Trzykrotnie złoty

Strona Główna » Biathlon » News » Trzykrotnie złoty

Nasi dorzucili kilka dalszych medali

Podczas trzydniowych MP seniorów rozgrywano także mistrzostwa młodzieżowców czyli zawodników urodzonych w latach 1999-2001. Kilka medali zdobyli nasi reprezentanci. W kategorii U23 w biegu indywidualnym złoty medal zdobył Wojciech Filip, który wygrał ten bieg, trzeci był Jakub Ogorzałek. W. Janik był 4., G. Dereń 5., a M. Kaczanowski 6. W sprincie złoty medal wywalczył także Wojciech Filip, a brązowy Wojciech Janik. Ogorzałek był 4, Dereń - 5., a Kaczanowski - 7. Natomiast w biegu masowym U23 po raz trzeci mistrzem kraju U23 został Wojciech Filip. A Grzegorz Dereń zdobył brązowy medal. Janik był 4., Ogorzałek - 5., Kaczanowski - 6. W tej kategorii wychowankowie Melafiru Czarny Bór zdobyli więc 3 złote i 3 brązowe medale. Wśród pań nasze biathlonistki nie były klasyfikowane w tej kategorii.