Okazja niewykorzystana

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Okazja niewykorzystana

Tylko dwóch naszych piłkarzy zagrało w weekend

Miłosz Trojak, po zeszłotygodniowym stłuczeniu żeber w pierwszych minutach meczu ze Stalą Mielec, nie znalazł się w meczowej kadrze na wyjazdowej spotkanie z Wartą Poznań. Korona przegrała piątkowy mecz 0:1 i wylądował w strefie spadkowej, ze stratą dwóch punktów do bezpiecznego miejsca. Zaledwie punkt z Mielca zabrał Widzew. Klub Ernesta Terpiłowskiego (od 67 minuty) zremisował ze Stalą 0:0. A Śląsk w Zabrzu przegrał z Górnikiem 0:2. Patryk Klimala zagrał cały mecz. Wrocławianie tym samym nie skorzystali na porażce lidera Jagiellonii (1:3 z Cracovią), dzięki której mogli wrócić na szczyt. Również 0:2, ale w Gliwicach z PIastem przegrało w poniedziałek Zagłębie Lubin Szymona Weiraucha (grał w rezerwach). W ekstraklasie na prowadzeniu cały czas Jagiellonia przed Śląskiem (2 punkty mniej) i Lechem (4 mniej). Widzew jest ósmy, Zagłębie jedenaste, a Korona szesnasta.