Archiwum Wyników

Strona Główna »
23-07-2021  19:40
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Trwa

19-07-2021  18:00
Olimpia Kamienna Góra (spar: OLIMPIA KG)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
5
0
2
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-06-2021  13:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Unia Bogaczowice (UNIA)
5
1
3
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-06-2021  13:08
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zieloni Mrowiny (ZIELONI)
6
0
2
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-06-2021  13:04
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-06-2021  13:02
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Zieloni Mokrzeszów (MOKRZESZÓW)
7
1
3
0
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-06-2021  13:00
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-06-2021  13:20
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
11
1
3
0
8
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-06-2021  13:18
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
4
1
3
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-06-2021  13:14
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
5
1
2
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-06-2021  13:12
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Słowianin Wolibórz (SŁOWIANIN)
2
6
0
3
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-06-2021  13:10
Miners Krause Wałbrzych (fa: MINERS)
Wilki Łódź (WILKI)
7
6
7
0
0
6
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-06-2021  17:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Zieloni Mrowiny (ZIELONI)
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-06-2021  17:08
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Włókniarz Głuszyca (WŁÓKNIARZ)
5
1
4
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-06-2021  17:04
Skałki Stolec (SKAŁKI)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
3
2
1
2
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-06-2021  17:02
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
7
2
3
2
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-06-2021  17:00
Wieliczka Dragons (fa: WIELICZKA)
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
24
0
12
0
12
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-06-2021  13:10
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
10
1
4
0
6
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-06-2021  13:08
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
0
5
0
4
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-06-2021  13:04
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Granit Roztoka (ROZTOKA)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-06-2021  13:02
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
6
1
2
0
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-06-2021  13:00
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
1
3
0
0
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2021  15:12
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Włókniarz Głuszyca (WŁÓKNIARZ)
4
0
0
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2021  15:10
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
0
3
0
2
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2021  15:08
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2021  15:04
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2021  15:02
Unia Bogaczowice (UNIA)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
0
3
0
2
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2021  15:00
LKS Wiśniowa (WIŚNIOWA)
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
7
0
4
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-05-2021  16:48
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
7
0
3
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-05-2021  16:44
MKS Basket Szczawno Zdrój (3. BASKET)
AZS UWM Olsztyn (AZS UWM)
88
104
21
30
28
24
22
25
17
25
-
-
Zakończony

28-05-2021  16:42
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-05-2021  16:28
MKS Basket Szczawno Zdrój (2. BASKET)
MUKS Piaseczno (PIASECZNO)
62
80
16
23
14
15
16
21
16
21
-
-
Zakończony

28-05-2021  16:24
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Cukrownik Pszenno (PSZENNO)
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-05-2021  16:22
MKS Basket Szczawno Zdrój (1. BASKET)
MKK Pyra Poznań (PYRA)
82
106
21
26
20
26
20
23
21
31
-
-
Zakończony

28-05-2021  16:20
Miners Krause Wałbrzych (fa: MINERS)
Białe Lwy Gdańsk (BIAŁE LWY)
0
7
0
0
0
7
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-05-2021  17:28
STK Czarni Słupsk (5. CZARNI)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
83
59
22
17
13
22
22
11
26
9
-
-
Zakończony

21-05-2021  17:24
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-05-2021  17:08
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-05-2021  17:04
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
10
1
3
1
7
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-05-2021  17:00
Rzeszów Rockets (fa: ROCKETS)
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
6
20
0
14
6
6
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-05-2021  17:22
Górnik Trans.eu Wałbrzych (4. GÓRNIK TRANS)
STK Czarni Słupsk (CZARNI)
52
76
13
26
14
21
15
17
10
12
-
-
Zakończony

14-05-2021  17:20
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
12
1
5
0
7
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-05-2021  17:18
MKS Basket Szczawno Zdrój (3. BASKET)
Hutnik Warszawa (HUTNIK)
64
100
25
25
20
26
11
21
8
28
-
-
Zakończony

14-05-2021  17:14
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
6
0
2
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-05-2021  17:12
Górnik Trans.eu Wałbrzych (3. GÓRNIK TRANS)
STK Czarni Słupsk (CZARNI)
77
74
20
19
19
19
19
11
19
25
-
-
Zakończony

14-05-2021  17:10
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-05-2021  17:08
MKS Basket Szczawno Zdrój (2. BASKET)
Jura Zabierzów (JURA)
83
70
23
12
18
20
23
17
19
21
-
-
Zakończony

14-05-2021  17:04
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
3
2
1
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-05-2021  17:02
MKS Basket Szczawno Zdrój (1. BASKET)
Stal Stalowa Wola (STAL)
84
76
23
14
24
16
17
23
6
17
14
6
Zakończony

14-05-2021  17:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
LKS Wiśniowa (WIŚNIOWA)
4
1
3
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-05-2021  17:48
STK Czarni Słupsk (2.CZARNI)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
105
44
31
10
29
12
20
11
25
11
-
-
Zakończony

07-05-2021  17:44
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
3
1
2
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-05-2021  17:40
STK Czarni Słupsk (1. CZARNI)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
67
79
19
23
12
25
21
18
15
13
-
-
Zakończony

07-05-2021  17:38
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zieloni Mokrzeszów (MOKRZESZÓW)
8
1
3
0
5
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-05-2021  17:34
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-05-2021  17:30
KS Walim (WALIM)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-05-2021  17:52
Górnik Trans.eu Wałbrzych (5. GÓRNIK TRANS)
WKK Wrocław (WKK)
89
70
28
20
22
17
19
14
20
19
-
-
Zakończony

02-05-2021  18:28
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
3
0
3
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-05-2021  18:24
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Orzeł Witoszów (WITOSZÓW)
11
1
7
0
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-05-2021  18:08
Venus Nowice (VENUS)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-05-2021  18:04
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Unia Bogaczowice (UNIA)
4
1
2
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-04-2021  17:48
WKK Wrocław (4. WKK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
78
74
18
24
17
20
21
14
22
16
-
-
Zakończony

30-04-2021  17:44
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
5
0
3
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-04-2021  17:28
WKK Wrocław (3. WKK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
93
95
21
20
26
27
25
31
21
17
-
-
Zakończony

30-04-2021  17:24
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-04-2021  17:18
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Włókniarz Kudowa Zdrój (KUDOWA)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-04-2021  17:28
Orzeł Witoszów (WITOSZÓW)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
18
0
11
0
7
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-04-2021  17:24
Górnik Trans.eu Wałbrzych (2. GÓRNIK TRANS)
WKK Wrocław (WKK)
88
66
21
14
22
13
23
14
22
25
-
-
Zakończony

23-04-2021  17:18
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
LKS Wiśniowa (WIŚNIOWA)
7
2
4
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-04-2021  17:14
Górnik Trans.eu Wałbrzych (1. GÓRNIK TRANS)
WKK Wrocław (WKK)
63
83
13
15
18
26
20
26
12
16
-
-
Zakończony

23-04-2021  17:10
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
3
1
3
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-04-2021  17:58
AZS Politechnika Opolska (4. OPOLE)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
81
99
16
25
16
25
24
28
25
21
-
-
Zakończony

16-04-2021  17:54
AZS Politechnika Opolska (3. OPOLE)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
86
84
24
21
15
18
25
23
22
22
-
-
Zakończony

08-04-2021  17:40
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (3. MKS CHEŁMIEC)
Wieżyca 2011 Stężyca (WIEŻYCA)
2
3
25
22
27
25
22
25
16
25
7
15
Zakończony

08-04-2021  17:38
Górnik Trans.eu Wałbrzych (2. GÓRNIK TRANS)
AZS Politechnika Opolska (OPOLE)
88
84
22
19
19
14
26
23
21
28
-
-
Zakończony

08-04-2021  17:34
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (2. MKS CHEŁMIEC)
Tomasovia Tomaszów Lubelski (TOMASOVIA)
1
3
25
17
23
25
22
25
16
25
-
-
Zakończony

08-04-2021  17:32
Górnik Trans.eu Wałbrzych (1. GÓRNIK TRANS)
AZS Politechnika Opolska (OPOLE)
103
67
30
11
27
20
21
14
25
22
-
-
Zakończony

08-04-2021  17:30
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (1. MKS CHEŁMIEC)
AZS AWF Warszawa (AZS AWF)
0
3
15
25
19
25
15
25
-
-
-
-
Zakończony

30-03-2021  18:00
Dziki Warszawa (DZIKI)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
67
96
12
17
15
22
23
21
17
36
-
-
Zakończony

25-03-2021  19:40
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Ślęża Sobótka (SOBÓTKA)
8
0
7
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-03-2021  17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Decka Pelplin (DECKA)
93
87
24
24
26
22
22
27
21
14
-
-
Zakończony

23-03-2021  15:06
Mineralni Szczawno (efutbol MINERALNI)
Kamar Stars Kiełpino (KIEŁPINO)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-03-2021  15:05
Victoria Świebodzice (pr: VICTORIA)
APR Świdnica (ŚWIDNICA)
44
23
21
6
23
17
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-03-2021  17:20
Miasto Szkła Krosno (KROSNO)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
67
87
21
23
13
23
15
14
18
27
-
-
Zakończony

19-03-2021  17:18
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
NTSK Nysa (NTSK)
0
3
25
27
20
25
20
25
-
-
-
-
Zakończony

19-03-2021  17:14
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
4
1
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-03-2021  17:12
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
Zastal I Zielona Góra (ZASTAL)
96
77
18
18
20
22
30
19
28
18
-
-
Zakończony

19-03-2021  17:00
Victoria Świebodzice (pr: VICTORIA)
Zagłębie II Lubin (LUBIN II)
33
20
15
8
18
12
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-03-2021  17:48
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Pogoń Prudnik (PRUDNIK)
84
70
29
15
17
28
23
17
15
10
-
-
Zakończony

12-03-2021  17:44
UKS Sokół 43 Katowice (SOKÓŁ43)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
2
3
23
25
25
21
25
19
18
25
13
15
Zakończony

12-03-2021  17:28
Czarni Wałbrzych (spar: CZARNI)
Skalnik Czary Bór (SKALNIK)
5
5
3
2
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-03-2021  17:24
SMK Lubin (LUBIN)
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
83
91
24
21
23
24
23
24
13
22
-
-
Zakończony

12-03-2021  17:15
KPR Wolsztyniak Wolsztyn (pr: WOLSZTYN)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
20
34
11
14
9
20
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-03-2021  18:30
GKS Tychy (TYCHY)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
75
88
18
18
28
20
13
29
16
21
-
-
Zakończony

09-03-2021  18:00
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Słowianin Wolibórz (SŁOWIANIN)
4
1
3
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-03-2021  17:30
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
57
69
8
12
12
17
20
19
17
21
-
-
Zakończony

05-03-2021  17:28
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
KS Łomnica (ŁOMNICA)
1
3
1
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-03-2021  17:24
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
KS Basket Legnica (LEGNICA)
99
70
26
11
29
16
23
13
21
30
-
-
Zakończony

05-03-2021  17:22
MKS Szczawno Zdrój (spar:SZCZAWNO)
Włókniarz Głuszyca (WŁÓKNIARZ)
7
4
3
2
4
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-03-2021  21:03
WKK II Wrocław (WKK II)
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
67
89
17
23
10
18
26
18
14
30
-
-
Zakończony

26-02-2021  18:00
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
3
1
2
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-02-2021  17:54
Chełmiec Wałbrzych (2. kad CHEŁMIEC)
Gwardia Wrocław (GWARDIA)
1
3
19
25
24
26
25
23
24
26
-
-
Zakończony

26-02-2021  17:38
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
AZS UZ Zielona Góra (AZS ZG)
3
0
25
20
25
23
25
15
-
-
-
-
Zakończony

26-02-2021  17:34
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Zetkama Nysa Kłodzko (ZETKAMA)
95
64
23
20
27
19
23
16
22
9
-
-
Zakończony

26-02-2021  17:18
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
Volley II Wrocław (VOLLEY II)
3
0
25
17
25
15
25
13
-
-
-
-
Zakończony

26-02-2021  17:14
Gwardia Wrocław (1. kad GWARDIA)
Chełmiec Wałbrzych (CHEŁMIEC)
3
1
16
25
26
24
25
19
25
13
-
-
Zakończony

