Szybko i na czysto

Strona Główna » Siatkówka » News » Szybko i na czysto

III-ligowe liderki nie miały szans z Chełmcem

Jedynie godzina wystarczyła wałbrzyskim siatkarkom, żeby bez większych problemów pokonać dotychczasowe liderki III ligi. Chełmiec Wodociągi pozostaje więc obecnie jedynym niepokonanym zespołem na czwartym szczeblu dolnośląskim. Oby za tydzień przykład ze swoich koleżanek wzięli II-ligowi siatkarze AQZ.

Wałbrzyszanki utrzymują status niepokonanych. W ostatniej części meczu Chełmiec prowadził już 21:8, by ostatecznie wygrać trzeci set 25:15. W całym meczu 3:0.

Kolejna partia okazała się nieco bardziej wyrównana, Chełmiec jednak nie odpuszcza i wygrywa drugi set 25:22. W setach 2:0 prowadzą wałbrzyszanki.

Nadal niepokonane seniorki Chełmca Wodociągi w trzecim spotkaniu obcnego sezonu w Hali Wałbrzyskich Mistrzów podejmują również niepokonany KS Milicz. Pierwszego seta wałbrzyszanki wygrywają 25:20.