Teraz się udało

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Teraz się udało

Drugi skład tym razem lepszy

I- i II-ligowi piłkarze w obecnym tygodniu o punkty rywalizują dwukrotnie. W niedawnych II-ligowych dolnośląskich derbach rezerw Lubinowi nie udało się pokonać Wrocławia (w ekstraklasie w derbach padł remis). Natomiast w środowym starciu drugich drużyn Zagłębia i Lecha Poznań, lepszy okazał się dolnośląski beniaminek, wygrywając 1:0 po bramce zdobytej w doliczonym czasie (w ekstraklasie w meczu tych drużyn ponownie padł remis). Tym razem w kadrze Lubina zabrakło wałbrzyszan. Komplet punktów zgarnęła też Garbarnia Mateusza Bartkowa (wszedł w końcówce), pokonując u siebie rezerwy Śląska 3:1.

Na zapleczu ekstraklasy zaś zwycięską passę kontynuuje Wisła. Klub Igora Łasickiego (całe spotkanie) pokonał u siebie GKS Katowice 2:1 i wspiął się na ligowy szczyt. Kolejny komplet na koncie zapisał też ŁKS Bartosza Biela (od 63 minuty), wygrywając w Łodzi z Puszczą 2:0. Natomiast Stal Pawła OIeksego (41 minut) zremisowała w Chojnicach z Chojniczanką 1:1. Trzecią przegraną w pięciu meczach zaliczyła zaś Resovia Dawida Kubowicza (cały mecz), która na własnym boisku przegrała z Arką Gdynia Janusza Gola (cały mecz) 1:3 i spadła na koniec tabeli.