25-02-2021  20:00
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
5
0
3
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2021  17:50
Chełmiec II Wałbrzych (2. CHEŁMIEC II)
Gwardia Wrocław (GWARDIA)
0
3
21
25
15
25
19
25
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2021  17:48
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Olimpia Kamienna Góra (OLIMPIA KG)
1
4
1
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2021  17:44
Zastal I Zielona Góra (ZASTAL)
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
64
73
10
27
23
17
17
13
14
16
-
-
Zakończony

19-02-2021  17:40
MKS Szczawno Zdrój (spar: SZCZAWNO)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
1
6
1
4
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2021  17:30
Gwardia Wrocław (1. GWARDIA)
Chełmiec II Wałbrzych (CHEŁMIEC II)
3
1
26
24
20
25
25
22
26
24
-
-
Zakończony

12-02-2021  16:18
MKS IgnerHome Volley Świdnica (VOLLEY)
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
3
0
25
19
25
21
25
18
-
-
-
-
Zakończony

12-02-2021  16:14
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Rawlplug Sokół Łańcut (SOKÓŁ)
73
70
23
17
18
24
20
19
12
10
-
-
Zakończony

12-02-2021  16:08
Volley Jelcz Laskowice (JELCZ)
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
2
3
25
23
22
25
21
25
25
23
8
15
Zakończony

12-02-2021  16:04
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
SMK Lubin (LUBIN)
78
63
20
18
20
15
22
8
16
22
-
-
Zakończony

12-02-2021  16:00
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Olimpia Kowary (KOWARY)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-02-2021  18:18
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Księżak Łowicz (ŁOWICZ)
98
74
31
17
22
20
27
16
18
21
-
-
Zakończony

05-02-2021  18:14
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-02-2021  18:10
KS Basket Legnica (LEGNICA)
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
76
73
26
17
12
15
24
20
14
21
-
-
Zakończony

05-02-2021  17:00
Victoria Świebodzice (pr:VICTORIA)
KPR II Gminy Kobierzyce (KOBIERZYCE II)
36
37
18
17
18
20
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-01-2021  17:28
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
Bielawianka Bielawa (BIELAWA)
3
0
25
21
25
20
25
12
-
-
-
-
Zakończony

29-01-2021  17:24
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Znicz Pruszków (ZNICZ)
69
56
20
10
23
14
11
18
15
14
-
-
Zakończony

29-01-2021  17:18
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
MKS Dąbrowa Górnicza (DĄBROWA)
3
0
26
24
25
18
32
30
-
-
-
-
Zakończony

29-01-2021  17:14
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
WKK II Wrocław (WKK II)
64
82
13
26
22
21
11
15
18
20
-
-
Zakończony

26-01-2021  16:45
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
Sobieski Oława (OŁAWA)
3
1
19
25
25
19
25
23
25
20
-
-
Zakończony

22-01-2021  17:28
Ikar Legnica (IKAR)
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
3
0
25
20
25
21
26
24
-
-
-
-
Zakończony

22-01-2021  17:24
STK Czarni Słupsk (CZARNI)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
86
76
18
20
15
15
28
22
15
19
10
0
Zakończony

22-01-2021  17:20
Sobieski Oława (OŁAWA)
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
1
3
22
25
25
15
18
25
20
25
-
-
Zakończony

19-01-2021  17:38
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
WKK Wrocław (WKK)
90
95
25
23
22
23
16
23
20
14
7
12
Zakończony

19-01-2021  17:34
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
MKS IgnerHome Volley Świdnica (VOLLEY)
3
1
25
17
25
21
18
25
25
18
-
-
Zakończony

19-01-2021  17:30
Spartakus Jawor (SPARTAKUS)
KPS Chełmiec II Wałbrzych (CHEŁMIEC II)
1
3
15
25
25
21
23
25
20
25
-
-
Zakończony

15-01-2021  17:32
TS Wisła Kraków (WISŁA)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
80
77
12
15
18
19
21
27
29
16
-
-
Zakończony

15-01-2021  17:28
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
Sobieski Żagań (SOBIESKI)
1
3
29
27
18
25
18
25
19
25
-
-
Zakończony

15-01-2021  17:24
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
IgnerHome Polonia Świdnica (ŚWIDNICA)
86
69
21
20
21
13
20
22
24
14
-
-
Zakończony

08-01-2021  16:48
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
MKS II Kalisz (KALISZ)
3
1
25
19
25
23
18
25
25
19
-
-
Zakończony

08-01-2021  16:44
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
AZS Politechnika Opolska (OPOLE)
69
59
20
18
7
18
27
14
15
9
-
-
Zakończony

08-01-2021  16:28
MUKS Ziemia Milicka Milicz (MILICZ)
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
3
0
25
18
25
21
25
22
-
-
-
-
Zakończony

08-01-2021  16:24
Gimbasket II Wrocław (GIMBASKET II)
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
70
65
16
11
20
17
10
16
24
21
-
-
Zakończony

04-01-2021  16:00
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
MUKS Ziemia Milicka Milicz (MILICZ)
2
3
18
25
25
19
21
25
25
18
12
15
Zakończony

31-12-2020  20:10
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Kotwica Kołobrzeg (KOTWICA)
88
79
18
24
17
22
23
13
30
20
-
-
Zakończony

18-12-2020  17:30
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
Astra Nowa Sól (ASTRA)
1
3
22
25
17
25
28
26
23
25
-
-
Zakończony

18-12-2020  17:28
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Dziki Warszawa (DZIKI)
77
63
24
6
22
15
17
24
14
18
-
-
Zakończony

18-12-2020  17:24
Jedynka Siewierz (JEDYNKA)
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
2
3
21
25
22
25
25
23
25
18
8
15
Zakończony

18-12-2020  17:18
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
KK Oleśnica (OLEŚNICA)
59
70
18
15
7
24
15
21
19
10
-
-
Zakończony

18-12-2020  17:14
Victoria Świebodzice (pr: VICTORIA)
MKS PR II Gniezno (GNIEZNO)
26
28
9
17
17
11
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-12-2020  17:10
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
Łaskovia Łask (ŁASKOVIA)
3
1
25
12
25
10
23
25
25
14
-
-
Zakończony

11-12-2020  17:20
Libero Aleksandrów Łódzki (LIBERO)
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
3
2
24
26
25
16
18
25
25
22
15
7
Zakończony

11-12-2020  17:18
Decka Pelplin (DECKA)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
72
95
27
31
7
20
18
18
20
26
-
-
Zakończony

11-12-2020  17:14
Olavia Oława (OLAVIA)
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
3
1
25
20
25
16
9
25
29
27
-
-
Zakończony

11-12-2020  17:08
ZZKK Orzeł Ziębice (ZIĘBICE)
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
79
76
27
21
12
13
15
15
25
27
-
-
Zakończony

11-12-2020  17:04
Chełmiec I Wałbrzych (jun: CHEŁMIEC I)
Chełmiec II Wałbrzych (CHEŁMIEC II)
0
3
16
25
20
25
14
25
-
-
-
-
Zakończony

08-12-2020  19:00
Volley II Wrocław (VOLLEY II)
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
0
3
11
25
13
25
13
25
-
-
-
-
Zakończony

04-12-2020  17:58
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
Chrobry Głogów (CHROBRY)
0
3
20
25
15
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

04-12-2020  17:54
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Miasto Szkła Krosno (KROSNO)
97
68
31
16
16
22
21
11
29
19
-
-
Zakończony

04-12-2020  17:48
NTSK Nysa (NTSK)
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
0
3
13
25
21
25
17
25
-
-
-
-
Zakończony

04-12-2020  17:44
KKS Siechnice (SIECHNICE)
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
91
65
23
23
32
16
16
9
20
17
-
-
Zakończony

04-12-2020  17:40
Victoria Świebodzice (pr: VICTORIA)
SPR Kępno (KĘPNO)
29
30
13
14
16
16
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-11-2020  16:28
AZS Zielona Góra (AZS ZG)
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
1
3
16
25
27
25
18
25
18
25
-
-
Zakończony

27-11-2020  16:24
Pogoń Prudnik (PRUDNIK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
90
95
19
18
24
28
23
30
24
19
-
-
Zakończony

27-11-2020  16:22
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
UKS Sokół 43 Katowice (SOKÓŁ43)
3
1
25
20
31
33
25
20
25
15
-
-
Zakończony

27-11-2020  16:18
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
5
2
2
0
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-11-2020  16:14
Sparta Ziębice (ZIĘBICE)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
2
2
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-11-2020  17:58
Znicz Pruszków (ZNICZ)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
58
80
19
17
13
20
13
24
13
19
-
-
Zakończony

24-11-2020  17:54
Bielawianka Bielawa (BIELAWA)
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
3
1
25
21
18
25
25
23
25
18
-
-
Zakończony

20-11-2020  17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
77
70
30
19
18
15
16
21
13
15
-
-
Zakończony

20-11-2020  16:48
Zieloni Mrowiny (ZIELONI)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-11-2020  16:44
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
Volley Jelcz Laskowice (JELCZ)
3
0
25
22
25
22
25
23
-
-
-
-
Zakończony

20-11-2020  16:34
Płomień Makowice (MAKOWICE)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-11-2020  16:30
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Trojan Lądek Zdrój (TROJAN)
4
3
2
0
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-11-2020  18:00
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Zieloni Mokrzeszów (MOKRZESZÓW)
5
0
4
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-11-2020  17:48
Zetkama Nysa Kłodzko (ZETKAMA)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
70
82
19
20
16
20
21
24
14
18
-
-
Zakończony

13-11-2020  17:44
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
5
1
2
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-11-2020  17:32
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
KS Walim (WALIM)
12
4
7
2
5
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-11-2020  17:30
Grom Witków (GROM)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
4
1
2
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-11-2020  16:28
LKS Wiśniowa (WIŚNIOWA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
3
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-11-2020  16:24
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
GKS Tychy (TYCHY)
84
68
14
19
23
14
25
17
22
18
-
-
Zakończony

10-11-2020  16:08
Unia Bogaczowice (UNIA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-11-2020  16:04
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-11-2020  17:48
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
KS Walim (WALIM)
15
0
4
0
11
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-11-2020  17:44
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
Ikar Legnica (IKAR)
3
0
25
17
25
20
25
16
-
-
-
-
Zakończony

06-11-2020  17:28
Rawlplug Sokół Łańcut (SOKÓŁ)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
102
108
21
26
13
19
33
23
19
18
16
22
Zakończony

06-11-2020  17:24
MKS Dąbrowa Górnicza (DĄBROWA)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
0
3
19
25
16
25
22
25
-
-
-
-
Zakończony

06-11-2020  17:10
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
5
0
1
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-11-2020  17:04
Victoria Świebodzice (pr: VICTORIA)
KPR Wolsztyniak Wolsztyn (WOLSZTYN)
29
22
15
12
14
10
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-10-2020  18:30
Księżak Łowicz (ŁOWICZ)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
93
81
20
18
27
18
14
23
32
22
-
-
Zakończony

30-10-2020  18:28
Unia Bogaczowice (BOGACZOWICE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
6
1
2
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-10-2020  18:24
Astra Nowa Sól (ASTRA)
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
3
0
25
16
25
21
25
21
-
-
-
-
Zakończony

30-10-2020  18:14
Granit Roztoka (ROZTOKA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-10-2020  17:30
MKS II Kalisz (KALISZ)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
0
3
13
25
21
25
24
26
-
-
-
-
Zakończony

27-10-2020  16:00
Chrobry Głogów (CHROBRY)
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
3
0
25
10
25
9
25
14
-
-
-
-
Zakończony

23-10-2020  18:28
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
7
0
4
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-10-2020  18:24
Sobieski Żagań (SOBIESKI)
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
3
0
25
18
25
18
25
19
-
-
-
-
Zakończony

23-10-2020  18:08
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
6
3
3
1
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-10-2020  18:04
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Granit Roztoka (ROZTOKA)
1
4
1
2
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-10-2020  18:00
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
3
3
2
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-10-2020  17:44
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
4
1
1
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-10-2020  17:58
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
STK Czarni Słupsk (CZARNI)
90
69
22
9
23
14
20
24
25
22
-
-
Zakończony

