Wciąż nie wiadomo

Strona Główna » Siatkówka » News » Wciąż nie wiadomo

Gdzie zagrają wałbrzyszanie w nowym sezonie

Nie udało się Chełmcowi Wodociągi (zajął trzecie miejsce w turnieju finałowym), a także awansu do II ligi nie wywalczył zwycięzca dolnośląskiej III ligi Sobieski Oława, który był drugi w turnieju w Andrychowie. Natomiast z turnieju w Starym Sączu awansowała Gedania, która pokonała Poprad 3:0. Z kolei wśród mężczyzn awans do II ligi zdobyła Ziemia Milicka, a odpadli Siatkarz Bierutów i Jelcz Laskowice. Teraz czas na rozstrzygnięcia  końcowe w II lidze. Wśród pań w turnieju finałowym o awans do I ligi grają MKS Świdnica, Włocławek, Mielec i Warszawa. Natomiast w turnieju panów w finale są  dwaj przedstawiciele naszej II ligi – Orzeł Międzyrzecz i Chrobry Głogów. Walczyć będą z Kluczborkiem, Rybnikiem, Ostrołęką i Jaworznem. Ci co zostaną mogą być rywalami wałbrzyszan w nowym sezonie w II lidze. Albo ci co awansują do I ligi, bo wciąż nie wiadomo, gdzie w sezonie 2018/19 zagra Aqua Zdrój Wałbrzych. Czytaj więcej w zakładce „O tym się mówi – Niezły młyn”.