Kumite i Kata

Strona Główna » Inne Dyscypliny » News » Kumite i Kata

Lepiej poszło w Kumite

Karatecy Uczniowskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych walczyli  w Katowicach podczas turnieju o puchar prezydenta tego miasta.  W turnieju udział wzięło prawie 300 zawodników z 23 klubów. z całej Polski, Turniej rozgrywany był w trzech różnych formułach. Kumite bezkontaktowe, Kata  (3 wałbrzyszan) i Kumite (6 wałbrzyszan). I w Katowicach wywalczyli 3 medale. Złoty przywiozła Julia Obuchowska (10-11lat,  +50kg), srebrny Dominik Obuchowski (14-15 lat, +65 kg) oraz brązowy Krystian Raś (14-15 lat, + 65 kg). Mateusz Mielnik z kolei stoczył kilka dobrych walk i przegrał walkę o wejście do strefy medalowej. Pozostała dwójka odpadła przy 1/8 finału.  W Kata najlepszy wynik uzyskała 11- letnia Julia Obuchowska, która przegrała walkę o wejście do najlepszej „4”. Sędzią podczas zawodów był Sensei Tomasz Obuchowski, a trenerką  Sempai Agnieszka Obuchowska