16-10-2020  17:54
Zieloni Mrowiny (ZIELONI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
6
1
1
0
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-10-2020  17:48
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
ZZKK Orzeł Ziębice (ZIĘBICE)
90
76
24
17
27
22
18
15
21
22
-
-
Zakończony

16-10-2020  17:44
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
2
1
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-10-2020  17:42
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
3
5
2
2
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-10-2020  17:40
Słowianin Wolibórz (SŁOWIANIN)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-10-2020  17:18
WKK Wrocław (WKK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
75
70
15
20
17
13
21
24
22
13
-
-
Zakończony

09-10-2020  17:48
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
13
1
4
1
9
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-10-2020  17:44
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
TS Wisła Kraków (WISŁA)
91
79
26
24
20
22
28
15
17
18
-
-
Zakończony

09-10-2020  17:42
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
Jedynka Siewierz (JEDYNKA)
0
3
19
25
23
25
20
25
-
-
-
-
Zakończony

09-10-2020  17:30
KPR II Gminy Kobierzyce (pr:KOBIERZYCE II)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
24
23
13
9
11
14
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-10-2020  17:28
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
6
2
5
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-10-2020  17:22
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Cukrownik Pszenno (PSZENNO)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-10-2020  17:28
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
9
0
7
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-10-2020  17:24
AZS Politechnika Opolska (OPOLE)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
73
78
14
24
21
19
18
11
20
24
-
-
Zakończony

02-10-2020  17:18
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
Olavia Oława (OLAVIA)
3
0
25
13
25
22
25
18
-
-
-
-
Zakończony

02-10-2020  17:14
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
2
1
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-10-2020  17:08
Łaskovia Łask (ŁASKOVIA)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
1
3
22
25
25
17
27
29
22
25
-
-
Zakończony

02-10-2020  17:04
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Venus Nowice (VENUS)
4
1
3
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-09-2020  17:34
Kotwica Kołobrzeg (KOTWICA)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
85
91
17
26
21
20
23
21
24
24
-
-
Zakończony

25-09-2020  17:20
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
6
0
3
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-09-2020  17:18
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (MKS CHEŁMIEC)
Libero Aleksandrów Łódzki (LIBERO)
2
3
14
25
18
25
25
14
25
22
15
17
Zakończony

25-09-2020  17:14
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
14
1
5
1
9
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-09-2020  17:08
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
4
1
3
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-09-2020  17:04
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Płomień Makowice (MAKOWICE)
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-09-2020  17:02
Orzeł Witoszów (WITOSZÓW)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
1
3
0
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-09-2020  15:20
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
3
0
2
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-09-2020  17:58
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
4
0
3
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-09-2020  17:54
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
3
1
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-09-2020  17:50
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-09-2020  17:48
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Orzeł Witoszów (WITOSZÓW)
2
1
2
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-09-2020  17:44
Cukrownik Pszenno (PSZENNO)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-09-2020  17:42
Zieloni Mrowiny (ZIELONI)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
3
2
1
2
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-09-2020  17:40
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
Unia Bogaczowice (UNIA)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-09-2020  16:20
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-09-2020  16:18
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-09-2020  16:14
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
Chrobry Głogów (CHROBRY)
1
3
25
18
22
25
19
25
17
25
-
-
Zakończony

11-09-2020  16:12
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
6
0
2
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-09-2020  16:08
KPS Chełmiec Wałbrzych (KPS CHEŁMIEC)
Bielawianka Bielawa (BIELAWA)
1
3
30
32
25
23
18
25
20
25
-
-
Zakończony

11-09-2020  16:04
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-09-2020  16:02
LKS Wiśniowa (WIŚNIOWA)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-09-2020  15:15
KPS Chełmiec Wałbrzych (MPMł:CHEŁMIEC)
AZS 2020 Częstochowa (AZS CZĘST)
2
0
26
24
25
14
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2020  15:18
Zieloni Mokrzeszów (MOKRZESZÓW)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2020  15:14
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Włókniarz Kudowa Zdrój (KUDOWA)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2020  15:10
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
KS Walim (WALIM)
4
0
3
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2020  15:08
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2020  15:04
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
LKS Wiśniowa (WIŚNIOWA)
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2020  15:02
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
1
2
1
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2020  15:00
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
Zieloni Mrowiny (ZIELONI)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2020  08:45
KPS Chełmiec Wałbrzych (MPMł:CHEŁMIEC)
MMKS Kędzierzyn-Koźle (MKKS K-K)
2
0
25
18
25
19
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2020  08:30
KPS Chełmiec (MPMł:CHEŁMIEC)
AT Jastrzębski Węgiel (JASTRZĘBIE)
0
2
21
25
23
25
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2020  16:00
Górnik Wałbrzych (PP: GÓRNIK)
Polonia-Stal Świdnica (POLONIA-STAL)
1
4
0
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2020  16:20
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
12
0
9
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2020  16:18
Orzeł Witoszów (WITOSZÓW)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
0
7
0
4
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2020  16:14
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2020  16:12
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
Zieloni Mokrzeszów (MOKRZESZÓW)
0
4
0
3
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2020  16:10
Unia Bogaczowice (UNIA)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
1
5
0
3
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2020  16:08
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
2
3
2
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2020  16:04
KS Walim (WALIM)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
6
4
1
1
5
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2020  16:02
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
3
3
1
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-08-2020  16:48
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
4
2
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-08-2020  16:44
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-08-2020  16:38
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Sparta Ziębice (SPARTA)
3
2
1
2
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-08-2020  16:34
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Unia Bogaczowice (UNIA)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-08-2020  16:32
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Venus Nowice (VENUS)
3
2
2
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-08-2020  16:30
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2020  18:08
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Orzeł Witoszów (WITOSZÓW)
7
0
2
0
5
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2020  18:04
Trojan Lądek Zdrój (TROJAN)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
1
5
0
2
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2020  18:00
LKS Wiśniowa (WIŚNIOWA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
4
1
2
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2020  17:58
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
4
0
0
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2020  17:54
Zieloni Mrowiny (ZIELONI)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
3
4
2
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2020  17:52
Włókniarz Kudowa Zdrój (KUDOWA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2020  17:50
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
4
1
2
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-08-2020  10:00
Górnik Wałbrzych (PP: GÓRNIK)
Granit Roztoka (ROZTOKA)
7
2
5
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-08-2020  15:30
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Grom Witków (GROM)
2
3
1
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-08-2020  15:18
MKS Szczawno Zdrój (sparing: SZCZAWNO)
Unia Bogaczowice (UNIA)
10
1
4
1
6
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-08-2020  15:15
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-08-2020  15:14
LKS Gola Świdnicka (sparing: GOLA)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
4
2
3
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-07-2020  20:00
Zjednoczeni Żarów (sparing: ŻARÓW)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-07-2020  19:45
Zdrój Jedlina Zdrój (sparing: JEDLINA)
Parasol Wrocław DLJ (PARASOL)
4
1
0
1
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-07-2020  19:30
MKS Szczawno Zdrój (spar: SZCZAWNO)
Granit Roztoka (ROZTOKA)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-07-2020  17:45
Czarni Wałbrzych (sparing: CZARNI)
Kłos Lutomia (LUTOMIA)
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-07-2020  17:15
Orzeł II Lubawka (spar: LUBAWKA II)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
3
3
0
2
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-07-2020  15:18
Orzeł Lubawka (sparing: ORZEŁ)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
4
1
2
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-07-2020  15:14
Zdrój Jedlina Zdrój (sparing: JEDLINA)
KS Polanica Zdrój (POLANICA)
8
3
2
2
6
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-07-2020  15:12
LKS Marcinowice (sparing: LKS)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
4
3
1
0
3
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-07-2020  15:00
Rodło Granowice (sparing: RODŁO)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
1
2
0
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-07-2020  16:00
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
2
4
1
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-07-2020  14:20
MKS Szczawno Zdrój (sparing: SZCZAWNO)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
5
2
3
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-07-2020  14:18
Grom Witków (sparing: GROM)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
3
3
2
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-07-2020  14:14
Zdrój Jedlina Zdrój (sparing: JEDLINA)
Pogoń Duszniki Zdrój (DUSZNIKI)
6
2
2
1
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-07-2020  14:12
Gama Ujazd Górny (spar: UJAZD GÓRNY)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
1
6
0
2
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-07-2020  14:10
Bóbr Marciszów (spar: MARCISZÓW)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
3
3
1
2
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-07-2020  17:16
Zdrój Jedlina Zdrój (sparing: JEDLINA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-07-2020  17:14
Victoria Świebodzice (spar: VICTORIA)
Olimpia Kamienna Góra (OLIMPIA KG)
4
3
2
2
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-07-2020  17:12
MKS Szczawno Zdrój (sparing: SZCZAWNO)
Zjednoczeni Żarów (ŻARÓW)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-07-2020  17:10
Szczyt Boguszów Gorce (sparing: SZCZYT)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
2
2
1
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-07-2020  17:08
KS Piotrowice (spar: PIOTROWICE)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
5
1
1
0
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-07-2020  16:00
Orzeł Lubawka (sparing: LUBAWKA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-07-2020  15:45
Zdrój Jedlina Zdrój (sparing: JEDLINA)
Olimpia Kamienna Góra (OLIMPIA KG)
2
5
1
3
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-07-2020  15:30
MKS Szczawno Zdrój (sparing: SZCZAWNO)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
9
1
5
0
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-06-2020  21:00
Polska K (2. POLSKA K)
Czechy K (CZECHY K)
3
2
17
25
25
22
25
17
22
25
15
13
Zakończony

30-06-2020  10:00
Polska K (1. POLSKA K)
Czechy K (CZECHY K)
3
1
25
14
25
19
25
19
24
26
-
-
Zakończony

28-06-2020  12:30
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Górnik Boguszów Gorce (GORCE)
9
2
5
1
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-06-2020  14:00
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-06-2020  20:00
Zdrój Jedlina Zdrój (sparing: JEDLINA)
Kłos Lutomia (LUTOMIA)
3
0
0
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-06-2020  20:00
Victoria Świebodzice (sparing: VICTORIA)
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
3
2
1
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-06-2020  20:00
Victoria Świebodzice (sparing: VICTORIA)
Grom Witków (GROM)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-03-2020  17:30
Sobieski Żagań (4. SOBIESKI)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
23
25
25
10
25
20
28
26
-
-
Zakończony

06-03-2020  17:28
Rawlplug Sokół Łańcut (SOKÓŁ)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
78
81
19
16
16
23
17
25
26
17
-
-
Zakończony

06-03-2020  17:24
Sobieski Żagań (3. SOBIESKI)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
0
30
28
25
18
25
20
-
-
-
-
Zakończony

06-03-2020  17:23
Jedynka Siewierz (JEDYNKA)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
3
0
25
11
25
19
25
12
-
-
-
-
Zakończony

06-03-2020  17:20
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
LKS Marcinowice (MARCINOWICE)
3
2
1
2
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-03-2020  17:15
Chełmiec AZ Wałbrzych (MPJ: CHEŁM AZ)
AKS V LO Rzeszów (RESOVIA)
0
3
16
25
18
25
16
25
-
-
-
-
Zakończony

06-03-2020  17:08
Zdrój Jedlina Zdrój (spar: JEDLINA)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
6
1
4
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-03-2020  17:04
AKS Strzegom (STRZEGOM)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
8
1
3
0
5
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-03-2020  17:00
Chełmiec AZ Wałbrzycha (MPJ: CHEŁM AZ)
AZS 2020 Częstochowa (AZS CZĘST)
0
3
15
25
15
25
22
25
-
-
-
-
Zakończony

06-03-2020  13:00
Chełmiec AZ Wałbrzych (MPJ: CHEŁMIEC AZ)
Chemik Bydgoszcz (CHEMIK)
0
3
19
25
17
25
18
25
-
-
-
-
Zakończony

06-03-2020  09:48
Zastal II ZG (ZASTAL)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
93
105
24
25
23
25
20
26
26
29
-
-
Zakończony

28-02-2020  16:48
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (2. AQUA ZDRÓJ)
Sobieski Żagań (SOBIESKI)
1
3
30
32
18
25
25
21
20
25
-
-
Zakończony

28-02-2020  16:44
WKK Wrocław (WKK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
65
78
16
17
22
21
9
22
18
18
-
-
Zakończony

