018  18:00
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
0
5
0
1
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-06-2018  17:45
MKS II Szczawno Zdrój (SZCZAWNO II)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
4
2
3
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2018  14:44
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Nysa Kłodzko (NYSA)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2018  14:38
LKS Bystrzyca Górna (BYSTRZYCA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
3
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2018  14:34
Skałki Stolec (SKAŁKI)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2018  14:30
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
4
1
2
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2018  14:28
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Płomień Makowice (MAKOWICE)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-05-2018  16:12
Foto-Higiena Gać (FOTO-HIGIENA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-05-2018  16:04
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-05-2018  16:02
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
LKS Bystrzyca Górna (BYSTRZYCA)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-05-2018  18:30
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-05-2018  18:20
AZS AGH Kraków (2. AGH)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
81
70
15
23
23
24
23
11
20
12
-
-
Zakończony

25-05-2018  18:14
Iskra Jaszkowa Dolna (ISKRA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-05-2018  18:12
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-05-2018  18:00
Górnik Wałbrzych (LDJ: GÓRNIK)
Widawa (WIDAWA)
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-05-2018  20:34
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Nike Ostrołęka (OSTROŁĘKA)
3
1
19
25
25
14
25
14
25
21
-
-
Zakończony

19-05-2018  20:32
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Poprad Stary Sącz (POPRAD)
0
3
15
25
16
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

18-05-2018  18:32
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-05-2018  18:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Pogoń Oleśnica (OLEŚNICA)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-05-2018  18:28
Górnik Trans.eu Wałbrzych (1. GÓRNIK TRANS)
AZS AGH Kraków (AGH)
77
90
17
17
23
24
15
21
22
28
-
-
Zakończony

18-05-2018  18:24
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Grom Witków (GROM)
2
6
2
2
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-05-2018  18:22
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Iskra Jaszkowa Dolna (ISKRA)
6
2
2
2
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-05-2018  18:15
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Gedania Gdańsk (GEDANIA)
0
3
17
25
19
25
19
25
-
-
-
-
Zakończony

15-05-2018  18:10
Sokół Wielka Lipa (WIELKA LIPA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
1
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-05-2018  18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych (3. GÓRNIK TRANS)
Syntex Księżak Łowicz (ŁOWICZ)
77
65
17
24
19
18
23
12
18
11
-
-
Zakończony

11-05-2018  18:20
Medyk Konin (MEDYK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
4
0
3
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-05-2018  18:10
MKP Wołów (WOŁÓW)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-05-2018  17:58
Syntex Księżak Łowicz (2. ŁOWICZ)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
89
84
21
27
28
17
22
17
18
23
-
-
Zakończony

11-05-2018  17:54
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
12
2
7
0
5
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-05-2018  17:50
Grom Witków (WITKÓW)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-05-2018  19:50
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-05-2018  19:48
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Bielawianka Bielawa (BIELAWIANKA)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-05-2018  19:28
Górnik Trans.eu Wałbrzych (1. GÓRNIK TRANS)
Syntex Księżak Łowicz (ŁOWICZ)
76
70
11
16
25
14
20
17
20
23
-
-
Zakończony

04-05-2018  19:24
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-05-2018  19:22
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-05-2018  21:37
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Iskra Witków (ISKRA)
6
1
3
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-05-2018  21:36
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Karolina II Jaworzyna (KAROLINA II)
7
2
3
0
4
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-05-2018  16:22
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
5
0
1
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-05-2018  16:10
Górnik Trans.eu Wałbrzych (3. GÓRNIK TRANS)
Żubry Białystok (ŻUBRY)
83
60
18
17
26
13
22
11
17
19
-
-
Zakończony

30-04-2018  17:44
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Orzeł Ząbkowice Śląskie (ORZEŁ)
3
2
1
2
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-04-2018  17:30
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-04-2018  20:30
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
USA Beach Volley Lubsko (LUBSKO)
3
2
12
25
25
20
16
25
25
20
15
12
Zakończony

27-04-2018  17:34
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-04-2018  17:30
Górnik Łęczna (PP: ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
6
0
3
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-04-2018  17:28
Żubry Białystok (2. ŻUBRY)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
77
73
15
20
16
18
30
17
16
18
-
-
Zakończony

27-04-2018  17:20
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Victoria Cieszyn (CIESZYN)
2
3
25
23
14
25
23
25
25
21
14
16
Zakończony

27-04-2018  17:00
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-04-2018  17:48
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-04-2018  19:12
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
2
3
1
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-04-2018  19:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Wiwa Goszcz (WIWA)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-04-2018  19:04
Górnik Trans.eu Wałbrzych (1. GÓRNIK TRANS)
Żubry Białystok (ŻUBRY)
66
62
16
16
14
14
19
24
17
8
-
-
Zakończony

20-04-2018  19:00
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
Piast Nowa Ruda (PIAST NR)
1
6
0
3
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-04-2018  18:30
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-04-2018  18:28
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-04-2018  18:24
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-04-2018  16:30
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
KKS Tarnowskie Góry (TARNGÓRY)
89
49
18
5
27
8
32
20
12
16
-
-
Zakończony

13-04-2018  16:20
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Wrocław (AZS WR)
7
0
2
0
5
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-04-2018  16:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Polonia-Stal Świdnica (POLONIA-STAL)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-04-2018  16:00
MKK Gniezno (2. GNIEZNO)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
71
73
28
20
19
16
14
20
10
17
-
-
Zakończony

13-04-2018  15:30
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
UR Kraków (KRAKÓW)
60
62
10
18
24
18
4
17
22
9
-
-
Zakończony

13-04-2018  15:15
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
Hensfort Przemyśl (PRZEMYŚL)
59
90
22
18
18
26
5
18
14
28
-
-
Zakończony

13-04-2018  15:01
TS Chełmiec I Wałbrzych (CHEŁMIEC MŁ)
Orion Sulechów (SULECHÓW)
2
1
25
11
19
25
15
10
-
-
-
-
Zakończony

13-04-2018  15:00
Chelmiec (CHEŁMIEC MŁ)
AZS PWSZ Nysa (NYSA)
2
1
25
21
20
25
15
12
-
-
-
-
Zakończony

07-04-2018  17:00
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing: AZS PWSZ)
kadra U19 (U19)
3
2
2
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-04-2018  17:10
Piast Żerniki Wrocław (ŻERNIKI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-04-2018  17:04
Górnik Trans.eu Wałbrzych (1. GÓRNIK TRAN)
MKK Gniezno (GNIEZNO)
72
70
17
13
21
27
21
6
13
24
-
-
Zakończony

30-03-2018  17:32
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Sokół Marcinkowice (SOKÓŁ)
1
3
0
0
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-03-2018  17:28
Mitech Żywiec (MITECH)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
3
0
3
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-03-2018  14:40
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS UJ Kraków (UJ KRAKÓW)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-03-2018  17:58
AZS Biała Podlaska (AZS PSW)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
5
0
3
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-03-2018  17:48
Muszkieterowie Nowa Sól (2. NOWA SÓL)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
54
79
11
21
19
18
11
15
13
25
-
-
Zakończony

23-03-2018  17:42
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC WODO)
AZS AWF Wrocław (AZS AWF)
3
2
25
18
24
26
25
23
23
25
15
13
Zakończony

23-03-2018  17:00
UPKS Lubin (LUBIN )
Chełmiec Wodociągi (CHEŁMIEC WODO)
0
3
0
25
0
25
0
25
-
-
-
-
Zakończony

16-03-2018  17:30
Olimpia Sulęcin (4. OLIMPIA)
Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
0
28
26
25
21
25
21
-
-
-
-
Zakończony

16-03-2018  17:20
Olimpia Sulęcin (3. OLIMPIA)
Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
25
20
19
25
25
22
25
20
-
-
Zakończony

16-03-2018  17:12
Górnik Trans.eu Wałbrzych (1. GÓRNIK TRAN)
Muszkieterowie Nowa Sól (NOWA SÓL)
97
49
24
15
24
12
23
12
26
10
-
-
Zakończony

09-03-2018  17:58
Aqua Zdrój VT Wałbrzych (2. AQUA ZDRÓJ)
Olimpia Sulęcin (OLIMPIA)
0
3
18
25
16
25
15
25
-
-
-
-
Zakończony

09-03-2018  17:48
Sportowa Czwórka Radom (CZWÓRKA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-03-2018  17:40
Aqua Zdrój VT Wałbrzych (1. AQUA ZDRÓJ)
Olimpia Sulęcin (OLIMPIA)
3
1
17
25
25
14
25
14
25
18
-
-
Zakończony

09-03-2018  17:30
Gimbasket Wrocław (GIMBASKET)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRAN)
88
73
21
18
28
14
19
24
20
17
-
-
Zakończony

09-03-2018  17:15
Ziemia Milicka (MILICZ)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
0
3
13
25
17
25
25
27
-
-
-
-
Zakończony

02-03-2018  18:24
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
AKS Strzegom (STRZEGOM)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-03-2018  18:20
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
SMK Lubin (LUBIN)
82
34
14
6
30
5
24
11
14
12
-
-
Zakończony

02-03-2018  18:18
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
JKS Jelenia Góra (JKS JG)
3
0
25
8
25
11
25
11
-
-
-
-
Zakończony

01-03-2018  15:14
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Gwardia Wrocław (GWARDIA)
4
1
25
15
25
14
25
18
25
14
13
15
Zakończony

23-02-2018  19:50
AZS PWSZ Wałbrzych (PP: AZS PWSZ)
AZS UJ Kraków (UJ KRAKÓW)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-02-2018  19:48
Polkąty Kąty Wrocławskie (POLKĄTY)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
58
70
13
18
18
6
16
24
11
22
-
-
Zakończony

23-02-2018  19:44
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Slavia Hradec Kralove (HRADEC)
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-02-2018  19:40
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
UKS ARES Nowa Sól (NOWA SÓL)
3
0
25
21
27
25
25
13
-
-
-
-
Zakończony

23-02-2018  19:38
Chromik Żary (CHROMIK)
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
85
63
21
12
24
12
20
21
20
18
-
-
Zakończony

