Będzie wielki turniej

Strona Główna » Zapasy » News » Będzie wielki turniej

Kilkaset zapaśniczek zjedzie do małej gminy

Zapaśniczki Herosa Czarny Bór uczestniczyły w międzynarodowym  turnieju Brandenburg Cup, na którym zdobyły dwa medale. Aleksandra Lewczyński wygrała w wadze 46 kg  kategorię kadetek, pokonując zawodniczki z Danii, Szwecji i Niemiec. Brązowy medal wśród seniorek w wadze do 52 kg wywalczyła Julita Omilusik. Natomiast Julia Molińska zakończyła turniej na 4 miejscu, przegrywając walkę o brąz w kategorii wagowej do 59 kg. W dniach 8-9.12 Heros Czarny Bór organizuje po raz kolejny turniej kobiet we wszystkich kategoriach wiekowych – XIII Czarny Bor Open, a po nim III Euro Camp. Klub zapaśniczy z Czarnego Boru niedawno został odznaczony przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego Srebrną Odznaką Zasłużony dla Województwa Dolnośląskiego.