Archiwum Wyników

Strona Główna »
19-05-2018  20:34
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Nike Ostrołęka (OSTROŁĘKA)
3
1
19
25
25
14
25
14
25
21
-
-
Zakończony

19-05-2018  20:32
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Poprad Stary Sącz (POPRAD)
0
3
15
25
16
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

18-05-2018  18:15
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Gedania Gdańsk (GEDANIA)
0
3
17
25
19
25
19
25
-
-
-
-
Zakończony

28-04-2018  20:30
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
USA Beach Volley Lubsko (LUBSKO)
3
2
12
25
25
20
16
25
25
20
15
12
Zakończony

27-04-2018  17:20
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Victoria Cieszyn (CIESZYN)
2
3
25
23
14
25
23
25
25
21
14
16
Zakończony

13-04-2018  15:01
TS Chełmiec I Wałbrzych (CHEŁMIEC MŁ)
Orion Sulechów (SULECHÓW)
2
1
25
11
19
25
15
10
-
-
-
-
Zakończony

13-04-2018  15:00
Chelmiec (CHEŁMIEC MŁ)
AZS PWSZ Nysa (NYSA)
2
1
25
21
20
25
15
12
-
-
-
-
Zakończony

23-03-2018  17:42
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC WODO)
AZS AWF Wrocław (AZS AWF)
3
2
25
18
24
26
25
23
23
25
15
13
Zakończony

23-03-2018  17:00
UPKS Lubin (LUBIN )
Chełmiec Wodociągi (CHEŁMIEC WODO)
0
3
0
25
0
25
0
25
-
-
-
-
Zakończony

16-03-2018  17:30
Olimpia Sulęcin (4. OLIMPIA)
Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
0
28
26
25
21
25
21
-
-
-
-
Zakończony

16-03-2018  17:20
Olimpia Sulęcin (3. OLIMPIA)
Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
25
20
19
25
25
22
25
20
-
-
Zakończony

09-03-2018  17:58
Aqua Zdrój VT Wałbrzych (2. AQUA ZDRÓJ)
Olimpia Sulęcin (OLIMPIA)
0
3
18
25
16
25
15
25
-
-
-
-
Zakończony

09-03-2018  17:40
Aqua Zdrój VT Wałbrzych (1. AQUA ZDRÓJ)
Olimpia Sulęcin (OLIMPIA)
3
1
17
25
25
14
25
14
25
18
-
-
Zakończony

09-03-2018  17:15
Ziemia Milicka (MILICZ)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
0
3
13
25
17
25
25
27
-
-
-
-
Zakończony

02-03-2018  18:18
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
JKS Jelenia Góra (JKS JG)
3
0
25
8
25
11
25
11
-
-
-
-
Zakończony

01-03-2018  15:14
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Gwardia Wrocław (GWARDIA)
4
1
25
15
25
14
25
18
25
14
13
15
Zakończony

23-02-2018  19:40
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
UKS ARES Nowa Sól (NOWA SÓL)
3
0
25
21
27
25
25
13
-
-
-
-
Zakończony

09-02-2018  18:00
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
TSV Sanok (SANOK)
3
0
26
24
25
14
26
24
-
-
-
-
Zakończony

09-02-2018  17:50
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Sobieski Oława (OŁAWA)
1
3
24
26
19
25
25
22
20
25
-
-
Zakończony

02-02-2018  17:06
AZS Stal Nysa (NYSA)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
25
16
25
17
21
25
25
11
-
-
Zakończony

02-02-2018  16:40
UMKS Volley Głogów (GŁOGÓW)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
0
3
20
25
11
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

26-01-2018  16:52
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
KPS Siedlce (SIEDLCE)
3
0
25
22
25
21
25
23
-
-
-
-
Zakończony

23-01-2018  17:02
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
SMS PZPS Spała (SMS)
3
0
25
20
25
18
25
23
-
-
-
-
Zakończony

19-01-2018  16:52
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
1
3
22
25
25
15
23
25
11
25
-
-
Zakończony

12-01-2018  16:48
Olimpia Sulęcin (OLIMPIA)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
0
25
21
25
17
25
16
-
-
-
-
Zakończony

12-01-2018  16:28
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
UKPS Lubin (LUBIN)
3
0
25
7
25
9
25
4
-
-
-
-
Zakończony

05-01-2018  14:58
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Lechia Tomaszów Mazowiecki (LECHIA TM)
0
3
24
26
13
25
23
25
-
-
-
-
Zakończony

20-12-2017  20:10
AZS Częstochowa (AZS CZĘST)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
0
25
15
25
12
27
25
-
-
-
-
Zakończony

19-12-2017  16:00
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (PP: AQUA ZDRÓJ)
Krispol Września (KRISPOL)
0
3
23
25
24
26
18
25
-
-
-
-
Zakończony

15-12-2017  18:52
Norwid Częstochowa (NORWID)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
2
23
25
25
21
25
20
23
25
15
11
Zakończony

15-12-2017  18:30
AZS AWF Wrocław (AZS AWF)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
3
2
24
26
25
21
25
23
24
26
15
11
Zakończony

07-12-2017  18:00
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Krispol Września (KRISPOL)
2
3
25
23
16
25
25
23
21
25
14
16
Zakończony

05-12-2017  18:00
AGH Kraków (AGH)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
1
3
25
23
28
30
20
25
25
27
-
-
Zakończony

01-12-2017  18:48
SMS PZPS Spała (SMS)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
25
21
18
25
25
23
25
19
-
-
Zakończony

01-12-2017  18:38
UKS ARES Nowa Sól (NOWA SÓL)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
2
3
17
25
25
23
19
25
25
15
13
15
Zakończony

24-11-2017  19:48
TSV Sanok (SANOK)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
25
22
25
18
21
25
27
25
-
-
Zakończony

22-11-2017  12:30
Aqua Zdrój VT Wałbrzych (PP: AQUA ZDRÓJ)
TSV Sanok (SANOK)
3
0
26
24
25
21
25
21
-
-
-
-
Zakończony