18-02-2018  12:28
AMP: AZS PWSZ (AMP: AZS PWSZ)
UJ Kraków (UJ KRAK)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-02-2018  20:15
AMP: AZS PWSZ (AMP: AZS PWSZ)
Uniwersytet Gdański (U GDAŃSK)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-02-2018  14:55
AMP: AZS PWSZ (AMP: AZS PWSZ)
UAM Poznań (UAM POZ)
3
1
0
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-02-2018  18:40
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Apis Jędrzychowice (APIS)
2
3
0
0
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-02-2018  18:32
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
WKK Wrocław (WKK)
74
67
13
13
15
21
27
13
19
20
-
-
Zakończony

16-02-2018  18:30
AMP: AZS PWSZ (AMP: AZS PWSZ)
UJ Kraków (UJ KRAK)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-02-2018  15:31
AMP: AZS PWSZ (AMP: AZS PWSZ)
UP Kraków (UP KRAK)
4
2
1
0
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-02-2018  15:29
AMP AZS PWSZ (AMP: AZS PWSZ)
AWFiS Gdańsk (AWFiS)
4
1
1
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-02-2018  18:52
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-02-2018  18:50
KS Stal Ostrów Wielkopolski (OSTRÓW)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
67
74
20
21
16
17
18
17
13
19
-
-
Zakończony

09-02-2018  18:00
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
TSV Sanok (SANOK)
3
0
26
24
25
14
26
24
-
-
-
-
Zakończony

09-02-2018  17:58
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Olimpia Kamienna Góra (OLIMPIA KG)
5
0
1
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-02-2018  17:52
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
WSTK Wschowa (WSCHOWA)
67
62
20
21
14
16
21
15
12
10
-
-
Zakończony

09-02-2018  17:50
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Sobieski Oława (OŁAWA)
1
3
24
26
19
25
25
22
20
25
-
-
Zakończony

07-02-2018  13:30
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Górnik Gorce (GORCE)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-02-2018  19:51
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing: AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-02-2018  17:06
AZS Stal Nysa (NYSA)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
25
16
25
17
21
25
25
11
-
-
Zakończony

02-02-2018  16:52
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Rawia Rawicz (RAWIA)
72
57
19
7
15
18
21
8
17
24
-
-
Zakończony

02-02-2018  16:50
Lechia Dzierżoniów (sparing: LECHIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-02-2018  16:40
UMKS Volley Głogów (GŁOGÓW)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
0
3
20
25
11
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

02-02-2018  16:34
KKS Siechnice (SIECHNICE)
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
68
82
15
18
21
27
14
18
18
19
-
-
Zakończony

27-01-2018  16:00
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
UJ Kraków (UJ KRAKÓW)
1
6
1
3
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-01-2018  16:52
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
KPS Siedlce (SIEDLCE)
3
0
25
22
25
21
25
23
-
-
-
-
Zakończony

26-01-2018  16:42
AZS Politechnika Opolska (OPOLE)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
82
87
17
19
17
29
26
14
22
25
-
-
Zakończony

23-01-2018  17:02
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
SMS PZPS Spała (SMS)
3
0
25
20
25
18
25
23
-
-
-
-
Zakończony

21-01-2018  21:08
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
GKS Wikielec (WIKIELEC)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-01-2018  16:52
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
1
3
22
25
25
15
23
25
11
25
-
-
Zakończony

19-01-2018  16:48
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Sudety Jelenia Góra (SUDETY)
77
80
13
23
18
15
22
21
18
12
6
9
Zakończony

19-01-2018  16:44
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing AZS PWSZ)
Miedź Legnica (MIEDŹ)
6
0
2
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-01-2018  16:41
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
UKS Rio Team Złotoryja (ZŁOTORYJA)
64
77
18
18
10
20
21
23
15
16
-
-
Zakończony

16-01-2018  18:52
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
MKS Otmuchów (MKS)
84
61
20
17
25
16
23
18
16
10
-
-
Zakończony

12-01-2018  16:48
Olimpia Sulęcin (OLIMPIA)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
0
25
21
25
17
25
16
-
-
-
-
Zakończony

12-01-2018  16:44
AZS Częstochowa (AZS CZES)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
65
80
13
18
7
17
20
29
25
16
-
-
Zakończony

12-01-2018  16:34
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing AZS PWSZ)
Polonia Świdnica (ŚWIDNICA)
14
0
5
0
9
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-01-2018  16:28
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
UKPS Lubin (LUBIN)
3
0
25
7
25
9
25
4
-
-
-
-
Zakończony

12-01-2018  16:24
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
KKS Kobierzyce (KOBIERZYCE)
76
69
22
19
23
17
16
16
15
17
-
-
Zakończony

05-01-2018  14:58
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Lechia Tomaszów Mazowiecki (LECHIA TM)
0
3
24
26
13
25
23
25
-
-
-
-
Zakończony

05-01-2018  14:54
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Muszkieterowie Nowa Sól (NOWA SÓL)
70
67
18
18
17
15
16
14
19
20
-
-
Zakończony

05-01-2018  14:48
Chrobry XXI Kłodzko (CHROBRY)
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
75
68
22
18
21
19
18
15
14
16
-
-
Zakończony

22-12-2017  20:28
KS Kosz Pleszew (PLESZEW)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
77
83
22
17
14
23
22
23
19
20
-
-
Zakończony

20-12-2017  20:10
AZS Częstochowa (AZS CZĘST)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
0
25
15
25
12
27
25
-
-
-
-
Zakończony

19-12-2017  16:00
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (PP: AQUA ZDRÓJ)
Krispol Września (KRISPOL)
0
3
23
25
24
26
18
25
-
-
-
-
Zakończony

15-12-2017  18:52
Norwid Częstochowa (NORWID)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
2
23
25
25
21
25
20
23
25
15
11
Zakończony

15-12-2017  18:48
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
WKS Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
66
64
21
15
13
16
12
14
20
19
-
-
Zakończony

15-12-2017  18:30
AZS AWF Wrocław (AZS AWF)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
3
2
24
26
25
21
25
23
24
26
15
11
Zakończony

08-12-2017  15:28
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRAN)
Gimbasket Wrocław (GIMBASKET)
85
72
18
18
19
16
23
18
25
20
-
-
Zakończony

07-12-2017  18:00
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Krispol Września (KRISPOL)
2
3
25
23
16
25
25
23
21
25
14
16
Zakończony

07-12-2017  17:45
KK Oleśnica (OLEŚNICA)
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (MAZBUD)
82
70
20
14
17
16
21
18
24
22
-
-
Zakończony

05-12-2017  18:00
AGH Kraków (AGH)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
1
3
25
23
28
30
20
25
25
27
-
-
Zakończony

01-12-2017  18:48
SMS PZPS Spała (SMS)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
25
21
18
25
25
23
25
19
-
-
Zakończony

01-12-2017  18:44
SMK Lubin (LUBIN)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
62
89
10
22
19
24
14
20
19
23
-
-
Zakończony

01-12-2017  18:38
UKS ARES Nowa Sól (NOWA SÓL)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
2
3
17
25
25
23
19
25
25
15
13
15
Zakończony

01-12-2017  18:34
Franc Gardiner Polonia Świdnica (POLONIA)
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
74
88
25
21
23
18
12
25
14
24
-
-
Zakończony

24-11-2017  19:48
TSV Sanok (SANOK)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
25
22
25
18
21
25
27
25
-
-
Zakończony

24-11-2017  19:44
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Polkąty Kąty Wrocławskie (POLKĄTY)
92
60
23
9
16
17
30
19
23
15
-
-
Zakończony

24-11-2017  19:42
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
Chromik Żary (CHROMIK)
75
85
14
29
18
14
14
20
29
22
-
-
Zakończony

22-11-2017  12:30
Aqua Zdrój VT Wałbrzych (PP: AQUA ZDRÓJ)
TSV Sanok (SANOK)
3
0
26
24
25
21
25
21
-
-
-
-
Zakończony

22-11-2017  12:00
Akademia Orlik Jelenia Góra (PP: ORLIK JG)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
7
1
4
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-11-2017  11:45
TS Chełmiec II Wałbrzych (CHEŁMIEC II)
TS Chełmiec I Wałbrzych (CHEŁMIEC I)
0
3
12
25
18
25
16
25
-
-
-
-
Zakończony

17-11-2017  17:16
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Polonia Trzebnica (TRZEBNICA)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-11-2017  17:10
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Unifreeze Górzno (UNIFREEZE)
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-11-2017  19:20
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Stal Nysa (STAL)
1
3
25
23
23
25
12
25
20
25
-
-
Zakończony

16-11-2017  19:18
WKK Wrocław (WKK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
79
75
22
16
21
20
17
17
19
22
-
-
Zakończony

16-11-2017  17:05
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
UMKS Volley Głogów (GŁOGÓW)
3
0
25
16
25
20
25
18
-
-
-
-
Zakończony

10-11-2017  19:12
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-11-2017  19:10
KPS Siedlce (SIEDLCE)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
21
25
25
23
25
21
25
21
-
-
Zakończony

10-11-2017  19:08
Nysa Kłodzko (NYSA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
5
3
0
2
5
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-11-2017  19:04
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
KS Stal Ostrów Wielkopolski (OSTRÓW)
72
68
12
14
12
20
24
18
24
16
-
-
Zakończony

10-11-2017  19:00
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
MUKS Ziemia Milicka (MILICZ)
1
3
19
25
25
20
22
25
21
25
-
-
Zakończony

08-11-2017  16:00
Kęczanin Kęty (PP: KĘCZANIN)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
0
3
23
25
12
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

03-11-2017  18:32
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Foto-Higiena Gać (FOTO-HIGIENA)
1
2
1
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-11-2017  18:30
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
2
3
20
25
23
25
25
19
25
20
11
15
Zakończony

03-11-2017  18:28
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-11-2017  18:22
Rawia Rawicz (RAWIA)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
57
74
17
28
11
13
21
17
8
16
-
-
Zakończony

03-11-2017  18:21
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
KKS Siechnice (SIECHNICE)
86
65
22
15
23
21
19
20
22
9
-
-
Zakończony

27-10-2017  18:14
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-10-2017  18:12
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
AZS Częstochowa (AZS CZĘST)
0
3
23
25
19
25
23
25
-
-
-
-
Zakończony

27-10-2017  18:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Unia Bardo (BARDO)
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-10-2017  18:08
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
AZS Politechnika Opolska (OPOLE)
66
56
20
7
15
18
15
16
16
15
-
-
Zakończony