28-02-2020  16:40
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (1. AQUA ZDRÓJ)
Sobieski Żagań (SOBIESKI)
3
0
29
27
25
19
25
19
-
-
-
-
Zakończony

28-02-2020  16:30
Chełmiec AZ Wałbrzych kadeci (MPJM: CHEŁM AZ)
KaEmKa Stargard Gdański (STARGARD)
3
1
26
24
25
15
24
26
25
21
-
-
Zakończony

28-02-2020  16:28
Medyk Konin (MEDYK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-02-2020  16:24
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Olimpia Jawor (JAWOR)
0
3
26
28
15
25
16
25
-
-
-
-
Zakończony

28-02-2020  16:20
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Polonia Bystrzyca Kłodzka (POLONIA BK)
5
3
2
2
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-02-2020  16:00
Chełmiec AZ Wałbrzych (MPJM: CHEŁM AZ)
KPS Szamotuły (SZAMOTUŁY)
0
3
20
25
20
25
23
25
-
-
-
-
Zakończony

28-02-2020  15:50
Victoria Świebodzice (spar: VICTORIA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
6
3
1
1
5
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-02-2020  15:48
MKS Szczawno Zdrój (spar: SZCZAWNO)
Słowianin Wolibórz (Skrót)
2
4
1
3
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-02-2020  15:44
Victoria Świebodzice (pr: VICTORIA)
KPR Wolsztyniak Wolsztyn (WOLSZTYN)
41
26
22
9
19
17
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-02-2020  19:56
Chelmiec AZ Wałbrzych kadeci (MPJM: CHEŁM AZ)
Budowlanka Toruń (TORUŃ)
3
0
25
13
25
9
25
11
-
-
-
-
Zakończony

27-02-2020  19:53
Chełmiec AZ Wałbrzych kadeci (MPJM: CHEŁM AZ )
Lechia Tomaszów Mazowiecki (LECHIA TM)
0
3
17
25
22
25
16
25
-
-
-
-
Zakończony

23-02-2020  12:30
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
AZS UJ Kraków (UJ)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-02-2020  12:00
Chełmiec AZ Wałbrzych (MPJ: CHEŁM AZ)
Olimpia Sulęcin (OLIMPIA)
3
2
16
25
25
12
23
25
25
18
15
10
Zakończony

22-02-2020  20:00
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
Uniwersytet Gdański (GDAŃSK)
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-02-2020  14:30
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
Uniwersytet Szczeciński (SZCZECIN)
5
4
1
4
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-02-2020  17:28
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
AZS Politechnika Opolska (OPOLE)
89
83
28
13
21
14
17
30
23
26
-
-
Zakończony

21-02-2020  17:24
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-02-2020  17:15
Chełmiec AZ Wałbrzych (MPJ: CHEŁM AZ)
Serbinów Biała Podlaska (BPODLASKA)
3
0
25
18
25
14
25
13
-
-
-
-
Zakończony

21-02-2020  17:00
Zdrój Jedlina Zdrój (spar: JEDLINA)
Orzeł Ząbkowice Śląskie (ORZEŁ)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-02-2020  21:40
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski (OLSZTYN)
9
0
4
0
5
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-02-2020  21:38
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
Uniwersytet Warszawski (WARSZAWA)
3
1
2
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-02-2020  21:34
Chełmiec AZ Wałbrzych (MPJ: CHEŁM AZ)
Błękitni Ropczyce (ROPCZYCE)
3
0
25
23
25
17
25
20
-
-
-
-
Zakończony

20-02-2020  21:30
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
Politechnika Poznańska (POZNAŃ)
5
2
1
0
4
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-02-2020  17:55
Chełmiec AZ Wałbrzych (MPJ: CHEŁM AZ)
MMKS Kędzierzyn-Koźle (MKKS K-K)
3
1
25
16
29
27
16
25
25
21
-
-
Zakończony

19-02-2020  20:13
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Olimpia Kamienna Góra (OLIMPIA KG)
4
3
3
0
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-02-2020  16:50
Ikar Legnica (IKAR)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
2
3
17
25
25
22
20
25
25
22
11
15
Zakończony

14-02-2020  16:48
Miasto Szkła Krosno (KROSNO)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
94
78
18
12
28
22
20
10
28
34
-
-
Zakończony

14-02-2020  16:44
MKS II Kalisz (KALISZ)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
2
3
16
25
20
25
27
25
25
21
12
15
Zakończony

14-02-2020  16:38
AZS Wrocław (spar: WROCŁAW)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
5
1
2
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-02-2020  16:34
Zjednoczeni Żarów (spar: ŻARÓW)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
8
3
3
1
5
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-02-2020  16:30
Zdrój Jedlina Zdrój (spar: JEDLINA)
Olimpia Kamienna Góra (OLIMPIA KG)
4
2
3
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-02-2020  18:08
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
ZZKK Orzeł Ziębice (ZIĘBICE)
102
78
35
17
18
23
31
18
18
20
-
-
Zakończony

11-02-2020  17:20
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Pogoń Prudnik (PRUDNIK)
82
71
25
10
25
18
19
21
13
22
-
-
Zakończony

07-02-2020  17:20
Kotwica Kołobrzeg (KOTWICA)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
77
72
19
18
16
13
27
16
15
25
-
-
Zakończony

07-02-2020  17:18
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-02-2020  17:14
GKS Katowice (spar: KATOWICE)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
9
0
5
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-02-2020  17:10
MKS Szczawno Zdrój (spar: SZCZAWNO)
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
2
4
1
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-02-2020  17:00
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
KS Basket Legnica (LEGNICA)
77
80
22
19
15
28
26
9
14
24
-
-
Zakończony

31-01-2020  16:48
Bielawianka Bielawa (BIELAWA)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
2
25
21
26
24
16
25
20
25
15
13
Zakończony

31-01-2020  16:44
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Księżak Łowicz (ŁOWICZ)
84
78
28
26
17
17
15
19
24
16
-
-
Zakończony

31-01-2020  16:40
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
SMS II Szczyrk (SZCZYRK)
3
1
22
25
25
14
25
14
25
13
-
-
Zakończony

31-01-2020  16:28
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-01-2020  16:22
Venus Nowice (spar: VENUS)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
4
1
2
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-01-2020  16:10
Chełmiec AZ I Wałbrzych (jun: CHEŁMIEC I)
Chełmiec AZ II Wałbrzych (CHEŁMIEC II)
3
0
25
18
27
25
25
14
-
-
-
-
Zakończony

31-01-2020  16:08
WKK II Wrocław (WKK II)
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
77
85
21
19
19
29
15
22
22
15
-
-
Zakończony

31-01-2020  16:04
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
WSTK Wschowa (WSCHOWA)
79
55
18
12
16
18
25
13
20
12
-
-
Zakończony

26-01-2020  13:38
PWSZ Tarnów (AMP: TARNÓW)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
7
1
2
1
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-01-2020  13:34
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
UEK Kraków (UEK)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-01-2020  16:38
AZS UJ Kraków (AMP: UJ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-01-2020  16:34
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
UJD Częstochowa (UJD)
6
0
4
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-01-2020  15:38
Olavia Oława (OLAVIA)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
1
3
25
21
17
25
20
25
22
25
-
-
Zakończony

24-01-2020  15:36
Biofarm Basket Poznań (POZNAŃ)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
83
80
28
27
11
14
20
15
14
17
10
7
Zakończony

24-01-2020  15:18
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Sokół Radzionków (RADZIONKÓW)
0
3
22
25
20
25
16
25
-
-
-
-
Zakończony

24-01-2020  15:10
MKS Szczawno Zdrój (spar:SZCZAWNO)
Olimpia Kamienna Góra (OLIMPIA KG)
5
6
2
4
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-01-2020  15:00
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
Pol Lublin (POL LUBLIN)
9
0
4
0
5
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-01-2020  12:30
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
UM Lublin (UM LUBLIN)
7
0
4
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-01-2020  12:00
UJK Kielce (AMP: KIELCE)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
8
1
3
0
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-01-2020  17:08
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Zetkama Nysa Kłodzko (ZETKAMA)
90
86
33
21
18
18
22
20
17
27
-
-
Zakończony

21-01-2020  17:04
AZS PWSZ Wałbrzych (spar: AZS PWSZ)
IFK Pardubice (PARDUBICE)
4
3
1
1
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-01-2020  17:00
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Kuźnia Jawor (JAWOR)
6
3
4
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-01-2020  16:16
AZS PWSZ Wałbrzych (spar: AZS PWSZ)
IFK Pardubice (PARDUBICE)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-01-2020  16:28
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
MUKS Ziemia Milicka Milicz (MILICZ)
3
0
25
19
25
16
25
18
-
-
-
-
Zakończony

17-01-2020  16:24
Sobieski Oława (OŁAWA)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
1
3
25
23
15
25
17
25
24
26
-
-
Zakończony

17-01-2020  16:18
WKK II Wrocław (jun: WKK II)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
71
72
15
17
21
18
19
16
16
21
-
-
Zakończony

17-01-2020  16:14
TS Chełmiec I Wałbrzych (jun: CHEŁMIEC)
Gwardia Wrocław jun (GWARDIA)
3
1
17
25
25
18
25
18
25
8
-
-
Zakończony

17-01-2020  16:00
Victoria II Świebodzice (mł: VICTORIA II)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
36
13
19
6
17
7
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-01-2020  21:04
TS Chełmiec II Wałbrzych (CHEŁMIEC II)
TS Chełmiec I Wałbrzych (CHEŁMIEC I)
1
3
21
25
25
27
25
20
21
25
-
-
Zakończony

10-01-2020  16:10
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
AZS Zielona Góra (AZS ZG)
3
1
25
18
25
15
19
25
25
21
-
-
Zakończony

10-01-2020  16:08
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Silesia Volley Mysłowice (SILESIA)
3
0
25
17
25
22
25
19
-
-
-
-
Zakończony

10-01-2020  16:04
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
KKS Kobierzyce (KOBIERZYCE)
86
79
28
15
12
19
27
19
19
26
-
-
Zakończony

10-01-2020  16:00
Turów Zgorzelec (TURÓW)
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
69
71
20
12
14
14
19
22
16
23
-
-
Zakończony

03-01-2020  16:48
Sobieski Żagań (SOBIESKI)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
0
27
25
25
19
25
21
-
-
-
-
Zakończony

03-01-2020  16:45
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Polonia Leszno (LESZNO)
84
79
18
21
24
24
18
15
24
19
-
-
Zakończony

03-01-2020  16:28
MKS Polonia Świdnica (POLONIA)
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
1
3
14
25
27
25
21
25
13
25
-
-
Zakończony

03-01-2020  16:24
WSTK Wschowa (WSCHOWA)
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
102
101
16
16
24
17
22
31
22
20
18
17
Zakończony

20-12-2019  16:40
Znicz Pruszków (ZNICZ)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
79
82
14
20
22
27
26
11
17
24
-
-
Zakończony

20-12-2019  16:30
Astra Nowa Sól (ASTRA)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
0
3
20
25
17
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

20-12-2019  16:20
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
WKK II Wrocław (WKK II)
93
86
22
21
27
19
18
20
26
26
-
-
Zakończony

20-12-2019  16:10
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
SMK Lubin (LUBIN)
70
88
18
26
21
19
16
20
15
23
-
-
Zakończony

16-12-2019  16:47
Zastal Zielona Góra (ZASTAL)
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
133
84
32
19
35
16
30
26
36
23
-
-
Zakończony

13-12-2019  16:58
STK Czarni Słupsk (CZARNI)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
75
80
17
23
22
20
12
19
24
18
-
-
Zakończony

13-12-2019  16:54
Śląsk III Wrocław (ŚLĄSK III)
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
96
44
31
10
17
12
24
14
24
8
-
-
Zakończony

13-12-2019  16:48
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
KPR Gminy Kobierzyce II (KOBIERZYCE II)
32
33
11
17
21
16
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-12-2019  16:44
IgnerHome Polonia Świdnica (ŚWIDNICA)
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
71
79
15
23
20
21
22
15
14
20
-
-
Zakończony

11-12-2019  12:19
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Zagłębie II Lubin (LUBIN II)
27
29
15
15
12
14
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-12-2019  16:40
Rosiek Syców (ROSIEK)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
0
3
14
25
21
25
18
25
-
-
-
-
Zakończony