22-11-2017  11:45
TS Chełmiec II Wałbrzych (CHEŁMIEC II)
TS Chełmiec I Wałbrzych (CHEŁMIEC I)
0
3
12
25
18
25
16
25
-
-
-
-
Zakończony

16-11-2017  19:20
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Stal Nysa (STAL)
1
3
25
23
23
25
12
25
20
25
-
-
Zakończony

16-11-2017  17:05
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
UMKS Volley Głogów (GŁOGÓW)
3
0
25
16
25
20
25
18
-
-
-
-
Zakończony

10-11-2017  19:10
KPS Siedlce (SIEDLCE)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
21
25
25
23
25
21
25
21
-
-
Zakończony

10-11-2017  19:00
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
MUKS Ziemia Milicka (MILICZ)
1
3
19
25
25
20
22
25
21
25
-
-
Zakończony

08-11-2017  16:00
Kęczanin Kęty (PP: KĘCZANIN)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
0
3
23
25
12
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

03-11-2017  18:30
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
2
3
20
25
23
25
25
19
25
20
11
15
Zakończony

27-10-2017  18:12
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
AZS Częstochowa (AZS CZĘST)
0
3
23
25
19
25
23
25
-
-
-
-
Zakończony

20-10-2017  20:04
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Olimpia Sulęcin (OLIMPIA)
3
0
25
21
25
16
25
23
-
-
-
-
Zakończony

17-10-2017  21:10
Lechia Tomaszów Mazowiecki (LECHIA TM)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
25
22
20
25
25
17
25
20
-
-
Zakończony

13-10-2017  20:00
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
Norwid Częstochowa (NORWID)
1
3
23
25
25
23
19
25
15
25
-
-
Zakończony

06-10-2017  20:10
Krispol Września (KRISPOL)
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
3
1
22
25
25
11
25
23
25
20
-
-
Zakończony

29-09-2017  19:22
MKS Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
AGH Kraków (AGH)
3
2
28
30
20
25
25
23
25
20
15
10
Zakończony

22-09-2017  20:07
Cuprum Lubin (jun: CUPRUM)
TS Chełmiec Wałbrzych (TS CHEŁMIEC)
0
3
17
25
23
25
13
25
-
-
-
-
Zakończony

15-09-2017  20:00
Aqua Zdrój VT Wałbrzych (AQUA ZDRÓJ)
AZS Stal Nysa (NYSA)
0
3
24
26
23
25
15
25
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2017  16:00
Polska U23 (U23: POLSKA)
Brazylia (BRAZYLIA)
3
4
15
9
11
15
7
15
13
15
15
9
Zakończony

31-03-2017  19:18
AZS UP Wrocław (AZS UP)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
0
3
14
25
26
28
0
0
-
-
-
-
Zakończony

24-03-2017  21:43
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
AZS AWF Wrocław (AZS AWF)
0
3
15
25
21
25
20
25
-
-
-
-
Zakończony

21-03-2017  20:26
Norwid Częstochowa (5. NORWID)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
1
3
25
17
20
25
20
25
19
25
-
-
Zakończony

17-03-2017  20:14
Victoria PWSZ Wałbrzych (4. VICTORIA PWSZ)
Norwid Częstochowa (NORWID)
3
2
25
21
28
26
20
25
15
25
15
13
Zakończony

17-03-2017  20:08
Victoria PWSZ Wałbrzych (3. VICTORIA PWSZ)
Norwid Częstochowa (NORWID)
2
3
25
18
22
25
23
25
25
23
13
15
Zakończony

10-03-2017  20:42
Norwid Częstochowa (2. NORWID)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
18
25
19
23
25
25
21
-
-
Zakończony

10-03-2017  20:38
Norwid Częstochowa (1. NORWID)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
24
26
25
20
23
25
25
19
12
15
Zakończony

04-03-2017  15:45
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Sobieski Oława (OŁAWA)
3
0
25
18
25
22
25
22
-
-
-
-
Zakończony

24-02-2017  20:32
KPS Siedlce (SIEDLCE)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
25
15
25
16
25
20
-
-
-
-
Zakończony

24-02-2017  20:22
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
MUKS Ziemia Milicka (MILICZ)
1
3
18
25
15
25
25
13
21
25
-
-
Zakończony

17-02-2017  22:16
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AGH Kraków (AGH)
3
1
23
25
25
21
25
14
25
23
-
-
Zakończony

10-02-2017  19:14
Warta Zawiercie (WARTA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
25
22
25
20
25
21
-
-
-
-
Zakończony

09-02-2017  21:40
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
18
23
25
25
15
25
19
-
-
Zakończony

03-02-2017  22:26
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Krispol Września (KRISPOL)
3
2
25
23
25
21
15
25
17
25
15
9
Zakończony

28-01-2017  12:18
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
AZS UP Wrocław (AZS UP)
3
0
25
13
25
19
25
19
-
-
-
-
Zakończony

20-01-2017  21:16
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
SKS Hajnówka (HAJNÓWKA)
0
3
25
27
21
25
22
25
-
-
-
-
Zakończony

20-01-2017  21:12
AZS AWF Wrocław (AZS AWF)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
3
0
25
14
25
22
25
11
-
-
-
-
Zakończony

17-01-2017  20:58
TSV Sanok (SANOK)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
19
19
25
25
13
25
21
-
-
Zakończony

13-01-2017  21:34
MUKS Ziemia Milicka (MILICZ)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
3
0
25
16
25
23
25
21
-
-
-
-
Zakończony

13-01-2017  21:32
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych juniorki (CHEŁMIEC jun)
Impel Wrocław (IMPEL)
0
3
16
25
21
25
20
25
-
-
-
-
Zakończony

06-01-2017  20:26
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Norwid Częstochowa (NORWID)
3
2
21
25
25
14
20
25
25
16
15
13
Zakończony

