O połowę mniej

Strona Główna » Biathlon » News » O połowę mniej

Drugi dzień MP już tak świetny nie był

Po bardzo udanej sobocie (10 medali!) nasi biathloniści w niedziele nie powtórzyli swoich osiągnięć. Byli w czołówce, ale na podium stanęli pięć razy.  Mistrzem kraju został junior Przemysław Pancerz. Wicemistrzami kraju zostali Kamila Żuk i Mateusz Janik, a złote medale po raz drugi wśród seniorów wywalczyli ponownie Monika Hojnisz-Staręga i Grzegorz Guzik. Dwa medale brązowe dołożyli  junior Mateusz Gierczyk  i junior młodszy Mateusz Cabała. Czwarte miejsce wywalczyli młodziczka Dominika Leśniara (podium przegrała o 5 sekund), junior Wojciech  Janik i junior młodszy Kacper Rutkowski.  Piąte miejsca zajęli Mariusz Pływaczyk i Jakub Ogorzałek, szóste miejsca zdobyli  Kornelia Arendarczyk   i Hubert Matusiak, a w najlepszej „10” swoich kategorii byli jeszcze   młodziczki Emilia Zasadna i Patrycja Piotrowska, juniorzy młodsi Grzegorz Dereń i  Marcin Kacznowski,  juniorki młodsze Amelia Jęczmieniak i Wiktoria Przemyślak. W drugiej „10” uplasowali się juniorka młodsza Weronika Leśniara oraz młodzicy Kamil Wodziak, Bartłomiej Szpargała (UKS Mieroszów) i Kamil Cedziło. Zdjęcie:facebook.com/czarnybor- dekoracja seniorów.