Nowy obiekt i sukcesy

Strona Główna » Tenis ziemny » News » Nowy obiekt i sukcesy

W tenisie zaczął się zimowy halowy sezon

Młodzicy KT Szczawno zagrali Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny we Wrocławiu. W singlu chłopców trzecie miejsce wywalczył Gabriel Wójcicki. W deblu  zawodnicy ze Szczawna  Gabriel Wójcicki i Antoni Pankowski zagrali w dwóch deblach i zajęli dwa pierwsze miejsca. Najlepsza okazała się para Wójcicki/Zych przed parę Pankowski/Dziedzina. W turnieju dziewcząt szczawieński klub reprezentowała Zuzanna Żygadło, która w singlu odpadła w I rundzie, ale w deblu wygrała zawody. W tym samym czasie na nowym zimowym szczawieńskim obiekcie rozegrano pierwsze zawody PZT z sezonu halowego w kategorii skrzat (do lat 12). W singlu najlepszy okazał się Filip Kosiński, który pokonał w finale  Kaspra Kulpę (Lubina) 6:3, 6:4. W deblu para Kosiński/Kulpa pokonała w finale parę Kolek (KT Jelenia Góra)/ Pniewski (KT Szczawno).W turnieju dziewcząt  drugie miejsce wywalczyła szczawianka Klaudia Owczarz. W deblu Klaudia grając w parze z Natalia Niemiec zajęła również drugie miejsce.