16-12-2016  20:56
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
SMS PZPS Spała (SMS)
3
1
25
17
22
25
25
11
25
22
-
-
Zakończony

16-12-2016  20:52
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
Victoria Wrocław (VICTORIA)
2
3
25
21
21
25
24
26
25
19
12
15
Zakończony

09-12-2016  20:46
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AZS Stal Nysa (STAL)
2
3
24
26
25
16
14
25
25
23
12
15
Zakończony

09-12-2016  20:44
Sobieski Oława (OŁAWA)
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych (CHEŁMIEC)
3
0
25
17
25
21
25
21
-
-
-
-
Zakończony

01-12-2016  20:56
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
KPS Siedlce (SIEDLCE)
2
3
26
24
18
25
18
25
25
23
11
15
Zakończony

25-11-2016  20:06
AGH Kraków (AGH)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
22
19
25
25
23
25
18
-
-
Zakończony

18-11-2016  22:57
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Warta Zawiercie (WARTA)
0
3
22
25
13
25
18
25
-
-
-
-
Zakończony

16-11-2016  18:30
Lechia Tomaszów Mazowiecki (LECHIA TM)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
25
22
15
25
22
25
25
20
15
13
Zakończony

11-11-2016  21:54
Krispol Września (KRISPOL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
25
23
26
24
25
21
-
-
-
-
Zakończony

04-11-2016  20:14
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
1
3
25
21
21
25
22
25
28
30
-
-
Zakończony

28-10-2016  21:44
SKS Hajnówka (HAJNÓWKA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
23
25
21
17
25
25
23
-
-
Zakończony

25-10-2016  20:18
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
TSV Sanok (SANOK)
2
3
25
23
23
25
25
23
23
25
11
15
Zakończony

14-10-2016  21:25
Norwid Częstochowa (NORWID)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
25
21
25
18
25
21
-
-
-
-
Zakończony

07-10-2016  20:44
SMS PZPS Spała (SMS)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
19
25
25
20
25
17
29
31
15
11
Zakończony

30-09-2016  22:16
Stal Nysa (STAL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
25
20
21
25
15
25
25
22
21
19
Zakończony

10-09-2016  21:00
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA)
Netzhoppers Bestensee (NETZHOPPERS)
1
3
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-09-2016  21:15
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Slavia Hradec Kralove (SLAVIA)
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-03-2016  20:45
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Hutnik Kraków (HUTNIK)
3
0
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
Zakończony

11-03-2016  21:54
GKS Katowice (GKS)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
14
23
25
25
21
27
25
-
-
Zakończony

04-03-2016  20:54
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AGH AZS Kraków (AGH)
3
2
25
19
21
25
22
25
25
19
15
13
Zakończony

26-02-2016  19:24
KPS Kęty (KĘTY)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
15
25
25
23
13
25
25
19
10
15
Zakończony

26-02-2016  19:15
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ J)
Gwardia Wrocław (GWARDIA)
0
3
25
27
20
25
16
25
-
-
-
-
Zakończony

25-02-2016  10:45
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ J)
MKS Będzin (BĘDZIN)
1
3
25
20
21
25
18
25
15
25
-
-
Zakończony

25-02-2016  10:33
Victoira PWSZ juniorzy (VICTORIA PWSZ J)
MMKS Kędzierzyn-Koźle (MKKS K-K)
0
3
19
25
20
25
20
25
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2016  20:54
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Warta Zawiercie (WARTA)
2
3
25
23
26
24
19
25
13
25
10
15
Zakończony

16-02-2016  18:34
KPS Siedlce (SIEDLCE)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
25
20
17
25
20
25
25
18
12
15
Zakończony

12-02-2016  22:20
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Espadon Szczecin (ESPADON)
2
3
23
25
16
25
25
20
30
28
10
15
Zakończony

02-02-2016  18:24
Energa Net Ostrołęka (ENERGA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
1
3
24
26
25
23
19
25
18
25
-
-
Zakończony

29-01-2016  21:46
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Krispol Września (KRISPOL)
3
2
26
24
16
25
17
25
25
21
15
11
Zakończony

26-01-2016  20:30
Camper Wyszków (CAMPER)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
13
25
25
20
25
22
23
25
16
14
Zakończony

19-01-2016  21:56
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
3
2
25
16
25
23
18
25
17
25
15
13
Zakończony

15-01-2016  21:18
AZS Stal Nysa (STAL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
27
25
23
25
25
17
25
23
-
-
Zakończony

08-01-2016  20:06
SMS PZPS Spała (SMS)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
21
25
25
20
25
23
30
32
15
13
Zakończony

18-12-2015  20:46
Hutnik Kraków (HUTNIK)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
18
25
25
22
25
23
10
25
13
15
Zakończony

10-12-2015  21:46
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
GKS Katowice (GKS)
0
3
18
25
13
25
17
25
-
-
-
-
Zakończony

04-12-2015  21:06
AGH Kraków (AGH)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
27
25
26
24
25
23
-
-
-
-
Zakończony

01-12-2015  20:54
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
KPS Siedlce (SIEDLCE)
2
3
26
28
25
23
22
25
25
17
14
16
Zakończony

26-11-2015  22:10
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
KPS Kęty (KĘTY)
3
1
21
25
25
20
27
25
25
18
-
-
Zakończony

25-11-2015  08:00
Aluron Warta (PP: WARTA )
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
3
0
25
23
25
21
25
20
-
-
-
-
Zakończony

20-11-2015  20:12
Warta Zawiercie (WARTA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
32
30
25
12
27
25
-
-
-
-
Zakończony

12-11-2015  18:56
Espadon Szczecin (ESPADON)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
19
25
25
23
25
20
25
22
-
-
Zakończony

09-11-2015  20:44
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Camper Wyszków (CAMPER)
0
3
23
25
23
25
24
26
-
-
-
-
Zakończony

