Były blisko

Strona Główna » Piłka Ręczna » News » Były blisko

Dobra gra Victorii na inaugurację

Piłkarki ręczne Victorii Świebodzice mają za sobą debiut w I lidze. I były blisko przynajmniej remisu w derbach dolnośląskich z Karkonoszami Jelenia Góra. Ostatecznie Karkonosze wygrały na swoim boisku 34:31 (19:15). Victoria, prowadzona przez trenerkę Dominikę Daszkiewicz-Kwadrans, nie ustępowała rywalkom, przez cały czas wynik oscylował wokół remisu, w II połowie Victoria kilka razy doprowadziła do straty różnicą tylko jednej bramki. Dopiero w ostatnich 5 minutach gospodynie odskoczyły na kilka goli i utrzymały ten wynik do końca gry. Najwięcej goli dla Victorii zdobyły: Martyna Szczepanik 10, Paulina Wojda 8, a Julia Wlazło i Patrycja Barna po 4. Po pierwszej kolejce w tabeli Victoria jest 6. W sobotę gra pierwszy pierwszoligowy mecz na własnym boisku z Dziewiątką Legnica, która też od porażki zaczęła sezon i plasuje się na 7. miejscu. Zapowiada się kolejny ciekawy dolnośląski pojedynek...