Ostatni zadecydował

Strona Główna » Inne Dyscypliny » News » Ostatni zadecydował

Już dawno nie było tak pasjonującej rywalizacji

Jakub Brzeziński i Kamil Kozdroń w Skodzie Fabii R5 w spektakularnym stylu wygrali 52. Rajd Dolnośląski – Hotel Zieleniec. To byłą  II  runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Rajd miał niesamowitą dramaturgię do ostatniego odcinka specjalnego, to na nim i dokładnie o 0,3 sekundy rozstrzygnęła się przegrana wrocławianina Grzegorza Grzyba, pilotowanego przez Roberta Hundlę. W konsekwencji zawodnicy również Skody Fabii R5 z nr 1 stanęli na drugim miejscu podium. Trzecie zajęli Tomasz Kasperczyk i Damian Syty (Ford Fiesta R5). Na 10. miejscu w klasyfikacji generalnej i 2. w klasie Open 2 WD+ swój występ w 52. Rajdzie Dolnośląskim – Hotel Zieleniec zakończył Paweł Krysiak (na zdjęciu). Kierowca ze Strzegomia, pilotowany przez Krystiana Pachutę wygrał w swojej stawce aż 4 odcinki specjalne. Zdjęcie: Mateusz Banaś/Piotr Puchalski. Relacja z rajdu w zakładce "Do poczytania - Znokautował Grzyba".