27-10-2017  18:04
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Bielawianka Bielawa (BIELAWIANKA)
1
8
0
3
1
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-10-2017  20:08
Pogoń Oleśnica (OLEŚNICA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
0
0
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-10-2017  20:04
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Olimpia Sulęcin (OLIMPIA)
3
0
25
21
25
16
25
23
-
-
-
-
Zakończony

20-10-2017  20:00
Sudety Jelenia Góra (SUDETY)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
68
83
11
21
16
15
22
23
19
24
-
-
Zakończony

20-10-2017  19:58
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (MAZBUD)
Chrobry XXI Kłodzko (CHROBRY)
81
57
19
14
18
17
24
12
20
14
-
-
Zakończony

20-10-2017  19:55
Rekord Bielsko-Biała (REKORD)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
4
1
1
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-10-2017  21:10
Lechia Tomaszów Mazowiecki (LECHIA TM)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
25
22
20
25
25
17
25
20
-
-
Zakończony

17-10-2017  21:00
MKS Otmuchów (MKS)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
59
73
20
18
17
20
12
23
10
12
-
-
Zakończony

13-10-2017  20:04
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-10-2017  20:00
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Norwid Częstochowa (NORWID)
1
3
23
25
25
23
19
25
15
25
-
-
Zakończony

13-10-2017  19:58
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
MKP Wołów (WOŁÓW)
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-10-2017  19:54
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
AZS Częstochowa (AZS CZĘST)
86
70
25
17
13
17
26
19
22
17
-
-
Zakończony

13-10-2017  16:37
UKS Rio Team Złotoryja (ZŁOTORYJA)
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
81
91
18
24
24
25
22
24
17
18
-
-
Zakończony

13-10-2017  16:36
Tr Górnik Wałbrzych (TR GÓRNIK)
Górnik Nowe Miasto (GÓRNIK NM)
0
3
0
3
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-10-2017  12:52
AKS Strzegom (STRZEGOM)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
4
1
1
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-10-2017  20:12
AZS Wrocław (AZS WR)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-10-2017  20:10
Krispol Września (KRISPOL)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
22
25
25
11
25
23
25
20
-
-
Zakończony

06-10-2017  20:08
Bielawianka Bielawa (BIELAWIANKA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-10-2017  20:02
Muszkieterowie Nowa Sól (NOWA SÓL)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
67
83
15
21
15
15
18
20
19
27
-
-
Zakończony

06-10-2017  20:00
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
KKS Zabrze (ZABRZE)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-09-2017  19:24
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-09-2017  19:22
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
AGH Kraków (AGH)
3
2
28
30
20
25
25
23
25
20
15
10
Zakończony

29-09-2017  19:20
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Mitech Żywiec (MITECH)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-09-2017  19:18
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
KS Kosz Pleszew (PLESZEW)
85
65
20
25
12
7
34
9
19
24
-
-
Zakończony

29-09-2017  19:14
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
Franc Gardiner Polonia Świdnica (POLONIA)
71
57
19
15
15
12
24
15
13
15
-
-
Zakończony

22-09-2017  20:16
AZS UJ Kraków (AZS UJ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
3
1
3
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-09-2017  20:12
Wiwa Goszcz (WIWA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-09-2017  20:10
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
83
80
19
20
25
20
25
18
14
22
-
-
Zakończony

22-09-2017  20:08
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-09-2017  20:07
Cuprum Lubin (jun: CUPRUM)
TS Chełmiec Wałbrzych (TS CHEŁMIEC)
0
3
17
25
23
25
13
25
-
-
-
-
Zakończony

19-09-2017  12:04
Górnik Boguszów Gorce (GORCE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-09-2017  12:03
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Polonia-Stal Świdnica (POLONIA-STAL)
1
5
0
0
1
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-09-2017  20:02
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
4
1
2
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-09-2017  20:00
Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
AZS Stal Nysa (NYSA)
0
3
24
26
23
25
15
25
-
-
-
-
Zakończony

15-09-2017  19:58
AZS PWSZ II wałbrzych (AZS PWSZ II)
Gwiazda Prószków (GWIAZDA)
3
0
0
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-09-2017  19:54
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
1
6
1
2
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-09-2017  19:52
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-09-2017  20:10
Polonia-Stal Świdnica (POLONIA-STAL)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-09-2017  20:08
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Biała Podlaska (AZS PSW)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-09-2017  20:04
Piast Nowa Ruda (PIAST NR)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
2
2
0
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-09-2017  20:02
SWD Wodzisław Śląski (SWD)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
6
0
4
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-09-2017  20:00
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-09-2017  23:30
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
6
0
4
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-09-2017  23:19
LKS Wiśniowa (WIŚNIOWA )
Górnik Boguszów Gorce (GORCE)
4
7
2
3
2
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-09-2017  23:19
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Polonia Stal Świdnica (ŚWIDNICA)
0
9
0
2
0
7
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-09-2017  23:18
LKS Bystrzyca (BYSTRZYCA)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
5
4
0
0
5
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-09-2017  23:17
Górnik Nowe Miasto (GÓRNIK NM)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
12
11
0
0
12
11
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2017  20:22
Medyk Konin (MEDYK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
4
3
4
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2017  20:20
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Piast Żerniki Wrocław (ŻERNIKI)
4
3
2
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2017  20:14
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Piast Nowa Ruda (PIAST NR)
4
5
2
2
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2017  20:12
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Miedź Legnica (MIEDŹ)
3
6
2
2
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2017  20:10
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
6
3
3
1
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-08-2017  18:50
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Sportowa Czwórka Radom (CZWÓRKA)
4
3
2
0
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-08-2017  18:48
Sokół Marcinkowice (SOKÓŁ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-08-2017  18:42
Pogoń Duszniki Zdrój (DUSZNIKI)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-08-2017  18:40
Mitech II Żywiec (MITECH II)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-08-2017  18:38
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-08-2017  20:10
Unifreeze Górzno (UNIFREEZE)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
9
0
5
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-08-2017  20:08
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Sokół Wielka Lipa (WIELKA LIPA)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-08-2017  20:05
Pogoń Duszniki Zdrój (DUSZNIKI)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-08-2017  20:04
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
6
2
3
2
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-08-2017  10:14
GKS Zagłębie (ZAGŁĘBIE)
MKS II Szczawno Zdrój (SZCZAWNO II)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2017  20:00
Orzeł Ząbkowice Ślaskie (ORZEŁ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
2
2
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2017  16:00
Polska U23 (U23: POLSKA)
Brazylia (BRAZYLIA)
3
4
15
9
11
15
7
15
13
15
15
9
Zakończony

14-08-2017  12:49
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
2
3
1
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2017  12:49
Granit Roztoka (ROZTOKA)
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-08-2017  20:02
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-08-2017  20:00
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
MKS II Szczawno Zdrój (SZCZAWNO II)
6
4
2
1
4
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-08-2017  11:29
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
6
0
4
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-08-2017  15:34
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
5
2
2
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-08-2017  15:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
MFK Trutnov (TRUTNOV)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-08-2017  15:15
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Jordanów (JORDANÓW)
1
4
0
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-08-2017  15:15
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
BO Mieroszów (MIEROSZÓW)
6
2
2
1
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-07-2017  10:42
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Olimpia Kamienna Góra (OLIMPIA KG)
5
0
3
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-07-2017  16:30
Polska (POLSKA)
Czechy (CZECHY)
85
72
22
16
24
18
22
13
17
25
-
-
Zakończony

29-07-2017  09:57
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Orzeł Ząbkowice Śląskie (ORZEŁ)
2
3
0
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-07-2017  09:57
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
3
1
2
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2017  12:15
Polska (POLSKA)
Czechy (CZECHY)
101
68
27
13
17
13
32
19
25
23
-
-
Zakończony

26-07-2017  09:34
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Górnik Boguszów Gorce (GORCE)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-07-2017  09:33
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Lokomotiva Brno (BRNO)
5
5
2
3
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-07-2017  09:33
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
TK Nachod (NACHOD)
4
7
1
3
3
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-07-2017  21:02
Dukla Praga (DUKLA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-07-2017  14:00
Slavia Praga U19 (SLAVIA U19)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2017  10:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
AKS Strzegom (STRZEGOM)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2017  10:18
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Unia Bardo (BARDO)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2017  10:17
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-07-2017  18:30
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
4
1
0
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-07-2017  18:00
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-06-2017  18:44
Ruch Zdzieszowice (RUCH)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2017  19:17
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Nysa Kłodzko (NYSA)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2017  19:15
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Iskra Jaszkowa (ISKRA)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-06-2017  18:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-06-2017  18:54
Piast Żmigród (ŻMIGRÓD)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
4
1
1
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-06-2017  18:52
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
Phantoms Freiberg (PHANTOMS)
15
7
15
0
0
7
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-06-2017  18:50
Zryw Gola Świdnicka (GOLA)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
0
3
0
3
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-06-2017  18:49
GKS Kobierzyce (KOBIERZYCE)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
7
0
3
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-06-2017  18:48
Unia Złoty Stok (UNIA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-06-2017  20:20
Olimpia Kowary (KOWARY)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
5
0
1
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2017  18:02
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Lechia Dzierżoniów (LECHIA)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2017  17:57
KKS Zabrze (ZABRZE)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2017  17:55
Grom Witków (GROM)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2017  17:53
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
2
5
1
3
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2017  17:51
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Polonia Stal Świdnica (POLONIA STAL)
1
6
0
4
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-05-2017  19:18
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-05-2017  19:13
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-05-2017  19:11
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Darbor Bolesławice (DARBOR)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-05-2017  19:09
Nysa Kłodzko (NYSA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
4
2
3
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-05-2017  19:00
Ślęza Wrocław (ŚLĘZA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-05-2017  22:34
KS Polkowice (POLKOWICE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
1
2
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-05-2017  22:32
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Wrocław (AZS WR)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-05-2017  22:31
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
1
4
1
3
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-05-2017  22:30
Mitech II Żywiec (MITECH II)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
5
1
2
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-05-2017  22:29
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
Piast Nowa Ruda (PIAST NR)
5
2
3
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-05-2017  19:04
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Unia Turza Śląska (UNIA)
0
4
0
3
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-05-2017  19:02
Grom Witków (GROM)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-05-2017  19:01
LKS Pakosławice (PAKOSŁAWICE)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
2
7
1
2
1
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-05-2017  19:54
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Miedź II Legnica (MIEDŹ II)
0
1
-
-
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-05-2017  19:52
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-05-2017  19:50
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
3
0
1
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-05-2017  19:49
Orzeł Ząbkowice (ORZEŁ)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-05-2017  19:47
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Gwiazda Prószków (GWIAZDA)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-05-2017  16:58
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-05-2017  09:11
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-05-2017  22:04
GKS Jastrzębie (JASTRZĘBIE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-05-2017  22:02
Medyk Konin (MEDYK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-05-2017  22:01
Pogoń Duszniki Zdrój (DUSZNIKI)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-05-2017  22:00
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Piast Nowa Ruda (PIAST NR)
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-05-2017  21:59
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
1
5
0
2
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-05-2017  16:58
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-05-2017  16:57
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
5
2
3
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-05-2017  16:55
Pogoń Oleśnica (OLEŚNICA)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
6
2
3
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-05-2017  16:50
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
4
1
2
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-04-2017  21:58
Stal Brzeg (BRZEG)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-04-2017  21:57
LKS Bystrzyca (BYSTRZYCA)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-04-2017  22:14
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Górnik II Zabrze (ZABRZE)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-04-2017  22:12
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-04-2017  22:10
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Basket AZS Politechnika Krakowska (KRAKÓW)
67
88
21
21
16
34
16
13
14
20
-
-
Zakończony

