Pozazdrościć mistrza

Strona Główna » Tenis stołowy » News » Pozazdrościć mistrza

Szczawno ma bardzo utytułowanego mistrza

Faworycie nie zawiedli. Turniej w głównej kategorii 19-40 lat wygrał Piotr Chodroski przed Katarzyna i Anna Węgrzyn. Dwie siostry były najlepsze wśród pań. Turniej w kategorii 41-60 wygrał Sylwester Poręba, a najlepszy w kategorii plus 60 lat był Piotr Brzęcki. Turniej do lat 18 wygrał Norbert Rosiak. Stawką były puchary burmistrza Marka Fedoruka i wczasy ufundowane przez BTU Juventur Wałbrzych.

Trwają I Mistrzostwa Szczawna-Zdroju w tenisie stołowym. W gronie 60 zawodników są reprezentanci kraju siostry Katarzyna i Anna Węgrzyn oraz Piotr Chodorski. Oni też są faworytami do końcowgeo zwycięstwa. Ciekawa będzie rywalizacja  w hali przy ul. Słonecznej o tytuł najlepszego mieszkańca Szczawna-Zdroju. Turniej potrwa do godz. 16. Można w akcji zobaczyć czołowych pingpongistów.