06-12-2019  16:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
GKS Tychy (TYCHY)
77
57
25
14
14
21
16
9
22
13
-
-
Zakończony

06-12-2019  16:20
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Jedynka Siewierz (JEDYNKA)
1
3
12
25
27
29
25
23
31
33
-
-
Zakończony

06-12-2019  16:08
Chrobry XXI Kłodzko (CHROBRY)
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
81
80
19
17
20
20
23
21
19
22
-
-
Zakończony

06-12-2019  16:04
APR Świdnica (ŚWIDNICA)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
26
37
8
18
18
19
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-12-2019  16:00
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
ZZKK Orzeł Ziębice (ZIĘBICE)
89
88
16
19
22
20
17
19
34
30
-
-
Zakończony

29-11-2019  16:48
AZS PWSZ Wałbrzych (PP: AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
2
3
0
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-11-2019  16:44
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Ikar Legnica (IKAR)
3
0
25
22
25
23
25
20
-
-
-
-
Zakończony

29-11-2019  16:28
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Rawlplug Sokół Łańcut (SOKÓŁ)
82
76
27
7
12
19
14
14
29
36
-
-
Zakończony

29-11-2019  16:24
Olimpia Jawor (JAWOR)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
3
1
25
14
23
25
25
21
25
17
-
-
Zakończony

29-11-2019  16:00
KKS Siechnice (SIECHNICE)
Górnik Trans.eu II Wałbrzych (GÓRNIK II)
86
66
23
12
16
16
17
12
30
26
-
-
Zakończony

22-11-2019  16:40
Rekord Bielsko Biała (PP: REKORD)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
5
0
2
3
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-11-2019  16:38
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Bielawianka Bielawa (BIELAWA)
3
1
25
23
22
25
25
19
25
15
-
-
Zakończony

22-11-2019  16:34
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
WKK Wrocław (WKK)
80
82
25
17
23
28
17
24
15
13
-
-
Zakończony

22-11-2019  16:30
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
MKS II Kalisz (KALISZ)
3
0
25
13
25
23
25
18
-
-
-
-
Zakończony

22-11-2019  16:08
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
KK Oleśnica (OLEŚNICA)
58
81
10
21
15
27
20
14
13
19
-
-
Zakończony

22-11-2019  16:04
GMTS Sparta Gubin (GUBIN)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
24
31
11
14
13
17
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-11-2019  09:27
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Karkonosze JG (KARKONOSZE)
30
25
19
11
11
14
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-11-2019  16:48
AZS UJ Kraków (UJ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
1
3
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-11-2019  16:44
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Olavia Oława (OLAVIA)
3
0
25
23
25
19
25
21
-
-
-
-
Zakończony

15-11-2019  16:40
AZS Politechnika Opolska (OPOLE)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
75
89
24
11
17
32
12
25
22
21
-
-
Zakończony

15-11-2019  16:28
SMS II Szczyrk (SZCZYRK)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
3
0
25
21
25
19
25
19
-
-
-
-
Zakończony

15-11-2019  16:24
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Unia Bogaczowice (UNIA)
3
4
1
1
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-11-2019  16:18
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
0
5
0
2
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-11-2019  16:14
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
Turów Zgorzelec (TURÓW)
67
87
18
24
11
20
20
23
18
20
-
-
Zakończony

15-11-2019  16:08
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
0
11
0
6
0
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-11-2019  16:04
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
2
3
1
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-11-2019  16:00
Darbor Bolesławice (DARBOR)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
9
0
2
0
7
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-11-2019  16:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Miasto Szkła Krosno (KROSNO)
86
80
13
18
26
17
13
23
11
5
23
17
Zakończony

08-11-2019  16:28
MUKS Ziemia Milicka Milicz (MILICZ)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
0
25
23
25
20
25
23
-
-
-
-
Zakończony

08-11-2019  16:24
Unia Jaroszów (JAROSZÓW)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
10
1
5
0
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-11-2019  16:18
Sokół Radzionków (RADZIONKÓW)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
1
3
25
22
18
25
21
25
19
25
-
-
Zakończony

08-11-2019  16:14
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-11-2019  16:08
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Darbor Bolesławice (DARBOR)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-11-2019  16:04
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Zieloni Mrowiny (ZIELONI)
5
0
4
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-11-2019  16:00
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-11-2019  17:00
Pogoń Prudnik (PRUDNIK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
83
87
18
21
24
21
20
15
21
30
-
-
Zakończony

04-11-2019  16:54
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
Exact II Wrocław (EXACT II)
60
81
18
19
12
23
15
21
15
18
-
-
Zakończony

04-11-2019  14:58
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
WSTK Wschowa (WSCHOWA)
78
69
23
14
21
25
16
17
18
13
-
-
Zakończony

01-11-2019  16:58
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Kotwica Kołobrzeg (KOTWICA)
76
74
17
17
23
19
19
22
17
16
-
-
Zakończony

01-11-2019  16:54
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-11-2019  16:50
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
5
0
2
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-11-2019  16:38
Orzeł Witoszów (WITOSZÓW)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-11-2019  16:35
Darbor Bolesławice (DARBOR)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-11-2019  16:30
Zieloni Mrowiny (ZIELONI)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-11-2019  16:15
Polonia ŻAP Świdnica (POLONIA ŻAP)
Zagłębie Wabrzych (ZAGŁĘBIE)
8
0
3
0
5
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-10-2019  16:48
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Wrocław (WROCŁAW)
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-10-2019  16:44
AZS Zielona Góra (AZS ZG)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
1
3
20
25
26
24
21
25
18
25
-
-
Zakończony

25-10-2019  16:38
Księżak Łowicz (ŁOWICZ)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
89
84
25
30
11
17
27
16
26
21
-
-
Zakończony

25-10-2019  16:28
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Sobieski Oława (OŁAWA)
1
3
16
25
25
17
29
31
15
25
-
-
Zakończony

25-10-2019  16:24
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-10-2019  15:48
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Dziewiątka Legnica (DZIEWIĄTKA)
30
36
17
19
13
17
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-10-2019  15:44
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Zieloni Mrowiny (ZIELONI)
3
2
2
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-10-2019  15:38
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
6
0
1
0
5
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-10-2019  15:34
WKK II Wrocław (WKK II)
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
74
76
20
18
9
14
20
24
25
20
-
-
Zakończony

25-10-2019  15:30
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Darbor Bolesławice (DARBOR)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-10-2019  16:58
KKP Bydgoszcz (BYDGOSZCZ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-10-2019  16:54
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Sobieski Żagań (SOBIESKI)
2
3
25
20
22
25
24
26
28
26
13
15
Zakończony

18-10-2019  16:48
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Biofarm Basket Poznań (POZNAŃ)
68
59
25
13
18
14
14
17
11
15
-
-
Zakończony

18-10-2019  16:44
Silesia Volley Mysłowice (SILESIA)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
1
3
31
29
20
25
16
25
14
25
-
-
Zakończony

18-10-2019  16:38
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-10-2019  16:34
KS Walim (WALIM)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-10-2019  16:28
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-10-2019  16:24
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-10-2019  16:18
KPR Wolsztyniak Wolsztyn (pr: WOLSZTYN)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
20
27
8
13
12
14
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-10-2019  16:14
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Polonia Środa Śląska (ŚRODA ŚLĄSKA)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-10-2019  17:40
Zetkama Nysa Kłodzko (ZETKAMA)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
66
81
22
19
13
23
13
12
18
27
-
-
Zakończony

11-10-2019  16:48
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Rolnik Głogówek (ROLNIK)
7
1
6
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-10-2019  16:44
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Astra Nowa Sól (ASTRA)
2
3
24
26
25
16
25
22
19
25
11
15
Zakończony

11-10-2019  16:40
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Polfarmex Kutno (KUTNO)
77
60
14
12
18
13
19
19
26
16
-
-
Zakończony

11-10-2019  16:28
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
MKS Polonia Świdnica (POLONIA)
3
1
25
21
25
21
14
25
25
17
-
-
Zakończony

11-10-2019  16:24
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-10-2019  16:20
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-10-2019  16:15
Victoria Świebodzice (pr: VICTORIA)
Polonia Kępno (KĘPNO)
34
25
15
16
19
9
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2019  19:58
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Darbor Bolesławice (DARBOR)
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2019  19:54
Orzeł Witoszów (WITOSZÓW)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
0
4
0
3
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2019  19:52
MKS Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
Zastal Zielona Góra (ZASTAL)
69
93
19
23
19
24
13
22
18
24
-
-
Zakończony

04-10-2019  19:50
Unia Bogaczowice (UNIA)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
0
4
0
3
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2019  19:48
KS Walim (WALIM)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2019  19:44
Polska U15 (POL U15 K)
Czechy U15 (CZE U15)
3
1
2
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2019  19:42
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
KKS Siechnice (SIECHNICE)
93
84
31
20
23
25
23
15
16
24
-
-
Zakończony

04-10-2019  12:45
Czechy U15 K (CZE U15K)
Polska U15K (POL U15K)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2019  12:40
Chelmiec AZ (kad: CHEŁM AZ)
Chełmiec AZ II (CHEŁM AZ II)
3
0
25
11
25
20
25
18
-
-
-
-
Zakończony

27-09-2019  17:50
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Rosiek Syców (ROSIEK)
3
1
25
19
21
25
25
13
25
19
-
-
Zakończony

27-09-2019  17:44
Polonia Leszno (LESZNO)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
63
96
24
29
14
22
17
21
8
24
-
-
Zakończony

