Chełmiec niezdobyty

Strona Główna » Siatkówka » News » Chełmiec niezdobyty

Udane zakończenie sportowej soboty w Hali Wałbrzyskich Mistrzów

Po emocjach związanych z rywalizację naszych ligowców na rzecz WOŚP, czas na spotkanie III ligi kobiet. Na parkiecie Hali Wałbrzyskich Mistrzów o kolejne punkty walczą liderki Chełmiec Wodociągi oraz trzeci w tabeli AZS AWF Piko Wrocław. Spotkanie przebiega na dość wyrównanym poziomie. W I secie Chełmiec wygrał z AZS AWF 25:13. Początek kolejnej partii należał do rywalek, jednak wałbrzyszanki w porę odrobiły niewielką stratę i ostatecznie wygrały w II secie 25:21. W meczu 2:0 prowadzi Chełmiec Wodociągi. Ostatnia partia również zacięta i podobna do poprzedniej. Wałbrzyskie siatkarki ostatecznie wygrywają III set 25:19 oraz w całym meczu pewnie 3:0. To ósma wygrana naszych siatkarek, które z kompletem zwycięstw pozostają na fotelu lidera III ligi dolnośląskiej. Za tydzień Chełmiec Wodociągi wybiera się do wiceliderek z Milicza.