Została szóstka

Strona Główna » Siatkówka » News » Została szóstka

Wałbrzyscy młodzicy z dobrym wynikiem wracają z finału Mistrzostw Polski

Rozpoczęło się spotkanie o V miejsce Wałbrzych - Kraków. W pierwszym secie Chełmiec AZ przegrywa z AGH 18:25. Obecnie wałbrzyszanie prowadzą w drugiej partii 15:10. Set drugi wygrywamy 25:19 i mamy remis 1:1 w setach. O ostatecznym rezultacie zadecyduje tie-break. Przy zmianie stron 8:3 dla AGH. Chełmiec AZ nadrabia nieco punktów, jednak ostatecznie przegrywa z Spartą w tie-breaku 13:15, a w całym spotkaniu 1:2. Tym samym wałbrzyscy młodzicy ostatecznie zajmują szóste miejsce w finale MP.

W meczu o VII miejsce Wola Warszawa wygrała z Żak Pyrzyce 2:0.

Chełmiec Aqua Zdrój pewnie wygrywa z MOS Warszawa 2:0. I jest trzeci w grupie. Teraz czeka na rywala, z którym o godzinie 16.30 zagra o piąte miejsce Mistrzostw Polski młodzików. Przeciwnikiem naszych siatkarzy w kolejnym dzisiejszym spotkaniu będzie UKS Sparta AGH Kraków.

Już o godzinie 9 wałbrzyscy młodzicy grają swoj ostatni mecz eliminacyjnym w Dębicy. Rywalem jest MOS Warszawa, który przegrał także dwa razy. Kto wygra ten bezpośredni mecz zajmie w grupie trzecie miejsce i zmierzy się z trzecim zespołem grupy B o piąte miejsce Mistrzostw Polski. Warto je zdobyć, skoro wałbrzyszanom zabrakło dwóch wygranych piłek, by znaleźć się w najlepszej "4" imprezy.