21-04-2017  22:09
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Pogoń Duszniki Zdrój (DUSZNIKI)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-04-2017  22:07
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Orlęta Krosnowice (ORLĘTA)
7
0
3
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-04-2017  16:34
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-04-2017  17:56
Pniówek Pawłowice Śląskie (PNIÓWEK)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-04-2017  17:54
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
1
5
1
3
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-04-2017  17:51
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-04-2017  17:49
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-04-2017  22:04
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Skra Częstochowa (SKRA)
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-04-2017  22:02
Basket AZS Politechnika Krakowska (KRAKÓW)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
73
58
21
11
18
16
22
13
12
18
-
-
Zakończony

07-04-2017  21:59
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
LKS Bystrzyca (BYSTRZYCA)
5
2
2
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-04-2017  21:58
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
Niemczanka Niemcza (NIEMCZA)
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-04-2017  21:45
Górnik Trans.eu Wałbrzych (MPJ: GÓRNIK)
MKS Dąbrowa Górnicza (DĄBROWA)
45
88
12
23
10
22
14
21
9
22
-
-
Zakończony

31-03-2017  19:26
Rekord Bielsko Biała (REKORD)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-03-2017  19:24
AZS UJ Kraków (AZS UJ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-03-2017  19:22
SMS PZKosz Władysławowo (SMS)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
67
77
14
20
24
19
16
21
13
17
-
-
Zakończony

31-03-2017  19:20
Orlęta Krosnowice (ORLĘTA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-03-2017  19:18
AZS UP Wrocław (AZS UP)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
0
3
14
25
26
28
0
0
-
-
-
-
Zakończony

28-03-2017  21:10
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Wrocław (AZS WR)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-03-2017  21:50
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Stal Bielsko-Biała (STAL BB)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-03-2017  21:48
Sztorm Gdańsk (SZTORM)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-03-2017  21:44
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
SMS PZKosz Władysławowo (SMS)
82
77
22
20
23
18
17
22
20
17
-
-
Zakończony

24-03-2017  21:43
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
AZS AWF Wrocław (AZS AWF)
0
3
15
25
21
25
20
25
-
-
-
-
Zakończony

24-03-2017  21:42
UKS Rio Team Złotoryja (ZŁOTORYJA)
MKS Promet Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
77
83
21
22
18
20
18
26
20
15
-
-
Zakończony

21-03-2017  20:26
Norwid Częstochowa (5. NORWID)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
1
3
25
17
20
25
20
25
19
25
-
-
Zakończony

17-03-2017  20:14
Victoria PWSZ Wałbrzych (4. VICTORIA PWSZ)
Norwid Częstochowa (NORWID)
3
2
25
21
28
26
20
25
15
25
15
13
Zakończony

17-03-2017  20:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Falubaz Zielona Góra (FALUBAZ)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-03-2017  20:08
Victoria PWSZ Wałbrzych (3. VICTORIA PWSZ)
Norwid Częstochowa (NORWID)
2
3
25
18
22
25
23
25
25
23
13
15
Zakończony

17-03-2017  20:04
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Biała Podlaska (AZS BIAŁA)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-03-2017  20:02
Obra Kościan (OBRA)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
55
67
20
19
7
13
14
19
14
16
-
-
Zakończony

17-03-2017  20:01
MKS Promet Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
Turów II Zgorzelec (TURÓW II)
94
80
22
25
21
23
25
14
26
18
-
-
Zakończony

10-03-2017  20:42
Norwid Częstochowa (2. NORWID)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
18
25
19
23
25
25
21
-
-
Zakończony

10-03-2017  20:40
AKS Strzegom (STRZEGOM)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
4
5
0
1
4
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-03-2017  20:38
Norwid Częstochowa (1. NORWID)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
24
26
25
20
23
25
25
19
12
15
Zakończony

10-03-2017  20:36
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Gosirki Piaseczno (GOSiRki)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-03-2017  20:35
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Obra Kościan (OBRA)
75
38
15
7
16
13
22
3
22
15
-
-
Zakończony

10-03-2017  20:34
SMK Lubin (LUBIN)
MKS Promet Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
70
56
21
15
18
16
16
11
15
14
-
-
Zakończony

04-03-2017  15:54
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
KS Polkowice (POLKOWICE)
3
2
2
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-03-2017  15:52
KS Stal Ostrów Wielkopolski (STAL)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
65
66
26
18
18
9
7
22
14
17
-
-
Zakończony

04-03-2017  15:45
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Sobieski Oława (OŁAWA)
3
0
25
18
25
22
25
22
-
-
-
-
Zakończony

04-03-2017  15:30
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Turów II Zgorzelec (TURÓW II)
95
71
23
16
18
23
20
14
34
18
-
-
Zakończony

26-02-2017  11:36
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
AZS UJ Kraków (UJ KRAKÓW)
4
3
1
1
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-02-2017  17:02
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
AWF Warszawa (AWF W-WA)
6
1
5
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-02-2017  20:34
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Polonia Stal Świdnica (POLONIA)
5
1
2
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-02-2017  20:32
KPS Siedlce (SIEDLCE)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
25
15
25
16
25
20
-
-
-
-
Zakończony

24-02-2017  20:24
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRAN)
Muszkieterowie Nowa Sól (NOWA SÓL)
89
49
17
20
25
11
22
6
25
12
-
-
Zakończony

24-02-2017  20:22
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
MUKS Ziemia Milicka (MILICZ)
1
3
18
25
15
25
25
13
21
25
-
-
Zakończony

24-02-2017  17:30
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
Uniwer Szczecin (U SZCZECIN)
6
2
2
2
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-02-2017  17:29
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
UGdański (U GDAŃSK)
3
1
2
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-02-2017  11:30
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
AWFiS Gdańsk (AWF GDAŃSK)
7
1
4
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-02-2017  11:15
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
UO Opole (U OPOLE)
3
1
2
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-02-2017  19:06
Zjednoczeni Żarów (sparing: ŻARÓW)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
6
0
3
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-02-2017  22:18
Piast Nowa Ruda (sparing: PIAST NR)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
7
1
3
2
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-02-2017  22:16
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AGH Kraków (AGH)
3
1
23
25
25
21
25
14
25
23
-
-
Zakończony

17-02-2017  22:14
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing: AZS PWSZ)
FC Hradec Kralove (HRADEC)
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-02-2017  22:13
Obra Kościan (OBRA)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
69
89
12
25
24
19
15
26
18
19
-
-
Zakończony

17-02-2017  22:12
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
MKS Promet Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
83
73
29
23
15
21
22
12
17
17
-
-
Zakończony

15-02-2017  18:00
MKS Otmuchów (MKS)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
73
79
16
22
22
20
19
16
16
21
-
-
Zakończony

10-02-2017  19:16
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Olympia Hradec Kralove (HRADEC)
2
3
1
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-02-2017  19:14
Warta Zawiercie (WARTA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
25
22
25
20
25
21
-
-
-
-
Zakończony

10-02-2017  19:12
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing: AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
4
1
4
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-02-2017  19:10
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Sudety Jelenia Góra (SUDETY)
75
76
15
24
19
13
19
18
13
11
9
10
Zakończony

09-02-2017  21:40
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
18
23
25
25
15
25
19
-
-
Zakończony

03-02-2017  22:28
Soła Oświęcim (sparing: SOŁA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
5
2
2
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-02-2017  22:26
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Krispol Września (KRISPOL)
3
2
25
23
25
21
15
25
17
25
15
9
Zakończony

03-02-2017  22:24
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
WKK Wrocław (WKK)
75
55
14
8
23
16
22
17
16
14
-
-
Zakończony

03-02-2017  22:20
WSTK Wschowa (WSCHOWA)
MKS Promet Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
82
66
22
17
19
14
20
15
21
20
-
-
Zakończony

28-01-2017  12:22
FK Trutnov (sparing: TRUTNOV)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
4
1
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-01-2017  12:20
Slavia Praga (sparing: SLAVIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
6
2
4
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-01-2017  12:18
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
AZS UP Wrocław (AZS UP)
3
0
25
13
25
19
25
19
-
-
-
-
Zakończony

28-01-2017  12:17
MKS Promet Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
Prakto Polonia Świdnica (POLONIA)
81
62
20
17
24
18
19
14
18
13
-
-
Zakończony

20-01-2017  21:16
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
SKS Hajnówka (HAJNÓWKA)
0
3
25
27
21
25
22
25
-
-
-
-
Zakończony

20-01-2017  21:14
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-01-2017  21:13
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
WKS Śląsk Wrocław (ŚLĄSK)
70
63
15
15
17
10
16
10
22
28
-
-
Zakończony

20-01-2017  21:12
AZS AWF Wrocław (AZS AWF)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
3
0
25
14
25
22
25
11
-
-
-
-
Zakończony

20-01-2017  21:11
KKS Siechnice (SIECHNICE)
MKS Promet Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
75
71
20
14
21
15
13
23
21
19
-
-
Zakończony

