Zdobyli Waligórę

Strona Główna » Lekkoatletyka » News » Zdobyli Waligórę

Panie pokazały się w czołówce

Za nami Waligóra Run Cross w Głuszycy na dystansie 52 km. Wygrali ten bieg Ondrej Penc i Klaudia Petters. Zwycięzca uzyskał czas 5:25:10. Wałbrzyszanka Ewa Pastuszeńko była wśród pań czwarta (open 21.). Natomiast jedlinianka Katarzyna Chomiak zajęła wśród pań 10. miejsce (open 63.). Wałbrzyszanin Wiktor Rasztar startował w Kątach Wrocławskich, gdzie zajął 11. miejsce. Przypominamy, że nadal trwają zapisy do naszych półmaratonów w Starych Bogaczowicach (5.05) i Jedlinie Zdroju (12.05). Z Flagą na Trójgarb zapisy przyjmuje na formularz.ultimasport.pl/256, a  na jedliński półmaraton można zapisać się na datasport.pl. W pierwszym przypadku mamy 150 zgłoszeń (dystanse 21 km i 11 km), a w drugim ponad 300. Natomiast w najbliższy piątek 19.04 o godz. 12 zaczną się zapisy na III Festiwal Biegowy Pod Chełmcem w Szczawnie Zdroju na trzech dystansach (5 km, 10 km i 22 km). Trwają już też zapisy na dwa biegi w Mieroszowie - 1.05 XL Bieg Jeża, a 2.06 Polsko-Czeski Bieg Mieszka i Dobrawy. Wybór startów jest więc duży...