Aktualne Wyniki
Na dobry start
O tym się mówi
Zegar bije
Terminarze, tabele
Do Poczytania
Imponujący dorobek
Sport świat
MŚ weteranów w zapasach
Puchar Świata MTB
Mecze koszykówki reprezentacji U20 mężczyzn Polska-Chiny (towarzyskie)
Mistrzostwa Europy w trialu rowerowym
Mistrzostwa Europy w zapasach U23
Otwarte Mistrzostwa Europy Karate Kyokushinkai
Mistrzostwa Europy IDO HIP HOP, BREAKDANCE…
Drużynowe Mistrzostwa Europy seniorów w szachach
Siatkarska Liga Narodów kobiet (Polska, Dominikana, Rosja, Japonia)
Final Four Ligi Europejskiej w siatkówce mężczyzn (Polska, Słowenia, Estonia, Macedonia)
Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich w koszykówce mężczyzn U16 (Polska, Słowacja, Czechy, Węgry)
Międzynarodowy Turniej w koszykówce mężczyzn U18 o Puchar Prezydenta Wałbrzycha (Polska, Niemcy, Rosja, Turcja)
Międzynarodowy Turniej w koszykówce na wózkach (Polska, Niemcy, Szwajcaria)
Liga Europejska siatkówka kobiet Polska – Grecja
Liga Europejska siatkówka mężczyzn Polska - Czarnogóra
Mecz koszykówki kobiet pierwszych reprezentacji Polska-Białoruś (kwalifikacje Eurobasket 2017)
Mecz koszykówki kobiet pierwszych reprezentacji Polska-Belgia (kwalifikacje Eurobasket 2017)
Mecz tenisa stołowego seniorów Polska-Belgia (kwalifikacyjny do drużynowych Mistrzostw Europy)
Mecze koszykówki kobiet pierwszych reprezentacji Polska-Niemcy (towarzyskie)
Mecze koszykówki kobiet pierwszych reprezentacji Polska-Irlandia (towarzyskie)
Mecze koszykówki mężczyzn pierwszych reprezentacji Polska-Czechy (towarzyskie)
Mecze koszykówki mężczyzn pierwszych reprezentacji Polska-Holandia (towarzyskie)
Mecz siatkówki reprezentacji mężczyzn U23 Polska-Brazylia (towarzyski)
Mecze futsalu mężczyzn U21 Polska - Słowenia (towarzyskie)
Mecz siatkówki juniorów Polska-Francja (towarzyski)
Mecze koszykówki juniorów Polska-Czechy
Mecz piłki nożnej kobiet reprezentacji U15 Polska-Czechy (towarzyski)
Mecz Polska-Europa w zapasach kobiet
Międzynarodowy Turniej piłki nożnej kobiet
Mecz koszykówki Zjednoczona Liga VTB PGE Turów Zgorzelec – Lietuvos Rytas Wilno
Mecz koszykówki Zjednoczona Liga VTB PGE Turów Zgorzelec – Lokomotiv-Kuban Krasnodar
Mecz futbolu amerykańskiego Miners Wałbrzych – Phantoms Freiburg
Toyota Półmaraton Wałbrzych
Sport Kraj
Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym seniorów i seniorek
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach FTS
Mistrzostwa Polski IDO HIP HOP, BREAK DANCE…
Krajowe Mistrzostwa Polski IDO Jazz Dance
Krajowe Mistrzostwa IDO BALET, MODERN…
Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów
Mistrzostwa Polski weteranów w tenisie stołowym
Mistrzostwa Polski Karate Kyokushinkai
Indywidulane i drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów w tenisie stołowym
Finał Akademickich Mistrzostw Polski w koszykówce mężczyzn
Półfinały Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kadetek
XXXI Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym
XXXI Akademickie Mistrzostwa Polski w koszykówce mężczyzn
Taneczne Święto Niepodległości – Akademickie Mistrzostwa Polski FTS
Turniej Finałowy Pucharu Polski PZKosz w koszykówce mężczyzn
Turniej w koszykówce na wózkach Polska Liga Koszykówki
Puchar Polski w wyciskaniu sztangi leżąc
Górale na start Puchar Polski MTB
Memoriał Bogusława Dąbrowskiego – Puchar Polski Juniorów w zapasach
Turniej koszykówki mężczyzn 3x3
VII Mistrzostwa Polski Urzędów Marszałkowskich w piłce nożnej – Dolny Śląsk 2014
III Mistrzostwa Polski Urzędów Marszałkowskich w halowej piłce nożnej
Mistrzostwa Polski Leśników w siatkówce
XXVI Spartakiada Wodociągów
Grand Prix Polski w tenisie stołowym seniorek i seniorów, weteranów, kadetek i kadetów, młodzików i młodziczek
XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich (zapasy kobiet i mężczyzn - styl klasyczny, koszykówka mężczyzn - finały, piłka nożna, kolarstwo szosowe )
Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w siatkówce plażowej
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Tańcu Sportowym FTS
Mistrzostwa Dolnego Śląska seniorów i seniorek w tenisie stołowym
Mistrzostwa Dolnego Śląska w siatkówce plażowej kadetek
Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików w lekkiej atletyce
Grand Prix Dolnego Śląska w tenisie stołowym
