Opanowały podium

Strona Główna » Lekkoatletyka » News » Opanowały podium

Kolejne medale naszych młodych lekkoatletów

Bardzo udany występ w Mistrzostwach Dolnego Śląska U16 w Zgorzelcu zaliczyli w niedzielę lekkoatleci LKS Górnika Wałbrzych. W konkurencji rzutu dyskiem wałbrzyszanki zajęły całe podium - wygrała Zuzanna Olejniczak (8. w pchnięciu kulą) przed Oliwią Kogut (4. w kuli) oraz Oliwią Zajewską (6. w kuli). 8. miejsce w dysku zajęła Laura Głód (12. w kuli), a 11. Wiktoria Górecka (12. w rzucie oszczepem). Z brązowym medalem w skoku w dal z MDŚ U16 wraca Krzysztof Jamuła (7. w skoku wzwyż), a Julia Dziurzyńska w tej samej konkurencji była 14. W biegu na 600m 7. miejsce zajęli Kinga Iciaszek i Andrea Nazarenko, 8. Amelia Szczęsna, a 10. Kamil Chudzikonstandinu. Natomiast w biegu na 1000m 4. był Wiktor Dąbrowski, 9. Antoni Grzeszak, a 11. Oliwia Drążek.