27-09-2019  17:28
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-09-2019  17:24
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
3
1
2
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-09-2019  17:18
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Zieloni Mrowiny (ZIELONI)
5
0
3
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-09-2019  17:14
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-09-2019  17:00
MKS Szczawno Zdrój (PP: SZCZAWNO)
Polonia-Stal Świdnica (ŚWIDNICA)
0
9
0
2
0
7
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2019  16:50
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Zieloni Mrowiny (ZIELONI)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2019  16:48
Orzeł Witoszów (WITOSZÓW)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2019  16:44
Unia Jaroszów (JAROSZÓW)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2019  16:38
Unia Bogaczowice (UNIA)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
0
8
0
4
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2019  16:34
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
4
4
2
2
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2019  16:30
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
3
2
2
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-09-2019  19:00
Victoria Świebodzice (PP: VICTORIA)
AKS Strzegom (STRZEGOM)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-09-2019  16:18
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-09-2019  16:14
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
4
2
2
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-09-2019  16:10
Silesia Rebels Katowice (REBELS)
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
21
16
7
16
14
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-09-2019  16:08
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-09-2019  16:04
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-09-2019  16:00
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Unia Jaroszów (JAROSZÓW)
8
0
5
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-09-2019  17:52
PP: Górnik Gorce (PP: GORCE)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-09-2019  16:22
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
GKS Katowice (KATOWICE)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-09-2019  16:18
Białe Lwy Gdańsk (BIAŁE LWY)
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
0
28
0
14
0
14
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-09-2019  16:14
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-09-2019  16:10
Unia Bogaczowice (UNIA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
0
8
0
3
0
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-09-2019  16:08
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-09-2019  16:04
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
4
3
2
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-09-2019  16:02
Unia Jaroszów (JAROSZÓW)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-08-2019  18:00
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
Armada Szczecin (ARMADA)
0
49
0
27
0
22
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-08-2019  17:58
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
KS Walim (WALIM)
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-08-2019  17:54
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Unia Jaroszów (JAROSZÓW)
10
0
4
0
6
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-08-2019  17:52
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-08-2019  17:50
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-08-2019  17:48
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Unia Bogaczowice (UNIA)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-08-2019  16:00
Mitech Żywiec (MITECH)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
4
1
0
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-08-2019  15:58
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
5
0
2
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-08-2019  15:54
Zagłebie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
0
3
0
3
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-08-2019  15:48
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-08-2019  15:44
Unia Jaroszów (JAROSZÓW)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
2
3
0
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-08-2019  15:58
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-08-2019  15:54
Angels Toruń (ANGELS)
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
35
0
14
0
21
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-08-2019  15:50
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-08-2019  15:48
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Orzeł Witoszów (WITOSZÓW)
10
0
4
0
6
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-08-2019  15:45
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
1
5
1
1
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-08-2019  15:44
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
KS Walim (WALIM)
4
2
1
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-08-2019  15:42
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2019  19:30
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
7
1
2
0
5
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2019  19:28
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
3
2
1
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2019  19:24
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
3
2
0
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2019  19:22
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Darbor Bolesławice (DARBOR)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2019  19:20
Unia Jaroszów (JAROSZÓW)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-08-2019  16:00
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-08-2019  15:48
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
Białe Lwy Gdańsk (BIAŁE LWY)
25
6
7
0
18
6
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-08-2019  15:44
MKS Szczawno Zdrój (spar: SZCZAWNO)
AKS Strzegom (STRZEGOM)
0
5
0
3
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-08-2019  20:00
Zjednoczeni Żarów (spar: ŻARÓW)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
3
1
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-08-2019  16:00
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
2
4
2
3
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-08-2019  15:59
Victoria Świebodzice (spar: VICTORIA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-08-2019  15:57
Kłos Lutomia (spar: LUTOMIA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
8
0
2
1
6
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2019  16:00
Armada Szczecin (ARMADA)
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
46
0
26
0
20
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2019  10:41
Olimpia Szczecin (spar: OLIMPIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
2
2
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-07-2019  13:38
AZS PWSZ Wałbrzych (spar: AZS PWSZ)
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-07-2019  15:30
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
Jaguars Kąty Wrocławskie (JAGUARS)
28
0
21
0
7
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-07-2019  17:34
AZS PWSZ Wałbrzych (spar: AZS PWSZ )
GKS Katowice (KATOWICE)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-07-2019  10:00
AZS PWSZ Wałbrzych (spar: AZS PWSZ)
AZS PWSZ Wałbrzych mł (AZS PWSZ mł)
8
1
4
0
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-06-2019  17:18
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
LKS Bystrzyca Górna (BYSTRZYCA)
1
4
0
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-06-2019  17:14
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
5
0
3
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-06-2019  17:10
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
6
5
2
3
4
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-06-2019  17:08
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-06-2019  17:04
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Unia Bogaczowice (UNIA)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-06-2019  17:02
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Istka Witków (ISKRA)
6
0
2
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-06-2019  17:00
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
6
2
3
0
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-06-2019  19:18
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Venus Nowice (VENUS)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-06-2019  19:14
Skałki Stolec (SKAŁKI)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
5
1
2
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-06-2019  19:10
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
3
1
2
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-06-2019  19:08
KS Walim (WALIM)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
3
5
2
2
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-06-2019  19:04
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2019  16:00
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
Angels Toruń (ANGELS)
28
14
21
7
7
7
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-06-2019  17:48
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Sparta Ziębice (ZIĘBICE)
2
5
0
2
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-06-2019  17:44
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-06-2019  17:28
Darbor Bolesławice (DARBOR)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-06-2019  17:24
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-06-2019  17:15
Słowacja (SLO)
Polska (POL)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-06-2019  16:38
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
4
1
3
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-06-2019  16:34
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Piast Nowa Ruda (NOWA RUDA)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-06-2019  16:18
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Włókniarz Kudowa Zdrój (KUDOWA)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-06-2019  16:14
Pogoń Pieszyce (PIESZYCE)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-06-2019  16:02
Unia Bogaczowice (UNIA)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
0
8
0
5
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-05-2019  16:48
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
GKS Katowice (KATOWICE)
2
2
2
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-05-2019  16:44
Piast Żerniki Wrocław (ŻERNIKI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
2
2
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-05-2019  16:28
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-05-2019  16:24
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-05-2019  16:00
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
7
2
4
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-05-2019  16:58
Medyk Konin (MEDYK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
2
1
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-05-2019  16:54
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Polonia Trzebnica (TRZEBNICA)
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-05-2019  16:42
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-05-2019  16:38
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-05-2019  16:34
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Skałki Stolec (SKAŁKI)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-05-2019  18:48
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
2
1
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-05-2019  18:44
Polonia-Stal Świdnica (POLONIA-STAL)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-05-2019  18:28
Pogoń Pieszyce (PIESZYCE)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-05-2019  18:24
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
1
5
1
0
0
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-05-2019  18:10
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Błękitni Słotwina (SŁOTWINA)
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-05-2019  16:50
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (3. CHEŁMIEC)
MUKS Poprad Stary Sącz (POPRAD)
0
3
19
25
24
26
22
25
-
-
-
-
Zakończony

10-05-2019  16:48
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-05-2019  16:44
Nysa Kłodzko (NYSA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
6
0
5
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-05-2019  16:40
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (2. CHEŁMIEC)
OTPS Nike Ostrołęka (OSTROŁĘKA)
3
2
25
23
23
25
25
21
24
26
15
12
Zakończony

10-05-2019  16:28
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
2
1
2
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-05-2019  16:24
Granit Roztoka (ROZTOKA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-05-2019  16:20
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (1. CHEŁMIEC)
MKS SAN Pajda Jarosław (JAROSŁAW)
3
0
25
20
25
14
25
19
-
-
-
-
Zakończony

03-05-2019  16:28
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Sokół Marcinkowice (SOKÓŁ)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-05-2019  16:24
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Venus Nowice (VENUS)
4
3
2
2
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-05-2019  16:18
Granit Roztoka (ROZTOKA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
3
0
3
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-05-2019  16:14
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-05-2019  16:10
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
2
2
1
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-04-2019  16:44
Orzeł Prusice (PRUSICE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-04-2019  20:58
AZS Wrocław (WROCŁAW)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-04-2019  20:54
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
4
0
2
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-04-2019  14:30
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (1. CHEŁMIEC)
AZS LSW Warszawa (WARSZAWA)
3
0
27
25
25
20
25
22
-
-
-
-
Zakończony

26-04-2019  14:00
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-04-2019  12:30
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (3. CHEŁMIEC)
MKS Sokół Mogilno (MOGILNO)
3
1
23
25
25
17
25
15
25
51
-
-
Zakończony

26-04-2019  12:00
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (2. CHEŁMIEC)
SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (OSTROWIEC)
3
0
25
21
25
22
25
22
-
-
-
-
Zakończony

23-04-2019  16:00
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
2
2
1
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-04-2019  17:18
GKS Mirków/Długołęka (MIRKÓW)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-04-2019  17:14
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-04-2019  17:08
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-04-2019  17:04
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-04-2019  17:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-04-2019  16:14
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-04-2019  16:00
Górnik Wałbrzych (PP: GÓRNIK)
Lechia Dzierżoniów (LECHIA)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-04-2019  20:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych (4. GÓRNIK TRANS)
Śląsk Wrocław (ŚLĄSK)
65
86
18
20
19
21
14
23
14
22
-
-
Zakończony

12-04-2019  18:10
Mitech Żywiec (MITECH)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
5
0
3
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-04-2019  18:04
Górnik Trans.eu Wałbrzych (3. GÓRNIK TRANS)
Śląsk Wrocław (ŚLĄSK)
100
91
21
27
21
18
31
15
27
31
-
-
Zakończony

12-04-2019  18:00
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
MKP Wołów (WOŁÓW)
6
1
3
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-04-2019  17:48
Grom Witków (GROM)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-04-2019  17:44
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-04-2019  12:30
Zjednoczeni Żarów (PP: ZJEDNOCZENI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
6
0
3
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-04-2019  17:58
Śląsk Wrocław (2. ŚLĄSK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
94
85
27
17
22
26
27
24
18
18
-
-
Zakończony

04-04-2019  17:54
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (3. AQUA ZDRÓJ)
Orzeł Międzyrzecz (ORZEŁ)
3
0
25
21
25
17
25
19
-
-
-
-
Zakończony

04-04-2019  17:48
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
1
2
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-04-2019  17:44
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (2. AQUA ZDRÓJ)
Chrobry Głogów (CHROBRY)
0
3
20
25
22
25
27
29
-
-
-
-
Zakończony

04-04-2019  17:38
Śląsk Wrocław (1. ŚLĄSK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
94
72
28
14
18
10
23
26
25
22
-
-
Zakończony

04-04-2019  17:34
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (1. AQUA ZDRÓJ)
Trefl Lębork (TREFL)
3
2
17
25
25
19
25
23
28
30
15
12
Zakończony

04-04-2019  17:30
JKS SMS Jastrzębie (JASTRZĘBIE)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
2
3
19
25
20
25
26
24
25
19
10
15
Zakończony

29-03-2019  18:40
Unia Bardo (BARDO)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-03-2019  18:38
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Kotwica Kołobrzeg (KOTWICA)
70
68
18
18
21
12
11
17
20
21
-
-
Zakończony

29-03-2019  18:34
Grom Witków (GROM)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
0
5
0
2
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-03-2019  18:28
Górnik Toyota Wałbrzych (GÓRNIK TOYOTA)
IKS GTM Konstancin (IKS GTM)
40
59
10
18
14
14
10
15
6
12
-
-
Zakończony

29-03-2019  18:15
Sparta Ziębice (ZIĘBICE)
Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
4
0
3
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-03-2019  16:10
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS UJ Kraków (UJ)
4
1
3
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-03-2019  16:08
Sobieski Żagań (3. SOBIESKI)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
2
3
25
27
25
22
19
25
25
23
10
15
Zakończony

22-03-2019  16:04
Bielawianka Bielawa (BIELAWIANKA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-03-2019  16:02
Biofarm Basket Poznań (POZNAŃ)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
79
55
15
13
14
15
26
12
24
15
-
-
Zakończony

22-03-2019  16:00
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
UKS Trzynastka Zielona Góra (TRZYNASTKA)
3
0
25
15
25
9
25
8
-
-
-
-
Zakończony

19-03-2019  16:58
Piast Nowa Ruda (NOWA RUDA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
5
0
4
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-03-2019  17:58
AZS PSW Biała Podlaska (AZS PSW BP)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-03-2019  17:54
Polonia Leszno (LESZNO)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
76
88
14
28
25
14
12
30
25
16
-
-
Zakończony

15-03-2019  17:48
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Sokół Wielka Lipa (WIELKA LIPA)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-03-2019  17:44
Igner Home Polonia Świdnica (IGNERHOME)
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (MAZBUD)
66
80
18
21
19
23
16
20
13
16
-
-
Zakończony

08-03-2019  18:12
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (2. AQUA ZDRÓJ)
Sobieski Żagań (SOBIESKI)
3
1
25
22
25
14
30
32
25
21
-
-
Zakończony

08-03-2019  18:08
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-03-2019  18:04
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (1. AQUA ZDRÓJ)
Sobieski Żagań (SOBIESKI)
3
2
25
19
25
14
17
25
29
31
15
8
Zakończony

08-03-2019  17:58
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
AGH Kraków (AGH)
91
56
20
17
26
10
22
21
23
8
-
-
Zakończony

08-03-2019  17:54
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Górnik Złotoryja (ZŁOTORYJA)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-03-2019  17:52
KK Oleśnica (OLEŚNICA)
Mazbud Szczawno (MAZBUD)
81
57
19
15
22
16
19
12
21
14
-
-
Zakończony

08-03-2019  17:45
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (MAZBUD)
WSTK Wschowa (WSCHOWA)
93
82
25
20
23
21
24
19
21
22
-
-
Zakończony

01-03-2019  18:00
Juve Głuchołazy (3. JUVE)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
0
3
17
25
10
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

01-03-2019  17:58
Syntex Księżak Łowicz (ŁOWICZ)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
90
88
22
26
30
14
21
28
17
20
-
-
Zakończony

01-03-2019  17:54
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Miedź II Legnica (MIEDŹ II)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-03-2019  17:48
KKS Ren-But Złotoryja (ZŁOTORYJA)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
1
3
12
25
25
23
12
25
21
25
-
-
Zakończony

01-03-2019  17:44
KKS Siechnice (SIECHNICE)
MKS Basket Mazbud Szczawno (MAZBUD)
82
90
22
26
19
22
25
22
16
20
-
-
Zakończony

24-02-2019  12:00
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (III: AZS PWSZ)
Uniwersytet Szczeciński (US SZCZECIN)
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-02-2019  20:00
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
AZS UJ Kraków (UJ)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-02-2019  14:22
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
UHP Częstochowa (UHP)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-02-2019  18:08
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
SKK Siedlce (SIEDLCE)
80
70
24
19
17
23
24
20
15
8
-
-
Zakończony