06-11-2015  21:44
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Energa Net Ostrołęka (ENERGA)
3
1
25
27
25
12
25
23
25
15
-
-
Zakończony

30-10-2015  21:18
Krispol Września (KRISPOL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
25
21
25
22
25
18
-
-
-
-
Zakończony

20-10-2015  19:01
Stal Nysa (PP: STAL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
21
25
27
25
25
27
25
17
12
15
Zakończony

16-10-2015  23:02
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
29
27
25
18
24
26
32
34
15
12
Zakończony

08-10-2015  22:40
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AZS Stal Nysa (STAL)
3
2
24
26
25
23
25
23
20
25
15
13
Zakończony

02-10-2015  22:48
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
SMS PZPS Spała (SMS)
0
3
21
25
26
28
20
25
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2015  11:54
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
Czarni Katowice (KATOWICE)
3
2
16
25
25
20
18
25
25
16
15
13
Zakończony

12-09-2015  19:21
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Jastrzębski Węgiel (JASTRZĘBIE)
2
3
25
18
18
25
25
22
20
25
14
16
Zakończony

11-09-2015  09:56
AZS Stal Nysa (STAL NYSA)
Jastrzębski Węgiel (JASTRZĘBIE)
0
3
20
25
22
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

11-09-2015  09:55
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AZS Stal Nysa (STAL NYSA)
1
3
13
25
25
22
22
25
20
25
-
-
Zakończony

01-09-2015  18:45
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Reprezentacja Polski juniorów (JUNIOR PL)
0
5
17
25
18
25
27
29
15
25
12
25
Zakończony

13-08-2015  22:15
Polska (POLSKA)
Estonia (ESTONIA)
3
0
25
22
25
23
25
20
-
-
-
-
Zakończony

13-08-2015  18:02
Polska (POLSKA)
Słowenia (SŁOWENIA)
0
3
15
25
21
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

16-05-2015  21:28
AZS Stal Nysa (3. STAL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
1
3
22
25
25
19
27
29
18
25
-
-
Zakończony

09-05-2015  23:04
Victoria PWSZ Wałbrzych (2. VICTORIA PWSZ)
AZS Stal Nysa (STAL)
3
1
25
22
25
21
17
25
26
24
-
-
Zakończony

08-05-2015  23:00
Victoria PWSZ Wałbrzych (1. VICTORIA PWSZ)
AZS Stal Nysa (STAL)
3
2
25
20
27
25
15
25
25
27
15
12
Zakończony

05-05-2015  20:48
Ślepsk Suwałki (5. ŚLEPSK)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
1
3
24
26
25
20
16
25
20
25
-
-
Zakończony

02-05-2015  21:24
Victoria PWSZ Wałbrzych (4. VICTORIA PWSZ)
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
1
3
25
27
23
25
32
30
23
25
-
-
Zakończony

01-05-2015  20:41
Victoria PWSZ Wałbrzych (3. VICTORIA PWSZ)
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
3
0
25
20
25
18
25
20
-
-
-
-
Zakończony

26-04-2015  17:44
Ślepsk Suwałki (2. ŚLEPSK)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
25
16
25
17
25
20
-
-
-
-
Zakończony

24-04-2015  21:38
Ślepsk Suwałki (1. ŚLEPSK)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
0
3
20
25
21
25
20
25
-
-
-
-
Zakończony

17-04-2015  21:45
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Krispol Września (KRISPOL)
3
1
22
25
25
22
29
27
25
20
-
-
Zakończony

10-04-2015  22:15
Krispol Września (KRISPOL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
25
18
25
22
15
25
17
25
13
15
Zakończony

24-03-2015  19:33
KPS Siedlce (SIEDLCE)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
29
27
19
25
21
25
25
21
13
15
Zakończony

20-03-2015  21:25
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Camper Wyszków (CAMPER)
3
0
25
20
25
13
25
21
-
-
-
-
Zakończony

06-03-2015  20:50
Espadon Szczecin (ESPADON)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
25
23
23
25
18
25
25
22
15
12
Zakończony

20-02-2015  21:30
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
SMS PZPS Spała (SMS)
0
3
21
25
22
25
24
26
-
-
-
-
Zakończony

17-02-2015  20:56
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Warta Zawiercie (WARTA)
3
1
25
22
22
25
25
18
25
22
-
-
Zakończony

13-02-2015  20:32
Kęczanin Kęty (KĘCZANIN)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
16
25
19
19
25
25
23
-
-
Zakończony

30-01-2015  20:12
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AGH AZS Kraków (AZS AGH)
0
3
20
25
17
25
24
26
-
-
-
-
Zakończony

23-01-2015  20:16
Caro Rzeczyca (CARO)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
27
29
25
21
25
22
19
25
15
10
Zakończony

16-01-2015  20:30
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Avia Świdnik (AVIA)
3
0
25
17
25
19
25
14
-
-
-
-
Zakończony

13-01-2015  19:59
Pekpol Ostrołęka (PEKPOL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
1
3
21
25
21
25
29
27
30
32
-
-
Zakończony

09-01-2015  20:39
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Krispol Września (KRISPOL)
1
3
25
20
23
25
23
25
22
25
-
-
Zakończony

19-12-2014  22:42
AZS Stal Nysa (STAL NYSA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
0
3
17
25
17
25
22
25
-
-
-
-
Zakończony

12-12-2014  20:59
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
2
3
23
25
25
18
18
25
25
23
9
15
Zakończony

05-12-2014  20:36
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
KPS Siedlce (SIEDLCE)
3
1
25
14
25
21
21
25
25
23
-
-
Zakończony

02-12-2014  21:18
Camper Wyszków (CAMPER)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
23
25
25
15
17
25
25
23
15
9
Zakończony

28-11-2014  20:53
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Espadon Szczecin (ESPADON)
3
0
25
15
25
19
34
32
-
-
-
-
Zakończony

26-11-2014  09:07
GTPS Gorzów (GTPS)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
23
20
25
25
22
25
18
-
-
Zakończony

