Wszyscy grają

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Wszyscy grają

Mimo zimowej aury coraz więcej sparingów

Kolejny weekend meczów kontrolnych za klubami z poszczególnych szczebli ligowych. Przebywający na tygodniowym obozie pod Chełmcem GKS Tychy w sobotę na bocznym boisku przy Ratuszowej wygrał z II-ligowym KKS Kalisz 3:2. Arka Janusza Gola (grał 2 tercje) zremisowała ze Stomilem 2:2, ŁKS Bartosza Biela (61 minut) z Worskła Połtawa (ukraińska ekstraklasa) 0:0, a Stal Rzeszów z Sandecją 0:0 i Wisłą Puławy 1:1. W pierwszym z meczów Stali wystąpili Paweł Oleksy i Jakub Raciniewski. Natomiast Wisła Kraków przegrała z Linzer ASK (austriacka ekstraklasa) 1:3, a Igor Łasicki zagrał 83 minuty. Wśród II-ligowców Garbarnia Mateusza Bartkowa (grał połowę) zremisowała z rezerwami Rakowa 1:1, podobnie jak Hutnik Dawida Kubowicza (grał połowę) z Ruchem, Górnik Polkowice Arkadiusza Piecha (60 minut) przegrał z Chrobrym 1:2, a Zagłębie II pokonało wicelidera dolnośląskiej IV ligi zachodniej Prochowiczankę 4:0. W tym ostatnim meczu zagrali Szymon Weirauch i Dawid Pakulski.