22-02-2019  18:04
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Orla Wąsosz (WĄSOSZ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-02-2019  18:00
UKS Ekonom Legnica (EKONOM)
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (MAZBUD)
92
83
24
17
19
15
23
19
26
32
-
-
Zakończony

21-02-2019  14:33
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
Uniwersytet Gdański (U GDAŃSK)
6
2
2
2
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-02-2019  14:31
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
SGGW Warszawa (SGGW)
9
0
3
0
6
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-02-2019  14:30
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
AWFiS Gdańsk (AWFIS)
8
2
6
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-02-2019  16:44
Polonia Poznań (POLONIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2019  12:20
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Górnik II Zabrze (ZABRZE II)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-02-2019  12:22
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
10
0
4
0
6
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-02-2019  18:00
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (2. AQUA ZDRÓJ)
Juve Głuchołazy (JUVE)
3
0
25
12
25
10
25
17
-
-
-
-
Zakończony

15-02-2019  17:58
UKS SMS Łódź (PP: SMS ŁÓDŹ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-02-2019  17:54
GKS Tychy (TYCHY)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
88
87
26
20
19
17
19
28
24
22
-
-
Zakończony

15-02-2019  17:52
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
6
4
3
1
3
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-02-2019  17:50
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
UKS ARES Nowa Sól (NOWA SÓL)
3
0
25
14
25
15
25
15
-
-
-
-
Zakończony

15-02-2019  17:45
WKK II (WKK II)
MKS Mazbud Szczawno Zdrój (MAZBUD)
108
51
24
11
29
15
28
11
27
14
-
-
Zakończony

14-02-2019  18:44
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (1. AQUA ZDRÓJ)
Juve Głuchołazy (JUVE)
3
0
25
8
25
8
25
20
-
-
-
-
Zakończony

12-02-2019  18:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Śląsk Wrocław (ŚLĄSK)
75
72
18
12
16
18
25
19
16
23
-
-
Zakończony

12-02-2019  13:47
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Kuźnia Jawor (JAWOR)
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-02-2019  18:08
Znicz Pruszków (ZNICZ)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
73
68
25
15
14
15
21
18
13
20
-
-
Zakończony

08-02-2019  18:04
Slovan Bratysława (sparing: SLOVAN)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-02-2019  18:02
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (MAZBUD)
Chrobry XXI Kłodzko (CHROBRY)
84
65
18
11
17
27
28
8
21
19
-
-
Zakończony

08-02-2019  18:00
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
UEFA Regions Cup (UEFA)
5
2
3
2
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-02-2019  18:48
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
MUKS Ziemia Milicka Milicz (MILICZ)
3
1
25
21
25
21
21
25
25
19
-
-
Zakończony

01-02-2019  18:44
FK Hradec Kralove (sparing: HRADEC)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
7
0
1
0
6
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-02-2019  18:38
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Polfarmex Kutno (KUTNO)
82
63
22
15
18
11
21
9
21
28
-
-
Zakończony

01-02-2019  18:34
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Orkan Szczedrzykowice (ORKAN)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-02-2019  11:41
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Żalgiris Kowno (KOWNO)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-01-2019  12:00
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
AZS UJ Kraków (UJ)
1
4
0
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-01-2019  18:00
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
UJD Częstochowa (UJD)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-01-2019  12:00
Zagłębie II Lubin (sparing: ZAGŁĘBIE II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-01-2019  18:38
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Juve Głuchołazy (JUVE)
3
0
25
18
25
12
25
11
-
-
-
-
Zakończony

25-01-2019  18:34
Rawlplug Sokół Łańcut (SOKÓŁ)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
68
74
9
19
24
17
19
23
16
15
-
-
Zakończony

25-01-2019  18:30
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
SKM Lubin (LUBIN)
92
85
27
17
23
20
9
19
21
24
12
5
Zakończony

25-01-2019  18:30
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
AGH Kraków (AGH)
8
1
4
0
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-01-2019  11:30
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
Uniwersytet Opolski (UOPOLE)
7
1
3
0
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-01-2019  11:15
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
PWSZ Tarnów (TARNÓW)
11
0
5
0
6
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-01-2019  11:06
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
UMCS Lublin (UMCS)
4
1
3
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-01-2019  11:00
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
Uniwersytet Wrocławski (UWR)
19
0
10
0
9
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-01-2019  17:48
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
WKK Wrocław (WKK)
82
51
26
13
21
9
22
12
13
17
-
-
Zakończony

18-01-2019  19:00
AZS Wrocław (sparing: AZS WR)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-01-2019  18:58
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
BTS Bolesławiec (BTS)
3
0
25
13
25
14
25
19
-
-
-
-
Zakończony

18-01-2019  18:54
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing: AZS PWSZ)
Ślęza Wrocław (ŚLĘZA)
9
0
7
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-01-2019  18:48
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
LZS Starowice (STAROWICE)
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-01-2019  18:44
KS Milicz (KS MILICZ)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
0
3
23
25
12
25
20
25
-
-
-
-
Zakończony

18-01-2019  18:42
ZZKK Orzeł Ziębice (ZIĘBICE)
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
86
69
14
10
24
24
26
10
22
25
-
-
Zakończony

16-01-2019  18:40
Enea Astoria Byfgoszcz (ASTORIA)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
95
77
22
7
28
22
20
25
25
23
-
-
Zakończony

11-01-2019  19:02
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing: AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
3
2
0
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-01-2019  18:58
Olavia Oława (OLAVIA)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
1
3
16
25
22
25
25
23
16
25
-
-
Zakończony

11-01-2019  18:54
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
STK Czarni Słupsk (CZARNI)
64
74
15
21
21
15
11
25
17
13
-
-
Zakończony

11-01-2019  18:48
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
AZS AWF PIKO Sport Wrocław (AWF WROCŁAW)
3
0
25
13
25
21
25
19
-
-
-
-
Zakończony

11-01-2019  18:44
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
UKS Rio Team Złotoryja (ZŁOTORYJA)
90
71
22
16
11
16
31
17
26
22
-
-
Zakończony

04-01-2019  17:48
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Bielawianka Bielawa (BIELAWA)
3
0
25
18
25
15
25
13
-
-
-
-
Zakończony

04-01-2019  17:44
Pogoń Prudnik (PRUDNIK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
87
88
22
21
31
17
19
23
15
27
-
-
Zakończony

04-01-2019  17:28
UMKS Volley Głogów (GŁOGÓW)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
0
3
17
25
23
25
15
25
-
-
-
-
Zakończony

04-01-2019  17:24
KKS Kobierzyce (KOBIERZYCE)
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
93
73
22
24
22
14
15
21
34
14
-
-
Zakończony

04-01-2019  17:10
KPS Świdnica (KPS )
TS Chełmiec Wałbrzych Jun (CHEŁMIEC JUN)
0
3
23
25
15
25
17
25
-
-
-
-
Zakończony

21-12-2018  19:00
Sobieski Żagań (SOBIESKI)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
1
3
21
25
25
13
12
25
22
25
-
-
Zakończony

21-12-2018  18:58
Kotwica Kołobrzeg (KOTWICA)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
95
80
23
23
36
11
26
30
10
16
-
-
Zakończony

20-12-2018  18:45
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
WKS Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
20
0
20
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-12-2018  18:00
TS Chełmiec Wałbrzych Jun (CHEŁMIEC JUN)
Gwardia Wrocław jun (GWARDIA)
1
3
25
21
26
28
17
25
25
0
-
-
Zakończony

14-12-2018  17:42
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Astra Nowa Sól (ASTRA)
3
2
21
25
24
26
25
18
25
22
15
11
Zakończony

14-12-2018  17:38
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Biofarm Basket Poznań (BIOFARM)
70
72
21
14
16
21
18
19
15
18
-
-
Zakończony

14-12-2018  17:34
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
Igner Home Polonia Świdnica (POLONIA)
83
89
21
17
25
23
17
21
20
28
-
-
Zakończony

14-12-2018  17:30
MUKS Ziemia Milicka (MILICZ)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMWODO J)
3
0
25
20
25
21
25
16
-
-
-
-
Zakończony

14-12-2018  17:15
Olavia Oława (OLAVIA)
TS Chełmiec Wałbrzych Jun (CHEŁMIEC J)
0
3
20
25
10
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

07-12-2018  17:40
Chrobry Głogów (CHROBRY)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
0
3
22
25
23
25
29
31
-
-
-
-
Zakończony

07-12-2018  17:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Polonia Leszno (LESZNO)
62
78
13
23
19
16
18
23
12
16
-
-
Zakończony

07-12-2018  17:20
UKS Trzynastka Zielona Góra (TRZYNASTKA)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁM WODO)
2
3
11
25
25
20
23
25
25
19
8
15
Zakończony

07-12-2018  17:10
WSTK Wschowa (WSCHOWA)
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
82
73
23
21
23
19
21
15
15
18
-
-
Zakończony

30-11-2018  17:58
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Ikar Legnica (IKAR)
3
0
25
16
31
29
25
18
-
-
-
-
Zakończony

30-11-2018  17:54
AZS AGH Kraków (AGH)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
68
73
24
17
8
16
22
20
14
20
-
-
Zakończony

30-11-2018  17:52
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
KKS Ren-But Złotoryja (REN-BUT)
3
0
25
17
25
12
25
12
-
-
-
-
Zakończony

30-11-2018  17:50
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
KKS Siechnice (SIECHNICE)
92
88
28
13
21
22
17
23
12
20
14
10
Zakończony

30-11-2018  13:41
Bielawaianka juniorzy (BIELAWA)
TS Chełmiec I Wałbrzych (CHEŁMIEC JUN)
0
3
20
25
12
25
15
25
-
-
-
-
Zakończony

28-11-2018  12:00
Medyk II Konin (PP: MEDYK II)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-11-2018  16:44
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
GKS Katowice (KATOWICE)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-11-2018  16:42
MUKS Ziemia Milicka Milicz (MILICZ)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
2
3
17
25
25
20
18
25
25
21
11
15
Zakończony

23-11-2018  16:32
Orzeł Ząbkowice Śląskie (ORZEŁ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-11-2018  16:30
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Syntex Księżak Łowicz (ŁOWICZ)
68
72
10
19
22
17
19
18
17
18
-
-
Zakończony

23-11-2018  16:24
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
KS Hes Basketball Wrocław (HES WROCŁAW)
74
98
15
24
16
35
23
23
20
16
-
-
Zakończony

16-11-2018  17:44
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-11-2018  17:42
Juve Głuchołazy (JUVE)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
0
3
20
25
18
25
23
25
-
-
-
-
Zakończony

16-11-2018  17:38
SKK Siedlce (SIEDLCE)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
81
95
10
27
21
26
21
23
29
19
-
-
Zakończony

16-11-2018  17:34
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
KS Milicz (KS MILICZ)
3
0
25
20
25
22
25
15
-
-
-
-
Zakończony

16-11-2018  17:32
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
WKK II Wrocław (WKK II)
88
80
11
21
24
21
25
17
28
21
-
-
Zakończony

09-11-2018  17:42
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Piast Żerniki Wrocław (ŻERNIKI)
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-11-2018  17:38
BTS Bolesławiec (BTS)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
1
3
7
25
15
25
25
21
15
25
-
-
Zakończony

09-11-2018  17:34
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
GKS Tychy (TYCHY)
73
65
18
12
4
19
24
6
27
28
-
-
Zakończony

09-11-2018  17:28
AZS AWF PIKO Sport Wrocław (AWF WROCŁAW)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
1
3
28
26
14
25
17
25
14
25
-
-
Zakończony

09-11-2018  17:24
Chrobry XXI Kłodzko (CHROBRY)
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
70
62
17
15
15
22
16
16
22
9
-
-
Zakończony

06-11-2018  18:00
Śląsk Wrocław (ŚLĄSK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
91
78
23
21
25
14
15
25
28
18
-
-
Zakończony

02-11-2018  16:28
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
6
1
4
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-11-2018  16:18
Polonia Trzebnica (TRZEBNICA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-11-2018  16:00
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
KK Oleśnica (OLEŚNICA)
75
80
19
13
23
20
18
23
15
24
-
-
Zakończony

01-11-2018  18:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Znicz Pruszków (ZNICZ)
62
51
13
12
14
12
18
18
17
9
-
-
Zakończony

