Jedynka pobiegła

Strona Główna » Lekkoatletyka » News » Jedynka pobiegła

Coraz silniejszy Ronal Polska

Po raz czwarty rozegrano biegi sztafetowe w ramach akcji  „Biegaj z Jedynką” pod honorowym patronatem prezydenta Wałbrzycha i O Puchar Trenera Aleksandra Wierietielnego. Do rywalizacji stanęło 25 drużyn w czterech kategoriach.  W kategorii open zwyciężyła sztafeta Ronal Polska, drugie miejsce zajęły Wodociągi Wałbrzych, a trzecie VIP Wałbrzych. Wśród szkół ponadgimnazjalnych wygrali faworyci z ZSnr 4, podobnie jak w gronie gimnazjów sportowe PG11,. Natomiast w kategorii  szkół podstawowych najlepsza okazała się PSP23. Na podium w biegach stanęli, sztafety pozaszkolne:  1. miejsce – Ronal Polska 2. Wodociągi Wałbrzych 3. VIP; sztafety ponadgimnazjalne: 1. ZS4 2. ZS1 3. ZS5 ; sztafety gimnazjalne: 1. PG11  2. PG7 3. PG7 II  drużyna; szkoły podstawowe: 1. PSP23 2.PSP37  3. PSP 23 II drużyna. Zawody rozegrano na trasach w Parku Sobieskiego. Biegi zorganizował Zespół Szkół nr 1, w oczekiwaniu na dekorację zwycięzców uczniowie przeprowadzili quiz o Paderewskim, jako że tegoroczny bieg nosił nazwę „Biegaj z Jedynką u Paderewskiego w roku100 rocznicy Niepodległej”.  Organizatorzy dziękują firmom, które wsparly te imprezę, a są to: Faurecia, Ronal Polska, Wodociągi-Wałbrzych, Vicotel, Toyota, Almar Sport i POD Urbaniak Jedlina-Zdrój. ZS1 serdecznie dziękuje Gminie Wałbrzych, prezydentowi Wałbrzycha  i prezesowi spółki Aqua Zdrój.