Aqua Zdrój 2016

Strona Główna » Aqua Zdrój » Artykuły » Archiwum » Aqua Zdrój 2016

18.03 - MP seniorów tenis stołowy

19.03 - Ekstraliga kobiet pn

         - MP seniorów tenis stołowy

20.03 - III liga piłkarzy

        - MP seniorów tenis stołowy 

29.03 - Ekstraliga PZPN kobiet

08.04 - MP Dance

09.04 - Jazz Dance

10.04 - MP Dance

16.04 - Górnik - Polonia Sparta 

23.04 - Filharmonia Dowcipu

24.04  AZS PWSZ - Olimpia

27.04 - Górnik - Ślęza pn

30.04 - Aqua Cup

01.05 - Aqua Cup

03.05 - AZS PWSZ - Mitech

07.05 - Górnik - KS Polkowice

14.05 - Skate Contest

20.05 - MDŚ policjantów tenis

21.05 - Chełmiec Wodociągi Cup

21.05 - Polska Biega

21.05 - Turniej ciężarów

21.05 Górnik - Ilanka

21.05 - zgrupowanie kadry koszykarek

23.05 - zgrupowanie U20

03.06 - I Mistrzostwa Pływania AZ

04.06 - Bikemaraton Wałbrzych

04.06 - MŚ Ronal pn

05.06 - Górnik - Zagłębie II

10-12.06 - MP mastersów 

16.06 - finał TBL

18-19.06 - 1/2 Puchar Deichmanna

25-26.06 - Finał Puchar Deichmanna

01.07 - Wakacje z Aqua Zdrojem 

11.07 Hradec Kralove - Lechia Dzierżoniów

15.07 Gornik - Olimpia Kowary

18.07 - Finał Ligi Podwórkowej

19.07 - Sparing Górnik - Orzeł

23.07 - Międzynarodowy Turniej Kobiet

24.07 - Międzynarodowy Turniej Kobiet

29.07 - Wakacyjny turniej pn dzieci

30.07 - AZS PWSZ - FC Hradec Kralove

01.08 - Drugi Miesiąc Wakacji z Aqua Zdrojem

06.08 Polska - Holandia (kosz M)

13.08 - Górnik - Rekord Bielsko (III liga)

14.08 - AZS PWSZ - Mitech Żywiec (E)

20.08 - Górnik - Pniówek (III liga)

21.08 - XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych 

26.08 - Spartakiada Krajowa ZWiK

27.08 - Spartakiada Krakowa ZWiK

28.08 - Spartakiada Krajowa ZWiK

30.08 - Turniej piłki nożnej

03.09 - Górnik - Stal Brzeg

04.09 - AZS PWSZ - Górnik Łęczna (E)

17.09 - Górnik - Jastrzębie

28.09 - AZS PWSZ - Sztorm Gdańsk (E)

01.10 - II liga koszykówki

1-2.10 - Mistrzostwa zakladów w koszykówce

7-10.10 Mistrzostwa świata weteranów (zapasy)

08.10 - Górnik - Polkowice (III liga)

09.10 - AZS PWSZ - AZS UJ Kraków

15.10 Victoria PWSZ - Norwid Częstochowa (I liga)

22.10 - Górnik - Kowary (III liga)

26.10 - Victoria PWSZ - Sanok (I liga)

26.10 - Górnik - Otmuchów (II liga)

29.10 - AZS PWSZ - Sosnowiec (E)

30.10 - Kabaret Neo-Nówka

04.11 Victoria PWSZ - Ślepsk Suwałki

05.11 - Górnik - Żmigród

06.11 - AZS PWSZ - SMS Łódź

16.11 Polska - Niemcy kosz kobiet

19.11 - Memoriał Dąbrowskiego

19.11 - Górnik - Zdzieszowice

20.11 AZS PWSZ - Olimpia Szczecin 

23.11 Polska - Belgia kosz kobiet

29.11 MP leśników

30.11 MP leśników

01.12 MP leśników

03.12 Victoria PWSZ - KPS Siedlce

03.12 Mikołajki 

03.12 Memoriał Urbanowicza

04.12 Turniej GKS Zagłębie

04.12  koncert Sylwia Grzeszczak

06.12 Polska  - Reszta Europy zapasy

09.12 - BZ WBK i Przyjaciele

10.12 - Górnik Trans - Polkąty

10.12 - Victoria PWSZ - Nysa

10.12 - Turniej Górnik NM

16.12 - Gala 70-lecia

17.12 - Victoria PWSZ - Spała

17.12 - Chełmiec - Victoria Wrocław

18.12 - Turniej łucznictwa

31.12 Sylwester 2016