30-10-2018  16:22
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Olavia Oława (OLAVIA)
3
0
25
23
25
10
25
10
-
-
-
-
Zakończony

26-10-2018  17:40
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Wrocław (WROCŁAW)
6
0
3
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-10-2018  17:30
Bielawianka Bielawa (BIELAWA)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
0
3
21
25
11
25
24
26
-
-
-
-
Zakończony

26-10-2018  17:20
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Polonia-Stal Świdnica (POLONIA-STAL)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-10-2018  17:14
Polfarmex Kutno (KUTNO)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
73
77
22
15
14
18
24
17
13
27
-
-
Zakończony

26-10-2018  17:02
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
UMKS Volley Głogów (GŁOGÓW)
3
0
25
18
25
12
25
17
-
-
-
-
Zakończony

23-10-2018  16:30
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
5
1
3
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-10-2018  16:38
Medyk Konin (MEDYK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
3
1
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-10-2018  16:34
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Rawlplug Sokół Łańcut (SOKÓŁ)
62
82
13
15
15
25
18
26
16
16
-
-
Zakończony

19-10-2018  16:28
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Nysa Kłodzko (NYSA)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-10-2018  16:24
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Sobieski Żagań (SOBIESKI)
3
1
21
25
25
14
25
18
25
17
-
-
Zakończony

19-10-2018  16:18
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-10-2018  17:00
WKK Wrocław (WKK)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
75
60
17
15
15
14
22
16
21
15
-
-
Zakończony

12-10-2018  17:38
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Mitech Żywiec (MITECH)
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-10-2018  17:34
Astra Nowa Sól (ASTRA)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
27
25
25
14
20
25
25
23
-
-
Zakończony

12-10-2018  17:28
Sokół Marcinkowice (SOKÓŁ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
3
2
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-10-2018  17:15
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Enea Astoria Byfgoszcz (ASTORIA)
76
66
19
15
20
13
23
12
14
26
-
-
Zakończony

12-10-2018  17:00
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
1
5
0
3
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-10-2018  14:00
Piast Nowa Ruda (PP: PIAST NR)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-10-2018  16:45
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Chrobry Głogów (CHROBRY)
3
1
25
21
19
25
27
25
25
15
-
-
Zakończony

05-10-2018  16:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Orzeł Prusice (PRUSICE)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-10-2018  16:15
STK Czarni Słupsk (CZARNI)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
77
66
19
20
17
15
19
11
22
20
-
-
Zakończony

05-10-2018  16:00
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
KKS Kobierzyce (KOBIERZYCE)
94
76
21
14
16
20
27
18
30
24
-
-
Zakończony

05-10-2018  15:45
Polska U15K (POL U15K)
Czechy U15 K (CZECH U15K)
3
2
0
0
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-09-2018  18:24
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
Pogoń Prudnik (PRUDNIK)
82
76
18
23
20
11
14
27
30
15
-
-
Zakończony

28-09-2018  18:22
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-09-2018  18:20
Ikar Legnica (IKAR)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
0
3
19
25
20
25
12
25
-
-
-
-
Zakończony

28-09-2018  18:14
WKS Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
66
58
18
12
17
15
14
16
17
15
-
-
Zakończony

28-09-2018  18:12
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
3
6
2
3
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-09-2018  14:08
Zamek Kamieniec (PP: ZAMEK)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
3
1
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-09-2018  17:48
AZS UJ Kraków (UJ KRAKÓW)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-09-2018  17:44
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
GKS Mirków/Długołęka (MIRKÓW)
7
1
3
0
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-09-2018  17:32
MKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój (BASKET)
UKS Ekonom Legnica (EKONOM)
94
58
29
12
20
13
32
11
13
22
-
-
Zakończony

21-09-2018  17:28
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Granit Roztoka (ROZTOKA)
1
4
0
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-09-2018  17:24
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-09-2018  16:00
LKS Bierkowice (PP: BIERKOWICE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
4
0
2
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-09-2018  16:24
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS PSW Biała Podlaska (AZS BP)
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-09-2018  16:20
MKP Wołów (WOŁÓW)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-09-2018  16:18
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (spar: AQUA ZDRÓJ)
Astra Nowa Sól (ASTRA)
4
0
25
19
25
19
25
19
28
26
-
-
Zakończony

14-09-2018  16:12
Górnik Trans.eu Wałbrzych (spar: GÓRNIK TRANS)
AZS Basket Nysa (NYSA)
83
65
20
18
24
17
22
18
17
12
-
-
Zakończony

14-09-2018  16:10
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-09-2018  16:08
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
Zagłebie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-09-2018  19:25
Chrobry Głogów (CHROBRY)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
2
3
25
15
21
25
15
25
25
15
10
15
Zakończony

12-09-2018  19:24
Górnik Trans.eu (GÓRNIK TRANS)
Pogoń Prudnik (PRUDNIK)
77
81
14
15
17
20
19
15
18
18
9
13
Zakończony

12-09-2018  19:21
PP: Górnik NM (PP: GÓRNIK NM)
Lechia Dzierżoniów (LECHIA)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-09-2018  19:20
PP: MKS Szczawno (PP: SZCZAWNO)
LKS Bystrzyca (BYSTRZYCA)
3
4
2
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-09-2018  19:19
PP Górnik Ii (PP: GÓRNIK II)
Bielawianka (BIELAWA)
1
3
1
2
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2018  19:48
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2018  19:44
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
4
2
3
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2018  19:40
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
3
2
2
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2018  19:38
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2018  19:34
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2018  12:24
Górnik Trans (sparing: GÓRNIK )
WKS Śląsk Wrocław (ŚLĄSK)
66
75
14
22
24
12
8
22
20
19
-
-
Zakończony

31-08-2018  17:50
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Unia Bardo (BARDO)
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-08-2018  17:48
Samorządowcy (SAMORZĄDOWCY)
Księża (KSIĘŻA)
4
1
2
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-08-2018  17:44
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Grom Witków (GROM)
3
3
3
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-08-2018  17:42
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-08-2018  16:00
Gwardia Wrocław (spar GWARDIA)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
2
26
24
27
29
25
21
22
25
15
12
Zakończony

28-08-2018  12:37
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (PP: GÓRNIK NM)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
4
1
2
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2018  12:37
Zieloni Łagiewniki (PP: ŁAGIEWNIKI)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2018  12:36
Zagłębie Wałbrzych (PP: ZAGŁĘBIE)
Grom Witków (GROM)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2018  12:35
Górnik II Wałbrzych (PP: GÓRNIK II)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
5
0
3
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-08-2018  16:20
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Polonia Poznań (POLONIA)
5
1
2
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-08-2018  16:18
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Bielawianka Bielawa (BIELAWIANKA)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-08-2018  16:14
LKS Bystrzyca Górna (BYSTRZYCA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-08-2018  16:12
Włókniarz Kudowa Zdrój (KUDOWA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-08-2018  16:10
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2018  17:50
GKS Katowice (KATOWICE)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2018  17:48
Sokół Wielka Lipa (WIELKA LIPA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
4
2
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2018  17:44
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Sparta Ziębice (ZIĘBICE)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2018  17:42
KS Walim (WALIM)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2018  17:40
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
5
1
2
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-08-2018  20:33
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (PP: GÓRNIK NM)
Błękitni Słotwina (SŁOTWINA)
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-08-2018  13:42
Zagłębie Wałbrzych (PP: ZAGŁĘBIE)
Wierzbianka Wierzbno (WIERZBNO)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-08-2018  13:40
Górnik II Wałbrzych (PP: GÓRNIK II)
Unia Bogaczowice (UNIA)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2018  12:57
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Grom Witków (GROM)
3
4
2
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2018  12:57
Górnik Boguszów Gorce (GORCE)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  17:04
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Orzeł Ząbkowice Śląskie (ORZEŁ)
3
1
2
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  17:02
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  16:40
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  16:38
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Błękitni Słotwina (SŁOTWINA)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  16:34
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
2
3
0
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  16:32
Darbor Bolesławice (DARBOR)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-08-2018  16:57
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Moto Jelcz Oława (OŁAWA)
5
0
1
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-08-2018  16:00
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
6
0
2
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-08-2018  15:45
Victoria Świebodzice (sparing: VICTORIA)
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
0
4
0
3
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-08-2018  14:42
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Karkonosze JG (KARKONOSZE)
3
1
3
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-07-2018  11:11
MKS Szczawno (sparing: SZCZAWNO)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2018  22:15
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Orkan Szczedrzykowice (ORKAN)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2018  22:09
Zdrój Jedlina Zdrój (sparing: JEDLINA)
Unia Bardo (BARDO)
2
4
1
3
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2018  22:00
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: PWSZ)
AZS UJ Kraków (UJ KRAKÓW)
2
5
0
3
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2018  13:14
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: AZS PWSZ)
Uniwersytet Alicante (ALICANTE)
2
7
2
5
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-07-2018  18:44
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: AZS PWSZ)
Uniwersytet Coimbra (COIMBRA)
3
2
0
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-07-2018  18:28
Lechia Dzierżoniów (SPAR: LECHIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-07-2018  21:00
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: AZS PWSZ)
Uniwersytet Berneński (BERNO)
8
0
3
0
5
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2018  20:15
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: AZS PWSZ)
Uniwersytet Politechniczny Moskwa (MOSKWA)
1
10
0
4
1
6
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2018  20:00
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: AZS PWSZ)
Uniwersytet Techniczno-Technologiczny Tel Aviv (TEL AVIV)
13
1
4
0
9
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2018  09:44
Olimpia Kamienna Góra (OLIMPIA KG)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
2
5
1
4
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2018  09:41
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Ślęza Wrocław (ŚLĘZA)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-07-2018  11:53
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing: AZS PWSZ)
AZS Wrocław (AZS WR)
8
0
3
0
5
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-07-2018  10:46
AZS PWSZ (sparing: AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-07-2018  10:44
Nachod FK (sparing: NACHOD)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2018  23:14
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2018  23:10
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
0
4
0
2
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2018  23:08
Granit Roztoka (ROZTOKA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2018  23:04
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
3
3
0
1
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2018  23:02
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Boxmet Piskorzów (PISKORZÓW)
12
2
5
0
7
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-06-2018  16:12
Polska (POLSKA)
Dominikana (DOMINIKANA)
1
3
18
25
25
16
21
25
20
25
-
-
Zakończony

13-06-2018  16:11
Polska (POLSKA)
Rosja (ROSJA)
3
0
25
21
25
18
25
15
-
-
-
-
Zakończony

13-06-2018  16:09
Polska (POLSKA )
Japonia (JAPONIA)
3
2
18
25
25
15
25
16
21
25
16
14
Zakończony

08-06-2018  18:10
Polonia Trzebnica (TRZEBNICA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
4
1
0
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-06-2018  18:04
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Skałki Stolec (SKAŁKI)
2
4
1
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-06-2018  18:02
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
6
0
2
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-06-2018  18:00
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
0
5
0
1
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-06-2018  17:45
MKS II Szczawno Zdrój (SZCZAWNO II)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
4
2
3
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2018  14:44
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Nysa Kłodzko (NYSA)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2018  14:38
LKS Bystrzyca Górna (BYSTRZYCA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
3
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2018  14:34
Skałki Stolec (SKAŁKI)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2018  14:30
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
4
1
2
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2018  14:28
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Płomień Makowice (MAKOWICE)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-05-2018  16:12
Foto-Higiena Gać (FOTO-HIGIENA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-05-2018  16:04
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-05-2018  16:02
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
LKS Bystrzyca Górna (BYSTRZYCA)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-05-2018  18:30
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-05-2018  18:20
AZS AGH Kraków (2. AGH)
Górnik Trans.eu Wałbrzych (GÓRNIK TRANS)
81
70
15
23
23
24
23
11
20
12
-
-
Zakończony

25-05-2018  18:14
Iskra Jaszkowa Dolna (ISKRA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-05-2018  18:12
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-05-2018  18:00
Górnik Wałbrzych (LDJ: GÓRNIK)
Widawa (WIDAWA)
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-05-2018  20:34
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Nike Ostrołęka (OSTROŁĘKA)
3
1
19
25
25
14
25
14
25
21
-
-
Zakończony

19-05-2018  20:32
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Poprad Stary Sącz (POPRAD)
0
3
15
25
16
25
21
25
-
-
-
-
Za