Pałacowy półmaraton

Strona Główna » Lekkoatletyka » News » Pałacowy półmaraton

Za nami Festiwal Biegowy w Jedlinie

W sobotę biegi na 10 i 42 km, a w niedzielę jedliński półmaraton. Tegoroczny dystans 21 km najszybciej pokonał Tomasz Pasik z Wolsztyna, który osiągnął czas 1:43:52. Z 4-minutową stratą do zwycięzcy na metę dotarł Zbigniew Ziober ze Żmigrodu, a trzeci był Bartłomiej Wojsław (Marcinowice). Na 5. miejscu znalazł się Robert Kubiak (Biegaj w Jedlinie). Z wałbrzyszan na 12. był Sergiusz Solarski, 15. Michał Gulacz, 24. Roman Kamiński, a 26. Maciej Skiba. Wśród kobiet wygrała Urszula Kafarska z Poznania (7. w open), druga była Alicja Białobłocka z Wrocławia, a trzecia Danuta Piskorowska z Wrocławia. Z wałbrzyszanek 5. miejsce wśród pań zajęła Sylwia Gardecka. W biegu udział wzięło ponad 300 biegaczy.