Piłkarze A klasa 2019-2020

Strona Główna » Piłka Nożna » Artykuły » Piłkarze A klasa 2019-2020

Terminarz wałbrzyskiej A klasy 2019/2020  (Górnik Wałbrzych, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, MKS Szczawno Zdrój, Victoria Śwniebodzice, Czarni Wałbrzych, Zagłębie Wałbrzych)

 

I runda

15.08
Sudety - Górnik    7:1
Szczawno - Górnik NM    3:2
Zagłębie - Czarni    3:2  *
Victoria - Darbor    3:1

17.-18.08
Górnik - Orzeł    10:0
Szczawno - Zagłębie    3:0 (walkower)
Górnik NM - Walim    4:2
Czarni - Victoria    1:5

24.-25.08
Włókniarz - Górnik    0:5
Zagłębie - Górnik NM    0:3
Victoria - Szczawno    1:1
Jaroszów - Czarni    2:3

31.08-01.09
Górnik - Walim    1:1
Górnik NM - Herbapol    3:0
Czarni - Bogaczowice    2:1
Szczawno - Jaroszów    10:0
Zagłębie - Victoria    0:4

07.-08.09
Herbapol - Górnik    1:0
Victoria - Górnik NM    4:0
Jaroszów - Zagłębie    3:0
Bogaczowice - Szczawno    0:9
Sudety - Czarni    4:3

14.-15.09
Górnik NM - Górnik    4:2
Czarni - Orzeł    2:1
Szczawno - Sudety    3:0
Zagłębie - Bogaczowice    1:3
Victoria - Jaroszów    8:0

21.-22.09
Górnik - Zieloni    0:1
Jaroszów - Górnik NM    0:3
Bogaczowice - Victoria    0:8
Sudety - Zagłębie    4:4
Orzeł - Szczawno    1:2
Włókniarz - Czarni    3:2

28.-29.09
Gorce - Górnik    0:4
Górnik NM - Zieloni    5:0
Czarni - Walim    0:4
Szczawno - Włókniarz    3:1
Zagłębie - Orzeł    2:0
Victoria - Sudety    3:2

05.-06.10
Górnik - Darbor    4:0
Bogaczowice - Górnik NM    0:4
Orzeł - Victoria    0:4
Włókniarz - Zagłębie    2:1
Walim - Szczawno    1:3
Herbapol - Czarni    4:1

12.-13.10
Czarni - Górnik    0:1
Górnik NM - Gorce    4:2
Szczawno - Herbapol    2:2
Zagłębie - Walim    0:0
Victoria - Włókniarz    2:1

19.-20.10
Górnik - Szczawno
Sudety - Górnik NM
Walim - Victoria
Herbapol - Zagłębie
Zieloni - Czarni

26.-27.10
Zagłębie - Górnik
Górnik NM - Darbor
Czarni - Gorce
Szczawno - Zieloni
Victoria - Herbapol

02.-03.11
Górnik - Victoria
Orzeł - Górnik NM
Zieloni - Zagłębie
Gorce - Szczawno
Darbor - Czarni

09.-10.11
Jaroszów - Górnik
Górnik NM - Czarni
Szczawno - Darbor
Zagłębie - Gorce
Victoria - Zieloni

16.-17.11
Górnik - Bogaczowice
Włókniarz - Górnik NM
Gorce - Victoria
Darbor - Zagłębie
Czarni - Szczawno

 

II runda

Górnik - Sudety
Górnik NM - Szczawno
Czarni - Zagłębie
Darbor - Victoria

Orzeł - Górnik
Walim - Górnik NM
Victoria - Czarni
Zagłębie - Szczawno

Górnik - Włókniarz
Górnik NM - Zagłębie
Szczawno - Victoria
Czarni - Jaroszów

Walim - Górnik
Herbapol - Górnik NM
Bogaczowice - Czarni
Jaroszów - Szczawno
Victoria - Zagłębie

Górnik - Herbapol
Górnik NM - Victoria
Zagłębie - Jaroszów
Szczawno - Bogaczowice
Czarni - Sudety

Górnik - Górnik NM
Orzeł - Czarni
Sudety - Szczawno
Bogaczowice - Zagłębie
Jaroszów - Victoria

Zieloni - Górnik
Górnik NM - Jaroszów
Victoria - Bogaczowice
Zagłębie - Sudety
Szczawno - Orzeł
Czarni - Włókniarz

Górnik - Gorce
Zieloni - Górnik NM
Walim - Czarni
Włókniarz - Szczawno
Orzeł - Zagłębie
Sudety - Victoria

Górnik - Gorce
Zieloni - Górnik NM
Walim - Czarni
Włókniarz - Szczawno
Orzeł - Zagłębie
Sudety - Victoria

Darbor - Górnik
Górnik NM - Bogaczowice
Victoria - Orzeł
Zagłębie - Włókniarz
Szczawno - Walim
Czarni - Herbapol

Górnik - Czarni
Gorce - Górnik NM
Herbapol - Szczawno
Walim - Zagłębie
Włókniarz - Victoria

 

* - derby Wałbrzycha