21-11-2014  21:50
SMS PZPS Spała (SMS)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
1
3
23
25
25
21
21
25
23
25
-
-
Zakończony

18-11-2014  19:45
Warta Zawiercie (WARTA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
25
23
17
25
19
25
25
23
9
15
Zakończony

14-11-2014  21:27
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Kęczanin Kęty (KĘCZANIN)
3
2
22
25
25
18
25
18
21
25
15
11
Zakończony

07-11-2014  20:04
AGH AZS Kraków (AZS AGH)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
25
22
25
12
18
25
23
25
15
12
Zakończony

24-10-2014  20:38
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Caro Rzeczyca (CARO)
3
1
19
25
25
16
25
17
25
19
-
-
Zakończony

22-10-2014  10:04
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AZS Stal Nysa (STAL NYSA)
3
0
25
22
25
23
25
18
-
-
-
-
Zakończony

17-10-2014  20:51
Avia Świdnik (AVIA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
0
3
12
25
13
25
20
25
-
-
-
-
Zakończony

14-10-2014  18:20
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Pekpol Ostrołęka (PEKPOL)
3
0
28
26
25
13
25
15
-
-
-
-
Zakończony

09-10-2014  20:45
Krispol Września (KRISPOL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
21
25
18
25
26
24
25
22
15
10
Zakończony

03-10-2014  20:44
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AZS Stal Nysa (STAL)
2
3
20
25
25
21
18
25
25
23
13
15
Zakończony

26-09-2014  19:38
Ślepsk Suwałki (ŚLEPSK)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
0
3
20
25
19
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

22-09-2014  17:50
Warta Zawiercie (WARTA)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
1
3
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-09-2014  17:50
AZS Stal Nysa (STAL NYSA)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-09-2014  12:08
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Jastrzębski Węgiel (JASTRZĘBIE)
3
0
25
17
25
19
25
19
-
-
-
-
Zakończony

12-09-2014  12:08
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AZS Stal Nysa (STAL NYSA)
3
0
25
21
25
22
27
25
-
-
-
-
Zakończony

26-08-2014  10:19
Polska (POLSKA)
Francja (FRANCJA)
2
3
25
27
33
31
28
30
25
23
14
16
Zakończony

17-05-2014  20:48
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
SMS Spała (SPAŁA)
2
3
20
25
11
25
25
19
25
20
15
17
Zakończony

15-05-2014  19:41
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Warta Zawiercie (WARTA)
2
3
25
21
25
19
15
25
23
25
10
15
Zakończony

15-05-2014  19:40
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Caro Rzeczyca (CARO)
3
1
25
19
23
25
26
24
25
20
-
-
Zakończony

04-05-2014  10:00
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Olimpia Sulęcin (OLIMPIA)
3
2
25
23
25
19
23
25
19
25
15
13
Zakończony

03-05-2014  10:00
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Gwardia Wrocław (GWARDIA)
3
0
25
17
25
14
25
20
-
-
-
-
Zakończony

02-05-2014  10:00
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Morze Bałtyk Szczecin (MORZE)
3
0
25
21
25
20
25
16
-
-
-
-
Zakończony

28-03-2014  21:56
Astra Nowa Sól (ASTRA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
23
22
25
26
24
25
21
-
-
Zakończony

14-03-2014  20:30
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Gwardia Wrocław (GWARDIA)
3
1
25
17
25
20
22
25
26
24
-
-
Zakończony

07-03-2014  19:36
AZS Zielona Góra (AZS ZG)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
30
32
25
19
25
19
19
25
16
18
Zakończony

21-02-2014  18:45
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Astra Nowa Sól (ASTRA)
3
0
25
16
25
23
26
24
-
-
-
-
Zakończony

07-02-2014  21:00
Gwardia Wrocław (GWARDIA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
1
3
25
23
23
25
20
25
23
25
-
-
Zakończony

31-01-2014  17:15
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AZS Zielona Góra (AZS ZG)
3
0
25
17
25
19
25
14
-
-
-
-
Zakończony

17-01-2014  18:48
Chrobry Głogów (CHROBRY)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
1
3
11
25
25
19
22
25
20
25
-
-
Zakończony

10-01-2014  18:26
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Astra Nowa Sól (ASTRA)
3
1
25
17
24
26
25
9
25
22
-
-
Zakończony

20-12-2013  19:31
Bielawianka Bielawa (BIELAWA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
23
25
25
17
25
23
26
28
15
13
Zakończony

13-12-2013  17:30
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Gwardia Wrocław (GWARDIA)
3
0
25
21
25
8
25
17
-
-
-
-
Zakończony

06-12-2013  18:15
AZS Zielona Góra (AZS ZG)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
1
3
18
25
25
27
25
23
18
25
-
-
Zakończony

29-11-2013  19:38
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Sobieski Żagań (SOBIESKI)
3
1
30
28
25
18
21
25
25
20
-
-
Zakończony

22-11-2013  20:18
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Olavia Oława (OLAVIA)
3
0
25
15
30
28
25
13
-
-
-
-
Zakończony

15-11-2013  19:35
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Chrobry Głogów (CHROBRY)
3
2
25
13
22
25
12
25
25
16
15
11
Zakończony

07-11-2013  21:14
Astra Nowa Sól (ASTRA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
18
25
25
17
25
22
23
25
10
15
Zakończony

25-10-2013  20:08
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Bielawianka Bielawa (BIELAWA)
3
0
25
16
25
20
25
20
-
-
-
-
Zakończony

23-10-2013  18:41
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Stal Nysa (STAL NYSA)
1
3
25
22
18
25
21
25
20
25
-
-
Zakończony

18-10-2013  19:49
Gwardia Wrocław (GWARDIA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
0
25
14
29
27
25
21
-
-
-
-
Zakończony

11-10-2013  20:00
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AZS UZ Zielona Góra (AZS ZG)
3
0
25
17
25
16
25
19
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2013  16:15
Sobieski Żagań (SOBIESKI)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
0
3
11
25
21
25
22
25
-
-
-
-
Zakończony