17-01-2017  20:58
TSV Sanok (SANOK)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
19
19
25
25
13
25
21
-
-
Zakończony

13-01-2017  21:36
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Rawia Rawicz (RAWIA)
84
76
17
18
19
21
24
13
24
24
-
-
Zakończony

13-01-2017  21:34
MUKS Ziemia Milicka (MILICZ)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
3
0
25
16
25
23
25
21
-
-
-
-
Zakończony

13-01-2017  21:33
MKS Promet Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
KK Oleśnica (OLEŚNICA)
80
82
18
28
23
30
18
10
21
14
-
-
Zakończony

13-01-2017  21:32
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych juniorki (CHEŁMIEC jun)
Impel Wrocław (IMPEL)
0
3
16
25
21
25
20
25
-
-
-
-
Zakończony

06-01-2017  20:28
Sokół Marbo Międzychód (SOKÓŁ)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
70
67
23
22
21
13
10
20
16
12
-
-
Zakończony

06-01-2017  20:26
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Norwid Częstochowa (NORWID)
3
2
21
25
25
14
20
25
25
16
15
13
Zakończony

06-01-2017  20:24
MKS Drogbruk Kalisz (KALISZ)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
58
77
14
21
13
25
14
8
17
23
-
-
Zakończony

16-12-2016  20:56
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
SMS PZPS Spała (SMS)
3
1
25
17
22
25
25
11
25
22
-
-
Zakończony

16-12-2016  20:54
Gimbasket Wrocław (GIMBASKET)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRAN)
65
87
23
18
8
28
15
21
19
20
-
-
Zakończony

16-12-2016  20:52
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Victoria Wrocław (VICTORIA)
2
3
25
21
21
25
24
26
25
19
12
15
Zakończony

16-12-2016  20:51
MKS Promet Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
UKS Rio Team Złotoryja (ZŁOTORYJA)
79
63
22
11
25
17
20
18
12
17
-
-
Zakończony

16-12-2016  20:50
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
KKS Siechnice (SIECHNICE)
77
71
24
16
18
21
11
15
24
19
-
-
Zakończony

09-12-2016  20:46
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AZS Stal Nysa (STAL)
2
3
24
26
25
16
14
25
25
23
12
15
Zakończony

09-12-2016  20:45
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Polkąty Kąty Wrocławskie (POLKĄTY)
84
76
27
14
20
22
15
16
22
24
-
-
Zakończony

09-12-2016  20:44
Sobieski Oława (OŁAWA)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
3
0
25
17
25
21
25
21
-
-
-
-
Zakończony

09-12-2016  20:43
Turów II Zgorzelec (TURÓW II)
MKS Promet Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
77
79
24
8
12
32
27
15
14
24
-
-
Zakończony

09-12-2016  20:43
KK Oleśnica (OLEŚNICA)
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
119
64
28
12
31
18
32
18
28
16
-
-
Zakończony

01-12-2016  20:56
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
KPS Siedlce (SIEDLCE)
2
3
26
24
18
25
18
25
25
23
11
15
Zakończony

01-12-2016  20:55
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
KS Stal Ostrów Wielkopolski (STAL)
75
51
15
16
20
11
14
12
26
12
-
-
Zakończony

01-12-2016  20:54
MKS Promet Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
SMK Lubin (LUBIN)
109
69
30
12
24
19
27
20
28
18
-
-
Zakończony

01-12-2016  20:53
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
UKS Rio Team Złotoryja (ZŁOTORYJA)
79
77
14
20
21
18
28
16
16
23
-
-
Zakończony

25-11-2016  20:06
AGH Kraków (AGH)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
22
19
25
25
23
25
18
-
-
Zakończony

25-11-2016  20:04
Muszkieterowie Nowa Sól (NOWA SÓL)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRAN)
42
91
8
21
12
25
6
22
16
23
-
-
Zakończony

25-11-2016  20:03
Karkonosze Jelenia Góra DLJ (KARKONOSZE)
Górnik Wałbrzych DLJ (GÓRNIK DLJ)
3
0
0
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-11-2016  20:02
Turów II Zgorzelec (TURÓW II)
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
84
51
18
15
28
13
21
14
17
9
-
-
Zakończony

23-11-2016  20:36
Polska kobiety (POLSKA K)
Belgia kobiety (BELGIA K)
61
77
15
27
25
25
10
14
11
11
-
-
Zakończony

18-11-2016  22:58
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Ruch Zdzieszowice (RUCH)
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-11-2016  22:57
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Warta Zawiercie (WARTA)
0
3
22
25
13
25
18
25
-
-
-
-
Zakończony

18-11-2016  22:56
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-11-2016  22:55
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Obra Kościan (OBRA)
96
58
26
11
22
19
21
8
27
20
-
-
Zakończony

18-11-2016  22:55
Chromik Żary (CHROMIK)
MKS Promet Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
80
61
24
11
21
19
22
22
13
9
-
-
Zakończony

16-11-2016  18:30
Lechia Tomaszów Mazowiecki (LECHIA TM)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
25
22
15
25
22
25
25
20
15
13
Zakończony

16-11-2016  18:00
Polska kobiety (POLSKA K)
Niemcy kobiety (NIEMCY K)
60
75
9
23
20
14
16
19
15
19
-
-
Zakończony

11-11-2016  22:00
Sudety Jelenia Góra (SUDETY)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
63
72
19
20
20
21
13
16
11
15
-
-
Zakończony

11-11-2016  21:56
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-11-2016  21:54
Krispol Września (KRISPOL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
25
23
26
24
25
21
-
-
-
-
Zakończony

11-11-2016  21:52
Mitech Żywiec (MITECH)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
5
0
3
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-11-2016  21:50
WKK Wrocław (WKK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
61
71
23
24
20
15
6
11
12
21
-
-
Zakończony

11-11-2016  21:49
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Unia Złoty Stok (UNIA)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-11-2016  20:16
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Piast Żmigród (ŻMIGRÓD)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-11-2016  20:14
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
1
3
25
21
21
25
22
25
28
30
-
-
Zakończony

04-11-2016  20:12
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-11-2016  20:10
MKS Promet Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
55
66
9
19
7
19
17
8
22
20
-
-
Zakończony

04-11-2016  20:08
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-11-2016  18:33
Rolnik Głogówek (ROLNIK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
9
3
1
0
8
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-10-2016  21:46
Lechia Dzierżoniów (LECHIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-10-2016  21:44
SKS Hajnówka (HAJNÓWKA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
23
25
21
17
25
25
23
-
-
Zakończony

28-10-2016  21:42
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-10-2016  21:40
WKS Śląsk Wrocław (ŚLĄSK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
69
64
14
19
19
24
23
10
13
11
-
-
Zakończony

28-10-2016  21:39
WKS Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
MKS Promet Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
66
69
8
17
13
20
24
15
21
17
-
-
Zakończony

27-10-2016  18:03
Polska U15K (POL U15K)
Czechy U15 K (CZECH U15K)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-10-2016  20:20
Miedź II Legnica (MIEDŹ II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-10-2016  20:18
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
TSV Sanok (SANOK)
2
3
25
23
23
25
25
23
23
25
11
15
Zakończony

25-10-2016  20:17
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
MKS Otmuchów (MKS)
84
63
20
22
23
13
24
11
17
17
-
-
Zakończony

21-10-2016  19:16
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Olimpia Kowary (KOWARY)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-10-2016  19:15
Rawia Rawicz (RAWIA)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
60
72
14
15
20
16
13
23
13
18
-
-
Zakończony

21-10-2016  19:14
Zryw Gola Świdnicka (GOLA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-10-2016  19:13
MKS Promet Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
WSTK Wschowa (WSCHOWA)
75
65
18
11
19
20
15
13
23
21
-
-
Zakończony

21-10-2016  19:13
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Mitech II Żywiec (MITECH II)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-10-2016  20:42
Medyk Konin (MEDYK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-10-2016  21:26
Unia Turza Śląska (UNIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-10-2016  21:25
Norwid Częstochowa (NORWID)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
25
21
25
18
25
21
-
-
-
-
Zakończony

14-10-2016  21:24
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Sokół Marbo Międzychód (SOKÓŁ)
65
61
14
8
22
20
14
18
15
15
-
-
Zakończony

14-10-2016  21:23
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
3
3
2
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-10-2016  21:22
Gwiazda Prószków (GWIAZDA)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
1
4
0
1
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-10-2016  16:30
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
3
0
2
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-10-2016  16:15
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
Bielawianka Bielawa (BIELAWA)
2
4
0
2
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-10-2016  20:46
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
KS Polkowice (POLKOWICE)
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-10-2016  20:44
SMS PZPS Spała (SMS)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
19
25
25
20
25
17
29
31
15
11
Zakończony

07-10-2016  20:42
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS UJ Kraków (AZS UJ)
2
1
2
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-10-2016  20:41
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
MKS Drogbruk Kalisz (KALISZ)
96
73
23
23
26
13
20
24
27
13
-
-
Zakończony

07-10-2016  20:40
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-09-2016  22:16
Stal Nysa (STAL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
25
20
21
25
15
25
25
22
21
19
Zakończony

30-09-2016  22:14
AZS Wrocław (AZS WR)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
3
1
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-09-2016  22:12
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRAN)
Gimbasket Wrocław (GIMBASKET)
84
55
19
13
24
8
23
23
18
11
-
-
Zakończony

30-09-2016  22:11
Polonia Bytom (POLONIA)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-09-2016  22:11
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
5
2
2
0
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-09-2016  20:00
Grom Witków (GROM)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-09-2016  19:58
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Sztorm Gdańsk (SZTORM)
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-09-2016  18:04
Skra Częstochowa (SKRA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-09-2016  18:02
AZS Biała Podlaska (AZS BIAŁA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
3
0
0
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-09-2016  18:01
Polkąty Kąty Wrocławskie (POLKĄTY)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
67
97
18
21
13
25
20
25
16
26
-
-
Zakończony

