Kolejny rekord

Strona Główna » Tenis stołowy » News » Kolejny rekord

32 sezony grają na Podzamczu

Kazimierz Staszewski swoja cierpliwa praca u podstaw ustanawia co rusz kolejne rekordy. Najdłużej organizowany jesienny Bieg Podzamcze, niewiele młodszy wiosenny Bieg Książański. 35 turniejów piłkarskich, które od dwóch lat już się nie odbywają, a teraz po raz 32. zakończył na Podzamczu zmagania w tenisie stołowym. Kategorie open wygrał Łukasz Paciorek, a kolejne miejsca zajęli Artur Kasperowicz, Olgierd Nowacki, Krzysztof Dziobek, Andrzej Mrozek, Piotr Brzęcki, Robert Sempryk. Kategorię młodzieżową wygrał Maciej Czornij przed Michałem Kondrackim.  Co ciekawe, zwycięzca tegoroczny to zaledwie 14-letni uczeń, który dołączył do takiego grona laureatów tego turnieju jak ligowiec Tomasz Durajczyk, Jerzy Kozaczek, Andrzej Mikołajewski, Tomasz Zarębski. Najwięcej, po cztery zwycięstwa w turniejach na Podzamczu mają Tomasz Sempryk i Sylwester Pacuła. Organizatorami zawodów są SM Podzamcze, ZM TKKF i OSK Podzamcze