Mamy ćwierćfinał

Strona Główna » EIS 2012 2016 2018 » News » Mamy ćwierćfinał

Piękne zwycięstwo futsalistek

W pozostałych barażach Rouen wygrało z Wurzburgiem 7:1, Munster z naszymi rywalkami z Tel Avivu 5:0, a Kraków z Norweżkami 11:1. W ćwierćfinałach Rouen zagra z naszymi byłymi rywalkami z Moskwy, Munster z Alicante, a UJ z Evorą.

Jutro o godzinie 18.30 gramy z gospodyniami turnieju, Uniwersytetem Coimbra. Brawo!

Koniec meczu, Wałbrzych wygrywa 8:0. I jest w ćwierćfinale. Ostatnie 10 minut w wałbrzyskiej bramce broniła Jagoda Sapor i też zachowała czyste konto.

Kolejne dwa gole Małgorzaty Mesjasz i prowadzimy już 8:0. Mesjasz ma już 7 goli na koncie w tym turnieju. 2 minuty do końca.

10 minut do końca meczu i na tablicy wyników już 6:0. Najpierw bramkę zdobywa Julita Głąb, a w kolejnej akcji podwyższa Anna Rędzia. To trzecie trafienie Ani w dzisiejszym meczu.

26 minuta i 4:0 dla AZS PWSZ. Skuteczna akcja wałbrzyszanek i do bramki trafia Monika Kędzierska.

Po przerwie gramy ostrożnie i staramy się unikać fauli.

Przerwa. Wałbrzych - Berno 3:0. W innych barażach UJ Kraków prowadzi 4:1 z Norweżkami, a francuskie Rouen wygrywa 3:0 z Wurzburgiem (Niemcy). Ostatni baraż to Tel Aviv - Munster.

Trzeci gol dla Wałbrzycha. W 19. minucie zdobywa go Anna Rędzia. Prowadzimy 3:0.

Szewczuk trafia w słupek. Rywalki mają już trzy faule na koncie. 2 minuty do przerwy.

Drugi gol. Strzela Małgorzata Mesjasz po solowej akcji.

Jest gol. W 10. minucie ładnie przy samym słupku trafia do bramki Anna Rędzia. Wałbrzych prowadzi 1:0. Jest 14. minuta I połowy. Gra się po 20 minut.

7 minuta. Kolejna świetna okazja, po strzale Dereń piłkę bramkarka Szwajcarek łapie na linii bramkowej.

Pierwsze 6 minut bez gola. Wałbrzyszanki miały dwie świetne okazje, ale strzały Rędzi i Rozmus obroniła bramkarka rywalek.

Rozpoczyna się w Portugalii mecz AZS PWSZ Walbrzych - Uniwersytet Berno. To baraż o awans do najlepszej "8" EIS. Wałbrzych zaczyna w składzie: Urbańska, Mesjasz, Dereń, Szewczuk, Głąb.