23-09-2016  18:00
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Grom Witków (GROM)
4
2
3
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-09-2016  18:00
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Rolnik II Biedrzychowice (ROLNIK II)
6
1
6
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-09-2016  21:50
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
GKS Jastrzębie (JASTRZĘBIE)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-09-2016  21:49
Rekord Bielsko-Biała (REKORD)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
4
2
2
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-09-2016  21:48
Pogoń Duszniki Zdrój (DUSZNIKI)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-09-2016  21:47
Orlęta Krosnowice (ORLĘTA)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
2
2
2
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-09-2016  21:47
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
MKP Wołów (WOŁÓW)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-09-2016  18:00
LKS Gola Świdnicka (GOLA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-09-2016  21:00
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA)
Netzhoppers Bestensee (NETZHOPPERS)
1
3
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-09-2016  21:16
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Ślęza Wrocław (ŚLĘZA)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-09-2016  21:15
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Slavia Hradec Kralove (SLAVIA)
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-09-2016  21:14
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-09-2016  21:13
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
2
3
1
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-09-2016  21:13
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
LKS Pakosławice (PAKOSŁAWICE)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-09-2016  22:08
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Stal Brzeg (BRZEG)
1
2
0
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-09-2016  22:07
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-09-2016  22:05
Niemczanka Niemcza (NIEMCZA)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
0
5
0
2
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-09-2016  22:05
SWD Wodzisław Śląski (SWD)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
4
0
3
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-09-2016  22:05
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Unia Bardo (BARDO)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-08-2016  23:28
Górnik II Zabrze (ZABRZE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-08-2016  23:27
Gosirki Piaseczno (GOSiRki)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-08-2016  23:25
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Orlęta Krosnowice (ORLĘTA)
2
2
0
2
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-08-2016  23:25
GKS Katowice (KATOWICE)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
12
0
7
0
5
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-08-2016  23:25
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Bielawianka Bielawa (BIELAWA)
2
3
1
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-08-2016  21:56
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Pniówek Pawłowice Śląskie (PNIÓWEK)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-08-2016  21:54
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-08-2016  21:53
Wiwa Goszcz (WIWA)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-08-2016  21:53
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
Unia Złoty Stok (UNIA ZS)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-08-2016  21:53
Piławianka (PIŁAWA)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-08-2016  23:04
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Rekord Bielsko-Biała (REKORD)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-08-2016  23:03
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Mitech Żywiec (MITECH)
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-08-2016  08:45
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Zjednoczeni Żarów (ŻARÓW)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-08-2016  08:43
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Niemczanka (NIEMCZA)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-08-2016  22:44
Stal Bielsko-Biała (STAL BB)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-08-2016  22:43
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
3
1
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-07-2016  22:22
Falubaz Zielona Góra (FALUBAZ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-07-2016  08:56
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-07-2016  10:12
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Lokomotiva Brno (BRNO)
3
0
0
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-07-2016  10:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Piast NR (PIAST NR)
4
1
1
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-07-2016  10:00
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Silesia Gorlitz (GORLITZ)
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-06-2016  22:16
Polonia Warszawa (POLONIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-06-2016  22:15
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Zagłębie Lubin (LUBIN)
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-06-2016  22:46
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Polonia Warszawa (POLONIA)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-06-2016  22:45
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
2
2
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-06-2016  12:00
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
KS Polkowice (POLKOWICE)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-06-2016  21:54
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Zagłębie II Lubin (ZAGŁĘBIE II)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-06-2016  21:53
Mitech II Żywiec (MITECH II)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-06-2016  21:53
SWD Wodzisław Śląski (SWD)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-05-2016  22:18
Piast Żmigród (ŻMIGRÓD)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
0
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-05-2016  22:17
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
0
9
0
3
0
6
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-05-2016  22:15
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
Rekord Bielsko Biała (REKORD)
1
8
1
3
0
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-05-2016  22:15
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Polonia Bytom (POLONIA)
4
1
2
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-05-2016  12:00
KP Brzeg Dolny (KP BRZEG)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
3
0
3
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-05-2016  21:40
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Ilanka Rzepin (ILANKA)
9
0
2
0
7
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-05-2016  21:38
Mitech Żywiec (MITECH)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-05-2016  21:37
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Darbor Bolesławice (DARBOR)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-05-2016  21:37
Rolnik II Biedrzychowice (ROLNIK II)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
4
3
2
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-05-2016  22:12
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-05-2016  22:10
AZS Wrocław (AZS WR)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-05-2016  22:09
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Mitech II Żywiec (MITECH II)
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-05-2016  22:09
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
Chemik Kędzierzyn-Koźle (CHEMIK)
6
1
2
0
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-05-2016  12:30
Miedź II Legnica (MIEDŹ II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-05-2016  21:50
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
KS Polkowice (POLKOWICE)
1
3
1
2
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-05-2016  21:49
Rekord Bielsko Biała (REKORD)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
4
4
2
1
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-05-2016  21:49
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
KKS Zabrze (ZABRZE)
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-05-2016  21:40
Karkonosze Jelenia Góra (KARKONOSZE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
3
0
2
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-05-2016  21:38
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Mitech Żywiec (MITECH)
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-04-2016  20:40
Miedź II Legnica (MIEDŹ II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-04-2016  20:38
Zagłębie Lubin (LUBIN)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-04-2016  20:37
AZS II Wrocław (AZS II)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
6
0
2
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-04-2016  20:37
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Rolnik II Głogówek (ROLNIK II)
5
0
3
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-04-2016  20:16
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Ślęza Wrocław (ŚLĘZA)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-04-2016  20:15
Kotwica Kołobrzeg (KOTWICA)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
84
61
15
20
29
11
28
16
12
14
-
-
Zakończony

22-04-2016  20:56
Budowlani Lubsko (BUDOWLANI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
1
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-04-2016  20:54
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-04-2016  20:52
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Kotwica Kołobrzeg (KOTWICA)
72
63
13
22
27
8
11
25
21
8
-
-
Zakończony

22-04-2016  20:51
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-04-2016  12:50
Lechia Dzierżoniów (LECHIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-04-2016  21:00
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Polonia-Stal Świdnica (POLONIA)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-04-2016  20:59
KKP Bydgoszcz (BYDGOSZCZ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-04-2016  20:58
Kotwica Kołobrzeg (KOTWICA)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
78
73
22
14
25
23
14
18
17
18
-
-
Zakończony

15-04-2016  20:57
Polonia Prószków (POLONIA)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
10
1
4
0
6
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-04-2016  20:57
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
KKS Zabrze (ZABRZE)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-04-2016  20:06
Stilon Gorzów Wielkopolski (STILON)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-04-2016  20:04
MCKIS Jaworzno (JAWORZNO)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRAN)
60
70
25
16
15
20
12
16
8
18
-
-
Zakończony

08-04-2016  20:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
SWD Wodzisław (SWD)
2
9
0
4
2
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-04-2016  20:00
AZS II Wrocław (AZS II)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
2
4
0
2
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-04-2016  21:46
Bystrzyca Kąty Wrocławskie (BYSTRZYCA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
1
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-04-2016  17:45
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRAN)
MCKIS Jaworzno (JAWORZNO)
73
63
23
15
9
9
17
23
24
16
-
-
Zakończony

28-03-2016  17:54
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
1
3
1
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-03-2016  19:46
Formacja Port Mostki (MOSTKI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-03-2016  19:52
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-03-2016  19:52
Lechia Dzierżoniów (LECHIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-03-2016  20:56
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Foto-Higiena Gać (FOTO-HIGIENA)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-03-2016  20:45
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Hutnik Kraków (HUTNIK)
3
0
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
Zakończony

18-03-2016  20:45
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Wrocław (AZS WR)
3
6
0
1
3
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-03-2016  20:15
WKK Wrocław (WKK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
57
87
17
15
10
25
10
26
20
21
-
-
Zakończony

11-03-2016  21:56
Medyk Konin (MEDYK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
3
0
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-03-2016  21:54
GKS Katowice (GKS)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
14
23
25
25
21
27
25
-
-
Zakończony

11-03-2016  21:53
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
WKK Wrocław (WKK)
68
63
21
14
9
16
22
15
16
18
-
-
Zakończony

04-03-2016  20:56
Polonia-Stal Świdnica (PP: POLONIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-03-2016  20:54
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AGH AZS Kraków (AGH)
3
2
25
19
21
25
22
25
25
19
15
13
Zakończony

04-03-2016  20:48
WKK Wrocław (WKK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
79
88
9
28
24
18
13
21
33
21
-
-
Zakończony

04-03-2016  20:47
Maximus Kąty Wrocawskie (KĄTY)
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
81
65
22
18
23
15
18
18
18
14
-
-
Zakończony

26-02-2016  19:24
KPS Kęty (KĘTY)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
15
25
25
23
13
25
25
19
10
15
Zakończony

26-02-2016  19:15
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ J)
Gwardia Wrocław (GWARDIA)
0
3
25
27
20
25
16
25
-
-
-
-
Zakończony

25-02-2016  20:08
Polonia Leszno (LESZNO)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
102
68
23
19
28
17
27
19
24
13
-
-
Zakończony

25-02-2016  10:45
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ J)
MKS Będzin (BĘDZIN)
1
3
25
20
21
25
18
25
15
25
-
-
Zakończony

25-02-2016  10:33
Victoira PWSZ juniorzy (VICTORIA PWSZ J)
MMKS Kędzierzyn-Koźle (MKKS K-K)
0
3
19
25
20
25
20
25
-
-
-
-
Zakończony

21-02-2016  15:27
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uniwersytet Ekonomiczny Poznań (POZNAŃ)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-02-2016  12:22
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
UMCS Lublin (LUBLIN)
3
2
1
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2016  20:54
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Warta Zawiercie (WARTA)
2
3
25
23
26
24
19
25
13
25
10
15
Zakończony

19-02-2016  20:52
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Sudety Jelenia Góra (SUDETY)
81
47
27
9
19
8
18
15
17
15
-
-
Zakończony

19-02-2016  20:50
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Zagłębie Sosnowiec (SOSNOWIEC)
1
2
0
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2016  20:48
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uniwersytet Zielonogórski (UNI ZG)
2
3
1
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2016  20:47
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
SAN Łódź (ŁÓDŹ)
10
7
5
3
5
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2016  12:36
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uniwersytet Gdański (GDAŃSK)
7
6
4
4
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2016  12:06
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uniwersytet Rzeszowski (RZESZÓW)
2
5
1
1
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-02-2016  18:34
KPS Siedlce (SIEDLCE)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
25
20
17
25
20
25
25
18
12
15
Zakończony

16-02-2016  18:32
AZS Politechnika Poznańska (POZNAŃ)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
49
65
15
9
12
20
11
11
11
25
-
-
Zakończony

