Tuż za podium

Strona Główna » SZS » News » Tuż za podium

Niewiele brakowało wałbrzyszanom, by wszystkie drużyny stanęły na podium wojewódzkich zawodów

O medalach już pisaliśmy, srebrny zdobyli chlocy z IV LO, a brązowy dziewczyny z PG 11. Tuż za podium znalazły się dwa kolejne zespoły z ZS4 Wałbrzych. Czwarte  miejsce zdobyły dziewczyny z IŻ LO, biegły w składzie: Patrycja Łazarczyk, Paula Rak, Joanna Biel, Patrycja Wyrzyńska, Angelika Rubin, Monika Lasota, Adrianna Grędzińska, Marta Pieczarka, Katarzyna Pawłowska, Magdalena Waligóra.  Natomiast piate miejsce zajęli chłopcy z PG 11 w składzie: Filip Ruszkiewicz, Kamil Tarnawski, Nikolas Będzitko, Kamil Popek,  Adam Wychowałek,  Dawid Gościniak,  Damian Ziob, Jakub Kostko, Wojciech Kaleciński, Krystian Koszewski.