Doping pomógł

Strona Główna » EIS 2012 2016 2018 » News » Doping pomógł

Wałbrzyszanki są już w najlepszej "4" Europy

AZS PWSZ w półfinale zmierzy się z hiszpańskim Uniwersytetem Alicante, a Kraków z Uniwersytetem Politechnicznym Moskwa. Mecz wałbrzyszanek o godzinie 20.30.

W pozostałych ćwierćfinałach: Moskwa wygrała z Rouen 2:0, Alictane z Munster 4:0, a UJ zremisował z Evorą 1:1 i dopiero po rzutach karnych - 4:3 - wywalczył awans.

Koniec, koniec. Wygrywamy 3:2 i mamy półfinał !!! Brawo dziewczyny !!!

Portugalia strzela gola. Prowadzimy już tylko 3:2. Pół minuty do końca.

Coimbra gra z lotną bramkarką. Ostatnia minuta.

Gol Dominiki Derń i 3:1. Do końca 4 minuty.

Drugi gol Małgosi Mesjasz i 6 minut do końca. Półfinał blisko. Rywalki mają 5 fauli.

10 minut do końca i 1:1.

Futsaliści z innych polskich uczleni dopingują głośno wałbrzysznaki. Mamy dużą przewagę. Nadal remis.

Niezawodna Małgosia Mesjasz wyrównuje w 23. minucie na 1:1.

Gramy nieźle, ale brakuje skuteczności. Rywalki widać, że grają częściej w futsal, bo mają opanowane halowe zagrania. Tak też po akcji całego zespołu strzeliły gola. Szansa na korzystny wynik jest jednak duża.

Przerwa. Przegrywamy 0:1. Bardzo wyrównane inne ćwierćfinały: UJ Kraków remisuje z Evorą (Portugalia) 1:1, Moskwa prowdzi z Rouen (Francja) 1:0, a Alictane (Hiszpania) z Munster (Niemcy) 2:0.

Tracimy gola w 19. minucie, ładna kombinacja Portugalek i strzał z bliska, 0:1.

Nadal 0:0. 6 minut do końca I połowy.

Dwie szanse: Dominika Dereń obok słupka, a Małgorzata Mesjasz wprost w bramkarkę.

7 minuta. Dominika Dereń z bliska trafia w poprzeczkę. Dobrze broni Patrycja Urbańska. Mamy przewagę.

3 minuta. Przed szansą Anna Rędzia, Strzał tuż obok słupka.

AZS PWSZ gra w składzie: Urabańska, Szewczuk, Mesjasz, Dereń, Głąb. Rywalem gospodynie Uniwersytet Coimbra. Na trybunach około 100 kibiców.