12-02-2016  22:20
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Espadon Szczecin (ESPADON)
2
3
23
25
16
25
25
20
30
28
10
15
Zakończony

12-02-2016  20:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych (MPJ: GÓRNIK)
Biofarm Basket Poznań (POZNAŃ)
54
86
24
21
8
19
13
30
9
16
-
-
Zakończony

12-02-2016  20:20
Górnik Trans.eu Wałbrzych (MPJ: GÓRNIK)
MKS Ochota Warszawa (OCHOTA)
59
55
8
14
19
15
13
15
19
11
-
-
Zakończony

12-02-2016  11:54
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Zagłębie Lubin (LUBIN)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-02-2016  11:54
Górnik Trans.eu Wałbrzych (MPJ: GÓRNIK)
Trefl Sopot (SOPOT)
53
79
15
14
15
24
18
22
5
19
-
-
Zakończony

06-02-2016  14:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Soła Oświęcim (SOŁA)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-02-2016  14:27
Bohemians Praga (BOHEMIANS)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-02-2016  22:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Sokół Marbo Międzychód (SOKÓŁ)
69
57
24
15
13
10
11
13
21
19
-
-
Zakończony

03-02-2016  08:17
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
1
10
1
5
0
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-02-2016  18:24
Energa Net Ostrołęka (ENERGA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
1
3
24
26
25
23
19
25
18
25
-
-
Zakończony

01-02-2016  16:00
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
MKS Kluczbork (KLUCZBORK)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-01-2016  21:46
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Krispol Września (KRISPOL)
3
2
26
24
16
25
17
25
25
21
15
11
Zakończony

29-01-2016  21:44
MKK Gniezno (GNIEZNO)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
62
101
14
28
18
21
19
26
11
26
-
-
Zakończony

29-01-2016  21:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych (MPJ: GÓRNIK)
Rosa-Sport Radom (ROSA)
72
79
15
20
19
18
15
15
23
26
-
-
Zakończony

29-01-2016  21:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych (MPJ: GÓRNIK)
Kotwica Kołobrzeg (KOTWICA)
87
59
17
18
24
21
20
14
26
6
-
-
Zakończony

29-01-2016  21:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych (MPJ: GÓRNIK)
MKS Zabrze (ZABRZE)
96
80
29
31
23
16
26
18
18
15
-
-
Zakończony

26-01-2016  20:30
Camper Wyszków (CAMPER)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
13
25
25
20
25
22
23
25
16
14
Zakończony

24-01-2016  12:19
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uniwersytet Zielonogórski (UZG)
3
5
2
1
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-01-2016  21:26
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AWF Katowice (AWF KATOWICE)
7
6
3
1
4
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-01-2016  13:32
K AZS PWSZ Wałbrzych (K: AZS PWSZ)
ULKS Bogdańczowice (ULKS BOG)
5
2
2
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-01-2016  18:42
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Lechia Tomaszów Mazowiecki (TOMASZÓW)
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-01-2016  18:41
KK Oleśnica (OLEŚNICA)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
73
71
18
23
18
9
11
15
26
24
-
-
Zakończony

22-01-2016  11:12
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uniwersytet Ekonomiczny Katowice (UE KATOWICE)
6
3
1
1
5
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-01-2016  11:11
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uniwersytet Opolski (UO OPOLE)
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-01-2016  11:10
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław (UE WROCŁAW)
4
0
0
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-01-2016  21:56
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
3
2
25
16
25
23
18
25
17
25
15
13
Zakończony

15-01-2016  21:18
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Cracovia (CRACOVIA)
3
2
2
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-01-2016  21:18
AZS Stal Nysa (STAL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
27
25
23
25
25
17
25
23
-
-
Zakończony

15-01-2016  21:17
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRAN)
Muszkieterowie Nowa Sól (NOWA SÓL)
69
59
22
18
17
14
12
16
18
11
-
-
Zakończony

15-01-2016  21:15
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
UKS Złotoryja (ZŁOTORYJA)
87
58
24
16
20
18
24
12
19
12
-
-
Zakończony

08-01-2016  20:06
SMS PZPS Spała (SMS)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
21
25
25
20
25
23
30
32
15
13
Zakończony

08-01-2016  20:04
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Rawia Rawicz (RAWIA)
67
58
18
14
15
9
9
10
12
21
13
4
Zakończony

08-01-2016  20:03
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Reprezentacja U17 (U17)
2
2
1
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-01-2016  20:01
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
KKS Siechnice (SIECHNICE)
70
64
18
12
22
16
15
16
15
20
-
-
Zakończony

03-01-2016  15:10
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Gimbasket Wrocław (GIMBAS)
92
47
20
16
24
18
27
5
21
8
-
-
Zakończony

18-12-2015  20:46
Hutnik Kraków (HUTNIK)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
18
25
25
22
25
23
10
25
13
15
Zakończony

18-12-2015  20:44
MKS Otmuchów (MKS)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
68
86
20
10
17
26
17
26
14
24
-
-
Zakończony

10-12-2015  21:46
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
GKS Katowice (GKS)
0
3
18
25
13
25
17
25
-
-
-
-
Zakończony

10-12-2015  18:18
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
WKK Wrocław (WKK)
70
59
18
8
21
16
14
24
17
11
-
-
Zakończony

04-12-2015  21:06
AGH Kraków (AGH)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
27
25
26
24
25
23
-
-
-
-
Zakończony

04-12-2015  21:05
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Polonia Leszno (LESZNO)
57
76
14
15
15
33
12
20
16
8
-
-
Zakończony

04-12-2015  21:04
SKK Lubin (LUBIN)
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
80
85
16
20
17
16
18
21
29
28
-
-
Zakończony

01-12-2015  20:54
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
KPS Siedlce (SIEDLCE)
2
3
26
28
25
23
22
25
25
17
14
16
Zakończony

26-11-2015  22:12
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Piast Karnin (KARNIN)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-11-2015  22:10
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
KPS Kęty (KĘTY)
3
1
21
25
25
20
27
25
25
18
-
-
Zakończony

26-11-2015  22:00
Sudety Jelenia Góra (SUDETY)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
50
66
19
16
13
10
5
22
13
18
-
-
Zakończony

26-11-2015  20:46
Turów II Zgorzelec (TURÓW II)
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
124
42
28
11
30
10
36
14
30
7
-
-
Zakończony

25-11-2015  08:00
Aluron Warta (PP: WARTA )
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
3
0
25
23
25
21
25
20
-
-
-
-
Zakończony

20-11-2015  20:12
Warta Zawiercie (WARTA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
32
30
25
12
27
25
-
-
-
-
Zakończony

20-11-2015  20:10
Gosirki Piaseczno (GOSiRki)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-11-2015  20:09
Polska kobiety (POLSKA K)
Białoruś kobiety (BIAŁORUŚ K)
65
56
9
20
21
22
16
13
19
1
-
-
Zakończony

20-11-2015  20:08
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
AZS Politechnika Poznań (POZNAŃ)
76
57
11
18
22
15
18
12
25
12
-
-
Zakończony

17-11-2015  19:48
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-11-2015  18:30
Polska kobiety (POLSKA K)
Niemcy kobiety (NIEMCY K)
66
56
14
16
18
10
17
17
17
13
-
-
Zakończony

13-11-2015  21:20
Zagłębie II Lubin (ZAGŁĘBIE II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-11-2015  21:18
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Sztorm Gdańsk (SZTORM)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-11-2015  21:15
Sokół Marbo Międzychód (SOKÓŁ)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
73
78
15
22
19
11
16
19
23
26
-
-
Zakończony

13-11-2015  21:12
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
Mitech II Żywiec (MITECH II)
1
5
0
3
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-11-2015  18:56
Espadon Szczecin (ESPADON)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
19
25
25
23
25
20
25
22
-
-
Zakończony

09-11-2015  20:44
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Camper Wyszków (CAMPER)
0
3
23
25
23
25
24
26
-
-
-
-
Zakończony

06-11-2015  21:46
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Piast Żmigród (ŻMIGRÓD)
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-11-2015  21:44
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Energa Net Ostrołęka (ENERGA)
3
1
25
27
25
12
25
23
25
15
-
-
Zakończony

06-11-2015  21:42
AZS Biała Podlaska (AZS BIAŁA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-11-2015  21:41
Rekord Bielsko Biała (REKORD)
Victoria Aglomeracja Wałbrzycka (VICTORIA AW)
13
0
5
0
8
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-11-2015  21:41
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
MKK Gniezno (GNIEZNO)
74
62
22
16
12
8
24
14
16
24
-
-
Zakończony

04-11-2015  11:42
AZS PWSZ Wałbrzych (PP: AZS PWSZ)
AZS Wrocław (WROCŁAW)
0
6
0
3
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-10-2015  21:20
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
KP Brzeg Dolny (BRZEG)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-10-2015  21:18
Krispol Września (KRISPOL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
25
21
25
22
25
18
-
-
-
-
Zakończony

30-10-2015  21:16
Mitech Żywiec (MITECH)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
1
2
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-10-2015  21:15
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
KK Oleśnica (OLEŚNICA)
71
62
13
12
21
13
19
19
18
18
-
-
Zakończony

30-10-2015  21:14
Darbor Bolesławice (DARBOR)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
5
2
5
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-10-2015  08:07
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
5
1
2
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-10-2015  22:06
Ilanka Rzepin (ILANKA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-10-2015  22:02
Muszkieterowie Nowa Sól (NOWA SÓL)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TR)
37
74
11
17
13
23
5
23
8
11
-
-
Zakończony

23-10-2015  22:01
Mitech II Żywiec (MITECH II)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
1
2
1
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-10-2015  22:00
UKS Złotoryja (ZŁOTORYJA)
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
54
96
14
23
12
22
16
23
12
28
-
-
Zakończony

23-10-2015  21:59
Chemik Kędzierzyn-Koźle (CHEMIK)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
2
8
0
5
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-10-2015  19:01
Stal Nysa (PP: STAL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
21
25
27
25
25
27
25
17
12
15
Zakończony

16-10-2015  23:04
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
2
1
2
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-10-2015  23:02
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
29
27
25
18
24
26
32
34
15
12
Zakończony

