Teraz lider

Strona Główna » Siatkówka » News » Teraz lider

Ten mecz zadecyduje o złotym medalu

Juniorzy KPS Chełmiec bez problemu pokonali Ikara w Legnicy 3:0 (25:19, 25:23, 25:22). I pozostają liderem rozgrywek z kompletem zwycięstw. W derbach Gwardii wygrał I zespół 3:0, chociaż sety były bardzo wyrównane (25:23, 26:24, 25:23). I sytuacja stała się jasna. Najbliższy mecz Chełmca z zajmującą drugie miejsce Gwardią I we Wrocławiu to będzie mecz o mistrzostwo województwa. Jak wygrają podopieczni trenera Botwiny to już trudno będzie ich dogonić w tabeli. Wygrały też swoj mecz juniorki Chełmca Wodociągi, pokonały Olimpię Jawor 3:1, biorąc srogi rewanż za przegrany trzeci set (25:16, 25:15, 21:25, 25:8). Chełmiec Wodociągi jest czwarty w tabeli i najbliższy mecz z Volleyem Wrocław jest grą o brązowy medal MDŚ.