Zieliński w kartkę

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Zieliński w kartkę

Większość wałbrzyszan w ligach zagranicznych zaczynała w weekend na ławce

W lidze włoskiej, po zeszłotygodniowej domowej porażce, w ten weekend piłkarze z Neapolu wywalczyli komplet punktów. Napoli na wyjeździe pokonało Crotone 2:1 i w tabeli jest czwarte, tracąc cztery oczka do Juventusu. Piotr Zieliński do gry wszedł w 63 minucie, a Igor Łasicki był poza kadrą. Natomiast w tygodniu Piotrek zaliczył 82 minuty gry w przegranym 2:3 meczu 3. kolejki LM z Besiktasem. Na Cyprze wygraną 4:0 zanotował Apollon, a Arkadiusz Piech mecz oglądał z ławki. Punkty zdobył też APOEL, wygrywając u siebie 2:0. Mateusz Piątkowski nadal poza kadrą. W tabeli APOEL jest drugi, a Apollon szósty. Amkar w weekend przegrał na wyjeździe z Krasnodarem 0:1. Zespół Janusza Gola (grał 90 minut) w  tabeli spadł na siódme miejsce.

W lidze norweskiej po kilku kolejkach bez wygranej, komplet punktów wywalczył Stromsgodset. Drużyna Łukasza Jarosińskiego (nadal na ławce rezerwowych) wygrała na wyjeździe 1:0 i w tabeli jest na siódmym miejscu. Podobnie jak tydzień temu, również teraz byli piłkarze Górnika w niższych ligach niemieckich zdobyli cztery z  sześciu oczek. Ponownie całą pulę zdobył Bad Muskau. Drużyna Mateusza Sawickiego i Sławomira Orzecha (grał tylko pierwszy i obejrzał żółtą kartkę, Sławek pauzował za czerwoną kartkę sprzed tygodnia) wygrała na wyjeździe 2:0 i w tabeli utrzymała piątą lokatę. Natomiast Hankofen zremisowało u siebie 0:0 i w tabeli wskoczyło na dwunaste miejsce. Mateusz Krawiec mecz zaczął na ławce, a do gry wszedł na ostatni kwadrans.