02-10-2013  18:22
Warta Zawiercie (WARTA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
25
22
20
25
25
20
24
26
7
15
Zakończony

27-09-2013  15:30
Olavia Oława (OLAVIA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
0
3
19
25
18
25
19
25
-
-
-
-
Zakończony

22-09-2013  12:39
VC Dresden (DRESDEN)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
1
2
17
25
25
23
19
25
-
-
-
-
Zakończony

15-03-2013  17:58
AZS Opole (OPOLE)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
23
24
26
25
23
25
15
-
-
Zakończony

08-03-2013  16:00
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Bielawianka Bielawa (BIELAWA)
3
2
25
22
20
25
25
17
26
28
15
10
Zakończony

22-02-2013  18:45
Volley Rybnik (VOLLEY)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
18
25
25
15
23
25
25
18
12
15
Zakończony

08-02-2013  17:57
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
KS Milicz (MILICZ)
1
3
14
25
21
25
25
12
25
27
-
-
Zakończony

26-01-2013  00:30
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
TKS Tychy (TYCHY)
1
3
21
25
25
20
16
25
13
25
-
-
Zakończony

18-01-2013  17:01
Rafako Racibórz (RAFAKO)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
23
25
25
20
23
25
25
23
11
15
Zakończony

11-01-2013  18:15
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Spodek Katowice (SPODEK)
2
3
25
23
23
25
25
18
21
25
12
15
Zakończony

05-01-2013  09:28
Gwardia Wrocław (GWARDIA)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
14
21
25
26
24
25
20
-
-
Zakończony

19-12-2012  19:33
DelicPol Częstochowa (DELICPOL)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
25
23
18
25
15
25
25
16
15
13
Zakończony

14-12-2012  21:21
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Juvenia Głuchołazy (JUVENIA)
2
3
26
24
25
15
22
25
21
25
13
15
Zakończony

07-12-2012  20:45
Czarni Rząśnia (CZARNI)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
0
3
17
25
12
25
17
25
-
-
-
-
Zakończony

04-12-2012  16:38
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
AZS Opole (OPOLE)
3
1
25
13
25
16
18
25
25
17
-
-
Zakończony

30-11-2012  09:43
Bielawianka Bielawa (BIELAWA)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
0
3
23
25
19
25
22
25
-
-
-
-
Zakończony

23-11-2012  20:05
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Volley Rybnik (VOLLEY)
3
0
25
19
25
19
25
19
-
-
-
-
Zakończony

16-11-2012  16:55
KS Milicz (MILICZ)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
25
21
25
22
19
25
23
25
15
10
Zakończony

09-11-2012  20:31
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
DelicPol Częstochowa (DELICPOL)
3
1
19
25
25
18
25
19
25
23
-
-
Zakończony

03-11-2012  03:00
TKS Tychy (TYCHY)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
1
26
24
25
16
15
25
25
23
-
-
Zakończony

26-10-2012  20:11
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Rafako Racibórz (RAFAKO)
1
3
25
19
17
25
21
25
25
27
-
-
Zakończony

18-10-2012  21:42
Spodek Katowice (SPODEK)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
3
2
16
25
22
25
28
26
25
23
15
10
Zakończony

13-10-2012  10:14
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
Gwardia Wrocław (GWARDIA)
3
1
25
20
13
25
27
25
25
20
-
-
Zakończony

06-10-2012  13:00
Juvenia Głuchołazy (JUVENIA)
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
2
3
20
25
16
25
25
18
25
22
13
15
Zakończony

29-09-2012  12:00
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICTORIA PWSZ)
Czarni Rząśnia (CZARNI)
3
2
11
25
25
16
20
25
28
26
15
9
Zakończony

16-09-2012  16:00
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICPWSZ)
Jastrzębski Węgiel (JASTRZĘBSKI)
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Zakończony

15-09-2012  20:15
Victoria PWSZ Wałbrzych (VICPWSZ)
KS Milicz (MILICZ)
3
1
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-
Zakończony

15-09-2012  20:00
Victoria PWSZ Wałbrzych (BIELAWIANKA1)
Bielawianka Bielawa (BIELAWIANKA2)
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Zakończony

30-08-2012  12:21
Gwardia Wrocław (GWARDIA)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
3
2
25
22
25
22
16
25
26
24
10
15
Zakończony

25-08-2012  10:57
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
Bielawianka (BIELAWA)
4
0
25
21
25
20
25
17
25
13
-
-
Zakończony

06-05-2012  16:55
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Rzeszów (RZESZÓW)
1
3
21
25
15
25
26
24
22
25
-
-
Zakończony

06-05-2012  09:43
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
ALK Warszawa (WARSZAWA)
2
1
20
25
25
17
15
11
-
-
-
-
Zakończony

05-05-2012  14:55
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Krakowska Akademia (KrakAkademia)
2
1
20
25
25
23
15
13
-
-
-
-
Zakończony

04-05-2012  21:15
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Politechnika Warszawska (PolitWarszawa)
2
0
25
22
25
21
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-05-2012  17:34
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
WSG Bydgoszcz (Bydgoszcz)
2
0
25
18
25
17
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-05-2012  17:26
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AGH Kraków (Kraków)
2
1
20
25
25
17
17
15
-
-
-
-
Zakończony

22-04-2012  11:47
Spodek Katowice (SPODEK)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
3
0
26
24
25
18
25
14
-
-
-
-
Zakończony

21-04-2012  19:24
Spodek Katowice (SPODEK)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
23
25
18
25
27
25
22
-
-
Zakończony