Turniej koszykówki mężczyzn o Puchar Dolnego Śląska (PGE Turów Zgorzelec, WKS Śląsk Wrocław, Rosa Radom, Polfarmex Kutno)
Turniej Siatkówki Mężczyzn o Puchar Prezesa Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych „Victoria” S.A. (Jastrzębski Węgiel, Stal Nysa, Victoria Wałbrzych)
Turniej ligowy PLFA8 Miners Wałbrzych
Turniej w halowej piłce nożnej o Puchar Prezesa WSSE
Deichmann Minimistrzostwa, Bike Maraton, Polska Biega, Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Bieg na Chełmiec, Płyniemy do Aleppo, Akademia Piłkarska Grasroots – DolZPN, Otwarcie Hali Wałbrzyskich Mistrzów
Zgrupowanie piłkarskie TS Podbeskidzie Bielsko-Biała (ekstraklasa)
Zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce nożnej kobiet U17
Zgrupowanie piłkarskie Warta Poznań (II liga)
Zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce nożnej kobiet U19
Zgrupowanie piłkarskie FC Fastav Zlin (ekstraklasa czeska)
Zgrupowanie piłkarskie KGHM Zagłębie Lubin (ekstraklasa)
Zgrupowanie reprezentacji Polski w koszykówce na wózkach
Zgrupowanie reprezentacji Polski w koszykówce mężczyzn 3x3
Zgrupowanie piłkarskie Flota Świnoujście (I liga)
Zgrupowanie reprezentacji Polski w koszykówce mężczyzn
Zgrupowanie siatkarskich reprezentacji juniorów Polski i Francji
Zgrupowanie piłkarskie GKS Górnik Łęczna (ekstraklasa)
Zgrupowanie piłkarskie MKS Kluczbork (I liga)
Zgrupowanie piłkarskie GKS Zagłębie Sosnowiec (I liga)
Zgrupowanie reprezentacji Polski w koszykówce mężczyzn U16
Zgrupowanie piłkarskie GKS Katowice (I liga)
Zgrupowanie piłkarskie FC Hradec Kralove (I liga czeska)
Zgrupowanie piłkarskie KKPK Medyk Konin (ekstraklasa kobiet)
Zgrupowanie reprezentacji Polski B w siatkówce mężczyzn
Zgrupowanie reprezentacji Polski w koszykówce mężczyzn U18
Zgrupowanie reprezentacji Polski w koszykówce kobiet U18
Zgrupowanie piłkarskie GKS Piast Gliwice(ekstraklasa)
Zgrupowanie piłkarskie RKS Raków Częstochowa (II liga)
Zgrupowanie piłkarskie Dolcan Ząbki (I liga)
Zgrupowanie koszykarek kobiet GTK Gdynia (ekstraklasa)
Zgrupowanie reprezentacji Polski w futbolu amerykańskim
Zgrupowanie reprezentacji Polski w koszykówce kobiet
Zgrupowanie piłkarskie KS Cracovia (ekstraklasa)
Zgrupowanie futbolu amerykańskiego Panthers Wrocław
Zgrupowanie reprezentacji Polski w koszykówce kobiet U20
Reprezentacja Polski kobiet w kolarstwie szosowym
Zgrupowanie siatkarskie i koszykarskie AGH Kraków (I liga)
Zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce nożnej kobiet U15
Zgrupowanie piłkarskie Olimpia Szczecin (ekstraklasa kobiet)
Zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet A w futsalu
Zgrupowanie reprezentacji Niemiec w koszykówce na wózkach
Zgrupowanie reprezentacji Holandii w koszykówce na wózkach
Zgrupowanie reprezentacji Polski i Brazylii w siatkówce mężczyzn U23
Zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn U20
Zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn U17
Wydarzenia kulturalno-rozrywkowe i sportowe w Aqua-Zdrój (5 lat)
Koncerts FISH
Kabaret Neo-Nówka
Msza Papieska
XVI Ogólnopolska Giełda Kabaretowa (Łowcy. B, Limo)
Kabaret Moralnego Niepokoju
Kabaret Nowaki
Budka Suflera - koncert pożegnalny
Zemsta Nietoperza - widowisko operetkowe
Polska Noc Kabaretowa (Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Ireneusz Krosny)
Jerzy Kryszak
Dżem
Koncert Jubileuszowy Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”
Czerwone Gitary
Perfect
Chór Aleksandrowa
Baron Cygański - widowisko operetkowe
Polska Noc Kabaretowa (Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret K2)
IRA
Filharmonia Dowcipu
Kabaret Jurki
Kabaret pod Wyrwigroszem
Sylwia Grzeszczak
Lombard
Sylwestrowa Gala Operetkowa
Polska Noc Kabaretowa (Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Jerzy Kryszak)
ROCK FEST (Lady Pank, Waglewski Fish Made, Acid Drinkers)
Maleo Reggae Rockers
Dni Wałbrzycha (Perfect, Oceana, Dawid Kwiatkowski, Silent Live)
Gala Disco Polo Zenek i Przyjaciele
Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej Pozytywne Granie
Zespół Pieśni i Tańca „Mazowsze”
Sylwestrowa Gala Operetkowa Wiesław Ochman i Przyjaciele
Polska Noc Kabaretowa (Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Igor Kwiatkowski)
Wałbrzych Rock Fest (Kult, Lao Che…)