16-10-2015  23:00
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Zagłębie Lubin (ZAGŁĘBIE)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-10-2015  22:58
Rawia Rawicz (RAWIA)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
78
71
18
17
20
18
22
16
18
20
-
-
Zakończony

16-10-2015  22:45
KKS Zabrze (ZABRZE)
Victoria Aglomeracja Wałbrzycka (VICTORIA AW)
6
2
3
0
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-10-2015  22:30
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Rekord Bielsko Biała (REKORD)
3
2
2
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-10-2015  22:44
KS Polkowice (POLKOWICE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-10-2015  22:40
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AZS Stal Nysa (STAL)
3
2
24
26
25
23
25
23
20
25
15
13
Zakończony

08-10-2015  22:30
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
2
0
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-10-2015  22:26
Gimbasket Wrocław (GIMBAS)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
38
69
10
14
12
23
10
16
6
16
-
-
Zakończony

08-10-2015  22:15
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Chromik Żary (CHROMIK)
62
72
21
21
10
19
20
9
11
23
-
-
Zakończony

07-10-2015  17:28
Rolnik Głogówek (ROLNIK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
4
1
2
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-10-2015  17:27
Rolnik II Głogówek (ROLNIK II)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
2
4
1
0
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-10-2015  22:56
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Miedź II Legnica (MIEDŹ II)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-10-2015  22:48
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
SMS PZPS Spała (SMS)
0
3
21
25
26
28
20
25
-
-
-
-
Zakończony

02-10-2015  22:46
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
KKP Bydgoszcz (BYDGOSZCZ)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-10-2015  22:45
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
MKS Otmuchów (MKS)
74
62
20
17
18
18
22
19
14
8
-
-
Zakończony

02-10-2015  22:30
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
AZS II Wrocław (AZS II)
0
5
0
2
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-09-2015  19:50
Ślęza Wrocław (ŚLĘZA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
4
0
2
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-09-2015  22:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Budowlani Lubsko (BUDOWLANI)
7
1
5
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-09-2015  22:28
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
5
0
1
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-09-2015  10:46
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-09-2015  08:39
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
6
0
1
1
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2015  14:26
KKS Zabrze (ZABRZE)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2015  11:54
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
Czarni Katowice (KATOWICE)
3
2
16
25
25
20
18
25
25
16
15
13
Zakończony

19-09-2015  18:45
Górnik 2010 Wałbrzych (GÓRNIK 2010)
KKS Siechnice (SIECHNICE)
87
63
21
15
22
16
19
12
25
20
-
-
Zakończony

18-09-2015  22:02
Polonia-Stal Świdnica (POLONIA-STAL)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-09-2015  21:57
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
Polonia Prószków (POLONIA)
2
9
1
4
1
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-09-2015  20:22
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Bystrzyca Kąty Wrocławskie (BYSTRZYCA)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-09-2015  20:20
Miedź Legnica (MIEDŹ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
5
1
2
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-09-2015  19:21
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Jastrzębski Węgiel (JASTRZĘBIE)
2
3
25
18
18
25
25
22
20
25
14
16
Zakończony

11-09-2015  20:44
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Stilon Gorzów Wielkopolski (STILON)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-09-2015  09:56
AZS Stal Nysa (STAL NYSA)
Jastrzębski Węgiel (JASTRZĘBIE)
0
3
20
25
22
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

11-09-2015  09:55
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AZS Stal Nysa (STAL NYSA)
1
3
13
25
25
22
22
25
20
25
-
-
Zakończony

09-09-2015  17:26
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
7
0
2
0
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2015  21:46
AZS Wrocław (AZS WROCŁAW)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
3
0
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2015  11:25
SWD Wodzisław (SWD)
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
4
2
2
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2015  11:24
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
AZS II SMS Wrocław (AZS II SMS)
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2015  19:18
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Formacja Port Mostki (MOSTKI)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2015  18:50
Polonia-Stal Świdnica (PP: POLONIA)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
0
6
0
3
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2015  18:45
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Reprezentacja Polski juniorów (JUNIOR PL)
0
5
17
25
18
25
27
29
15
25
12
25
Zakończony

01-09-2015  18:30
Zagłębie Wałbrzych (PP: ZAGŁĘBIE)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2015  20:44
Foto-Higiena Gać (FOTO-HIGIENA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
2
1
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2015  20:42
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-08-2015  21:46
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Lechia Dzierżoniów (LECHIA)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-08-2015  21:44
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Gosirki Piaseczno (GOSiRki)
6
1
2
1
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2015  18:54
Sztorm Gdańsk (SZTORM)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-08-2015  22:15
Polska (POLSKA)
Estonia (ESTONIA)
3
0
25
22
25
23
25
20
-
-
-
-
Zakończony

13-08-2015  20:06
Piast Karnin (KARNIN)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-08-2015  18:02
Polska (POLSKA)
Słowenia (SŁOWENIA)
0
3
15
25
21
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

07-08-2015  22:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Karkonosze Jelenia Góra (KARKONOSZE)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-08-2015  22:00
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Biała Podlaska (AZS BIAŁA)
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-08-2015  12:42
Polska (POLSKA)
Słowacja (SŁOWACJA)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-08-2015  19:30
Polska (POLSKA)
Czechy (CZECHY)
65
64
16
11
19
19
17
14
13
20
-
-
Zakończony

31-07-2015  17:05
Polska (POLSKA)
Czechy (CZECHY)
70
52
17
14
17
11
15
15
21
12
-
-
Zakończony

26-07-2015  14:08
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Wrocław (AZS WROCŁAW)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-07-2015  15:45
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Wigry Suwałki (WIGRY)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-07-2015  13:57
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Okocimski Brzesko (OKOCIMSKI)
4
1
1
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-07-2015  16:58
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
1
5
0
1
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-07-2015  12:32
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-07-2015  09:36
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Raków Częstochowa (RAKÓW)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-06-2015  21:44
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Okocimski KS Brzesko (OKOCIMSKI)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-06-2015  21:40
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Wanda Kraków (WANDA)
5
0
3
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-05-2015  22:16
Legionovia Legionowo (LEGIONOVIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-05-2015  22:13
Widok Lublin (WIDOK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
5
0
3
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-05-2015  22:14
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Stal Mielec (STAL)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-05-2015  22:06
Puszcza Niepołomice (PUSZCZA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
5
0
1
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-05-2015  22:04
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
MUKS Tomaszów Mazowiecki (TOMASZÓW)
7
0
3
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-05-2015  11:54
AZS PWSZ AS Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS UMCS Lublin (LUBLIN)
54
46
8
8
16
17
22
15
8
6
-
-
Zakończony

16-05-2015  21:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Kotwica Kołobrzeg (KOTWICA)
2
1
2
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-05-2015  21:28
AZS Stal Nysa (3. STAL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
1
3
22
25
25
19
27
29
18
25
-
-
Zakończony

16-05-2015  21:26
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AJD Gol Częstochowa (AJD GOL)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-05-2015  19:15
AZS PWSZ AS Wałbrzych (AZS PWSZ)
AWF Katowice (KATOWICE)
46
56
13
16
10
13
12
15
11
12
-
-
Zakończony

16-05-2015  13:15
AZS PWSZ AS Wałbrzych (AZS PWSZ)
AWF Poznań (POZNAŃ)
55
41
14
5
12
3
15
13
14
20
-
-
Zakończony

15-05-2015  18:45
AZS PWSZ AS Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uczelnia Łazarskiego (ŁAZARSKI)
81
44
28
18
22
6
10
14
21
6
-
-
Zakończony

15-05-2015  14:57
AZS PWSZ AS Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Poznań (AZS POZNAŃ)
58
44
10
13
11
13
13
5
24
13
-
-
Zakończony

15-05-2015  14:56
AZS PWSZ AS Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS AGH (AZS AGH)
39
33
8
12
11
8
10
9
10
4
-
-
Zakończony

09-05-2015  23:04
Victoria PWSZ Wałbrzych (2. VICTORIA PWSZ)
AZS Stal Nysa (STAL)
3
1
25
22
25
21
17
25
26
24
-
-
Zakończony

08-05-2015  23:02
Zagłębie Sosnowiec (ZAGŁĘBIE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
2
2
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-05-2015  23:00
Victoria PWSZ Wałbrzych (1. VICTORIA PWSZ)
AZS Stal Nysa (STAL)
3
2
25
20
27
25
15
25
25
27
15
12
Zakończony

08-05-2015  22:59
ULKS Bogdańczowice (ULKS)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-05-2015  20:48
Ślepsk Suwałki (5. ŚLEPSK)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
1
3
24
26
25
20
16
25
20
25
-
-
Zakończony

02-05-2015  21:24
Victoria PWSZ Wałbrzych (4. VICTORIA PWSZ)
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
1
3
25
27
23
25
32
30
23
25
-
-
Zakończony

01-05-2015  20:42
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
MKS Kluczbork (KLUCZBORK)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-05-2015  20:41
Victoria PWSZ Wałbrzych (3. VICTORIA PWSZ)
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
3
0
25
20
25
18
25
20
-
-
-
-
Zakończony

26-04-2015  17:44
Ślepsk Suwałki (2. ŚLEPSK)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
25
16
25
17
25
20
-
-
-
-
Zakończony

24-04-2015  21:40
Wisła Puławy (WISŁA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-04-2015  21:38
Ślepsk Suwałki (1. ŚLEPSK)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
0
3
20
25
21
25
20
25
-
-
-
-
Zakończony

24-04-2015  21:37
Korona Łaszczów (KORONA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-04-2015  09:48
Polonia Bytom (BYTOM)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
95
88
18
26
27
21
25
17
11
17
14
7
Zakończony

22-04-2015  09:29
Górnik Trans (GÓRNIK )
AZS Katowice (AZS KATOWICE)
86
75
23
20
15
25
22
16
26
14
-
-
Zakończony

17-04-2015  21:46
Znicz Pruszków (ZNICZ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-04-2015  21:45
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Krispol Września (KRISPOL)
3
1
22
25
25
22
29
27
25
20
-
-
Zakończony

17-04-2015  21:44
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
MUKS Sokół Kolbuszowa (SOKÓŁ)
4
0
3
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-04-2015  22:16
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Stal Stalowa Wola (STAL SW)
1
3
1
3
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-04-2015  22:15
Krispol Września (KRISPOL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
25
18
25
22
15
25
17
25
13
15
Zakończony