15-04-2012  15:29
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Gliwice (GLIWICE)
0
2
20
25
24
26
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-04-2012  09:39
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Racibórz (RACIBÓRZ)
2
0
28
26
25
21
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-04-2012  08:21
AZS PWSZ (AZS PWSZ)
AZS Częstochowa (CZESTOCHOWA)
2
0
25
18
25
19
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-04-2012  15:20
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
UE Katowice (KATOWICE)
2
0
25
17
25
17
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-04-2012  15:20
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ )
Polit. Wrocław (WROCŁAW)
2
0
25
19
25
17
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-04-2012  09:09
Victoria PWSZ (VICPWSZ)
Spodek Katowice (SPODEK)
3
1
25
16
25
23
20
25
25
20
-
-
Zakończony

30-03-2012  20:08
Victoria PWSZ (VICPWSZ)
Spodek Katowice (SPODEK)
2
3
22
25
18
25
25
18
25
18
14
16
Zakończony

28-03-2012  08:35
AZS UP Wrocław (AZS UP)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
0
25
15
25
15
25
17
-
-
-
-
Zakończony

23-03-2012  13:53
Juvenia Głuchołazy (JUVENIA)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
3
2
27
25
25
15
23
25
16
25
15
11
Zakończony

11-03-2012  09:41
Victoria PWSZ (VICPWSZ)
Juvenia Głuchołazy (JUVENIA)
1
3
25
20
22
25
19
25
16
25
-
-
Zakończony

10-03-2012  08:47
Victoria PWSZ (VICPWSZ)
Juvnia Głuchałazy (JUVENIA)
2
3
25
27
23
25
25
20
25
13
11
15
Zakończony

02-03-2012  11:12
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
SMS II Spała (SMS II)
3
0
25
16
25
14
25
18
-
-
-
-
Zakończony

24-02-2012  21:30
AZS Opole (AZS OPOLE)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
0
3
20
25
12
25
22
25
-
-
-
-
Zakończony

21-02-2012  11:27
Bielawianka (BIELAWA)
Victoria PWSZ sparing (VICTORIA PWSZ)
3
1
17
25
25
23
25
22
25
22
-
-
Zakończony

11-02-2012  11:51
Victoria PWSZ (VICPWSZ)
DelicPol Częstochowa (DELICPOL)
3
0
25
21
25
18
25
20
-
-
-
-
Zakończony

03-02-2012  15:41
Czarni Rząśnia (CZARNI)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
3
1
23
25
25
21
25
17
25
19
-
-
Zakończony

01-02-2012  21:04
KS Milicz (KS MILICZ)
Victoria PWSZ sparing (VICTORIA PWSZ)
1
3
25
23
25
27
23
25
21
25
-
-
Zakończony

12-01-2012  23:50
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ )
Gwardia Wrocław (GWARDIA)
3
2
17
25
25
22
25
17
19
25
15
12
Zakończony

11-01-2012  20:11
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZI)
SMS I Spała (SPAŁA I)
0
3
21
25
18
25
20
25
-
-
-
-
Zakończony

08-01-2012  21:56
MKS Swidnica (ŚWIDNICA)
UKS Głuszyca (GŁUSZYCA)
3
0
25
14
25
13
25
21
-
-
-
-
Zakończony

05-01-2012  21:35
Victoria PWSZ juniorzy (VICTORIA PWSZ)
Gwardia Wrocław jun (GWARDIA)
1
3
22
25
22
25
29
27
18
25
-
-
Zakończony

05-01-2012  16:11
Gwardia Wrocław jun (GWARDIA)
Victoria PWSZ jun (VICTORIA PWSZ )
3
0
29
27
25
16
25
21
-
-
-
-
Zakończony

05-01-2012  16:10
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
Bielawianka (BIELAWA)
1
2
26
24
18
25
19
25
-
-
-
-
Zakończony

03-01-2012  15:44
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
Ren-But Złotoryja (REN-BUT)
3
1
25
17
25
22
21
25
17
15
-
-
Zakończony

17-12-2011  17:26
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
Juvenia Głuchołazy (JUVENIA)
0
3
21
25
21
25
19
25
-
-
-
-
Zakończony

14-12-2011  09:35
Kęczanin Kęty (KĘCZANIN)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
3
0
26
24
25
21
25
23
-
-
-
-
Zakończony

10-12-2011  15:18
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
Spodek Katowice (SPODEK)
1
3
25
23
29
31
26
28
19
25
-
-
Zakończony

10-12-2011  15:18
UKS Głuszyca (GŁUSZYCA)
Salos Nowa Ruda (SALOS)
0
3
16
25
19
25
20
25
-
-
-
-
Zakończony

02-12-2011  19:53
Sobieski Oława (OŁAWA)
UKS Głuszyca (GŁUSZYCA)
3
0
25
20
25
17
25
16
-
-
-
-
Zakończony

02-12-2011  19:51
Volley Rybnik (VOLLEY)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
0
3
21
25
18
25
17
25
-
-
-
-
Zakończony

26-11-2011  14:38
UKS Głuszyca (GLUSZYCA)
KusKus KG (KUSKUS)
3
0
25
17
25
13
25
10
-
-
-
-
Zakończony

26-11-2011  14:37
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
AZS Rafako Racibórz (RAFAKO)
1
3
25
17
29
31
21
25
19
25
-
-
Zakończony

18-11-2011  12:55
UKS Głuszyca (GŁUSZYCA)
Olimpia Jawor (JAWOR)
0
3
10
25
13
25
17
25
-
-
-
-
Zakończony

18-11-2011  12:52
SMS II Spała (SMS II)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
1
3
24
26
25
23
20
25
24
26
-
-
Zakończony

11-11-2011  15:52
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
AZS Opole (OPOLE)
3
1
25
22
17
25
25
21
25
23
-
-
Zakończony

09-11-2011  09:34
DelicPol Częstochowa (DELICPOL)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
0
3
24
26
23
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

05-11-2011  10:39
UKS Głuszyca (GŁUSZYCA)
Korona Sulików (KORONA)
3
2
19
25
22
25
25
15
25
12
15
7
Zakończony

