Weteran zakończył

Strona Główna » Toyota Półmaraton Wałbrzych » News » Weteran zakończył

1243 biegaczy osiągnęło metę

Tylu biegaczy ukończyło trzy biegi w ramach 22. Toyota Eko Półmaraton Wałbrzych. Najwięcej na głównym dystansie 21 km. Jako ostatni linię mety na miejscu 801. przebiegł wałbrzyski weteran Witold Radke, który uzyskał czas 3:31:05. Przypomnijmy, że Radke należy do elitarnego światowego Klubu 100 Maratonów. Dystans 8 km pokonało 437 biegaczy, a bieg dla niepełnosprawnych ukończyło 5 zawodników. Oto zwycięzcy głównego dystansu kategoriach wiekowych, do 18 lat: Aleksandra Siostrzak i Bartłomiej Szpargała; 20 lat: Natalia Semenovych i  Mateusz Mrówka; 30 lat: Valentyna Veretska i Mutuku Keyva (oboje wygrali półmaraton); 40 lat: Katarzyna Choma i Damian Sztych; 50 lat: Urszula Cybulska i Robert Kuriata; 60 lat: Anna Pastucha i  Zygmunt Jaz; 65 lat: Wanda Gwiazda i Tadeusz Sitek; 70 lat: Alicja Sikora i Tadeusz Jasek.