Muszą nadrabiać

Strona Główna » SZS » News » Muszą nadrabiać

Te zawody były kiedyś dominacją Wałbrzycha

W dolnośląskich finałach biegów przełajowych bardzo często szkoły wałbrzyskie stawały na podium. Niestety, teraz sukcesem jest miejsce w najlepszej "10". Tak było w Twardogórze, gdzie rozegrano tegoroczne finały. Jedyne podium to drugie miejsce w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych dla dziewcząt z PSP15. Ta sama szkoła w rywalizacji chłopców zajęła 12. miejsce. Startowało 19 szkół. Słabiej było w kategorii klas VII-VIII, nasz reprezentant z Piaskowej Góry - PSP15 zajęła 9. miejsce wśród chłopców i 14. wśród dziewcząt. W gronie 18 szkół. W rywalizacji szkół średnich reprezentowały Wałbrzych dwa licea, w rywalizacji dziewczyn I LO nie ukończyło zawodów, a w rywalizacji chłopców IV LO było 6. w gronie 15 placówek.