Zrobiły swoje

Strona Główna » AZS » News » Zrobiły swoje

Wałbrzyskie akademiczki nie miały litości dla rywalek

Po pierwszym dniu Tarnów ma trzy wygrane, Wałbrzych dwie wygrane, Opole wygraną i przegraną, Lublin dwie przegrane, a Wrocław trzy przegrane.

W sobotę dwa ostatnie mecze w grupie, najpierw z PWSZ Tarnów, a potem z Uniwersytetem Opolskim.

Gol Jagody Szewczuk i 4:1 dla Wałbrzycha. I takim wynikiem kończy się ten mecz. W piątek dziewczyny zrobiły swoje - dwa mecze i dwa zwycięstwa.

Ostatnie dwie minuty meczu, nadal prowadzą wałbrzyszanki 3:1.

Trwa drugi mecz wałbrzyszanek. Z UMCS Lubllin do przerwy AZS PWSZ prowadzi 3:1. Dwie bramki zdobyła Małgorzata Mesjasz, jedną Julita Głąb.

W Krakowie trwa półfinał południowy Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet. Za AZS PWSZ pierwszy mecz, derby dolnośląskie z Uniwersytetem Wrocławskim. Nasze piłkarki nie miały litości dla rywalek, wygrywając aż 19:0. Już do przerwy było 10:0. Trener Kamil Jasiński ma do dyspozycji 12 piłkarek, w tym 2 bramkarki. Dzisiaj wałbrzyszanki zagrają jeszcze z UMCS Lublin. Jutro kolejne trzy mecze.