Duży sukces

Strona Główna » Petanque » News » Duży sukces

Zaskakujący wynik naszej młodzieży

Triplet Sudetów Boguszów-Gorce zdobył Puchar Polski. Podczas imprezy w Dzierżoniowie boguszowianie okazali się najlepsi, gromiąc w decydujących rozdaniach ekipy Białystok-Łódź oraz Śrem. PP zdobyli Patryk Witkowski, Dawid Matuszewski,  i Sergiusz Gądek. To był najmłodszy triplet tych zawodów. Niedawno grali oni podczas turnieju III ligi na Podzamczu oraz Mistrzostw Wałbrzycha na Piaskowej Górze. Teraz mają szanse pojechać jako reprezentacja  na Młodzieżowe ME. Na miejscach 5-8 turniej zakończył triplet weteranów K. Jacak (Dęby Wałbrzych), R. Kowalski (Broen Karo Dzierżoniów), A Śliż (ŻKP Żywiec). Na miejscach 9-16 uplasowały  się dwa triplety KSP Jedlina - Orpel, Rymarz, Lubowicz oraz Krzykała, Maciejewski, Libecki.