Z sukcesami

Strona Główna » Tenis ziemny » News » Z sukcesami

Coraz więcej i coraz częściej grają z sukcesami

W Olimpijski Club Wrocław odbył się turniej Tenis10. W kategorii zielonej dziewcząt dobry start zaliczyła Pola Rosiak (KT Szczawno),  zajmując 3 miejsce w całej imprezie. W kategorii do lat 12 w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Gdyni wystąpił Gabriel Wójcicki (na zdjęciu) i w II rundzie turnieju głównego uległ zawodnikowi Bartoszowi Surudo (Szczcin) 5:7 1:6. Na tym samym etapie swój występ zakończył Marcel Dzieło, który rywalizował w turnieju tej samej rangi wśród  młodzików, ulegając zawodnikowi Janowi Kopcikowi (Bytom) 0:6 2:6. Z kolei w Warszawie wystąpił  Filip Kosiński, który w singlu przegrał swój pierwszy mecz, zajął trzecie miejsce w deblu. W Ścięgnach koło Karpacza rywalizowali młodzi zawodnicy KT Szczawno Julia Maciaszek, Klaudia Owczarz,  Antoni Pankowski. I ten ostatni wygrał cały turniej.