Odwrócili styl

Strona Główna » Siatkówka » Artykuły » Odwrócili styl

Bałem sie, że to będzie "mordowanie siatkówki". Tak bowiem wyglądał I set meczu środowego Aqua Zdroj - Olavia. Mnóstwo błędów, wolne tempo, zero gry blokiem, dużo przypadku. I szczęśliwe zwycięstwo wałbrzyszan 25:23. Już mi się przypominało takie "mordowanie siatkówki" sprzed kilku laty, kiedy wałbrzyski zespół męczył się z drużynami z małych miast Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Na szczęście podopieczni wstrząśnięci przez trenera dwa kolejne sety wygrali do 10. Nie dali rywalowi żadnych szans. A przecież to był rywal tuż zza pleców Aqua Zdroju. To pokazuje jaka jest różnica między wałbrzyskim zespołem a rywalami. AZ powinien przez tę lige przetoczyć się jak czołg, zmiażdzyć rywali, wygrać ligę i czekać na baraże. Trzeba tylko do każdego meczu od początku podejść solidnie, być zmobilizowanym i mieć w pamięci cel główny - szybki powrót na salony. I szanować kibicow, którzy przychodzą do hali, dopingują i muszą na to patrzeć.