05-11-2011  10:38
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
Czarni Rząśnia (CZARNI)
0
3
28
30
26
28
24
26
-
-
-
-
Zakończony

27-10-2011  13:50
Gwardia Wrocław (GWARDIA)
Victoria PWSZ (VICTORIA)
3
1
25
21
30
28
17
25
26
24
-
-
Zakończony

22-10-2011  17:32
SMS Spała (SPAŁAI)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
3
2
25
15
29
27
20
25
22
25
15
8
Zakończony

22-10-2011  10:08
Salos Nowa Ruda (SALOS)
UKS Głuszyca (GŁUSZYCA)
3
0
25
21
25
17
25
13
-
-
-
-
Zakończony

19-10-2011  12:52
Juvenia Głuchołazy (JUVENIA)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
2
3
27
25
25
23
17
25
26
28
15
17
Zakończony

15-10-2011  22:40
UKS Głuszyca (GŁUSZYCA)
Sobieski Oława (OŁAWA)
0
3
22
25
20
25
21
25
-
-
-
-
Zakończony

15-10-2011  10:55
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
Kęczanin Kęty (KĘTY)
0
3
18
25
20
25
23
25
-
-
-
-
Zakończony

07-10-2011  20:21
Spodek Katowice (SPODEK)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
3
1
25
21
15
25
25
20
25
17
-
-
Zakończony

01-10-2011  09:54
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
Volley Rybnik (VOLLEY)
0
3
21
25
20
25
20
25
-
-
-
-
Zakończony

24-09-2011  10:08
AZS Rafako Racibórz (RAFAKO)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
3
0
25
18
25
20
29
27
-
-
-
-
Zakończony

21-09-2011  22:57
AZS Opole (OPOLE)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
1
4
22
25
25
23
27
29
21
25
11
15
Zakończony

19-09-2011  12:17
Sobieski Żagań (ŻAGAŃ)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
2
3
25
27
20
25
25
19
25
22
13
15
Zakończony

16-09-2011  22:08
Juvenia Głuchołazy (GŁUCH)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
2
2
15
25
25
19
11
25
25
22
-
-
Zakończony

11-09-2011  15:45
MOSiW Międzyrzecz (MOSiW)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
3
0
26
24
25
22
25
18
-
-
-
-
Zakończony

11-09-2011  15:44
Krispol Września (KRISPOL)
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
2
1
25
18
26
28
25
18
-
-
-
-
Zakończony

03-09-2011  13:52
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
Cuprum Lubin (CUPRUM)
1
2
25
21
23
25
16
25
-
-
-
-
Zakończony

03-09-2011  09:04
Victoria PWSZ (VICTORIA PWSZ)
AZS Zielona Góra (AZS ZG)
3
0
25
19
25
21
25
18
-
-
-
-
Zakończony

10-04-2011  19:09
AZS PWSZ (PWSZ)
AZS AWF (AWF)
2
3
25
27
25
14
20
25
25
20
13
15
Zakończony

23-12-2010  18:00
Gwardia Wrocław (GWA)
Victoria PWSZ (VIC)
3
1
22
25
25
22
25
20
25
19
-
-
Zakończony

12-12-2010  11:00
Gwardia Wrocław jun (GWA)
Victoira PWSZ juniorzy (VIC)
3
1
25
22
21
25
25
21
25
18
-
-
Zakończony

11-12-2010  16:00
DelicPol Częstochowa (VIC)
Victoria PWSZ (VIC)
2
3
25
21
21
25
25
27
25
20
10
15
Zakończony

04-12-2010  16:01
Victoria PWSZ (VIC)
Rafako Racibórz (RAF)
3
0
25
19
25
18
25
17
-
-
-
-
Zakończony

27-11-2010  17:00
Victoria PWSZ (VIC)
Czarni Rząśnia (CZA)
0
3
21
25
22
25
18
25
-
-
-
-
Zakończony

24-11-2010  17:00
Victoria PWSZ (VIC)
Sudety KG (SUD)
3
2
25
18
25
16
24
26
21
25
15
11
Zakończony

11-11-2010  14:36
Victoria PWSZ (CUP)
Cuprum Lubin (CUP)
0
3
17
25
14
25
14
25
-
-
-
-
Zakończony

31-10-2010  23:31
Victoria PWSZ (BIE)
Bielawianka (BIE)
3
1
25
20
25
18
20
25
25
21
-
-
Zakończony

31-10-2010  22:58
Górnik Siemianowice (GOR)
Victoria PWSZ (VICT)
1
3
25
23
18
25
24
26
14
25
-
-
Zakończony

31-10-2010  22:52
GOR (Skrót)
VICT (Skrót)
1
3
25
23
18
25
24
26
14
25
-
-
Zakończony

31-10-2010  17:15
UKS Pieńsk (VIC)
Victoria PWSZ (VIC)
2
3
25
23
25
21
18
25
20
25
7
15
Zakończony

30-10-2010  22:50
SIEM (SIEM)
Victoria PWSZ (VIC)
1
3
25
23
18
25
24
26
14
25
-
-
Zakończony

21-10-2010  11:31
AZS Opole (VIC)
Victoria PWSZ (VIC)
1
3
21
25
25
20
22
25
21
25
-
-
Zakończony

21-10-2010  10:35
Victoria PWSZ kadeci (Vk)
Bielawianka Bielawa kadeci (Bk)
3
1
25
20
25
18
15
25
25
21
-
-
Zakończony

21-10-2010  10:30
Victoria PWSZ (DEL)
DelicPol Częstochowa (DEL)
2
3
25
21
25
19
17
25
27
29
11
15
Zakończony

21-10-2010  10:27
Victoira PWSZ juniorzy (IKAR)
Ikar Legnica juniorzy (IKAR)
1
3
20
25
19
25
25
23
21
25
-
-
Zakończony

21-10-2010  10:26
Victoria PWSZ (VOL)
Volley Rybnik (VOL)
3
0
25
20
25
20
25
1
-
-
-
-
Zakończony