Wszyscy razem

Strona Główna » Biathlon » News » Wszyscy razem

To była konfrontacja czterech kategorii

Przy okazji Pucharu Melafiru w Czarnym Borze rozegrano wspólny bieg masowy z trzema strzelaniami wszystkich kategorii wiekowych. Wygrał senior kadrowicz  Mateusz Janik, a kolejne miejsca zajęli Przemysław Pancerz,  Mateusz Gierczyk, Grzegorz Dereń, Wojciech Filip. Dopiero szósty był zawodnik spoza AZS AWF lub UKN Melafir.  Pozostali nasi reperzentanci zajęli miejsca: 7. Marcin Kacznowski 8. Kacper Rutkowski 12. Jakub Ogorzałek 16. Wojciech Janik 17. Bartłomiej Szpargała 21. Ka mil Wodziak. Bieg masowy pań wygrała Amelia Jęczmieniak, szósta była Dominika Leśniara,  dziewiąta WiktoriaPrzemyślak, dziesiąta Patrycja Piotrowska, jedenasta Kornelia Arendarczyk. W sobotę kolejne biegi w Czarnym Borze.