Po jednej

Strona Główna » SZS » News » Po jednej

W najmłodszej i najstarszej kategorii nasi reprezentanci  stanęli na podium

Tradycyjnie w Olszynie Lubańskiej rozegrano finał wojewódzki sztafetowych biegów przełajowych. Już bez tak dużych sukcesów szkół wałbrzyskich. W kategorii szkół podstawowych wśród dziewcząt i chłopców SP Czarny Bor zajęła dwa razy trzecie miejsca, a po zsumowaniu wyników wygrała tę kategorię. Również Czarny Bór z powiatu wałbrzyskiego był najlepszy wśród gimnazjów, wśród dziewcząt zajął 10. miejsce, a wśród chłopców 9. Po zsumowaniu wyników wyszło 7. miejsce. W najstarszej kategorii reprezentował nas ZS4 Wałbrzych, plasując się na 6. miejscu wśród dziewcząt i 7. miejscu wśród chłopców, co dało trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej szkół średnich za ZSOiMS Szklarska Poręba i III LO Wrocław.