Piękne zwycięstwo

Strona Główna » Siatkówka » News » Piękne zwycięstwo

Jest szansa na 3 punkty i baraż

Niezwykle zacięty był set III. Wałbrzysznaki prowadziły 19:14, potem było 24:24. I wygrana Chełmca Wodociągi 27:25 czyli 3:0. To oznacza awans na drugie miejsce w tabeli i lepszy bilans bezpośrednich meczów z Miliczem.

W Miliczu trwa zaległy mecz Ziemi Milickiej z Chełmcem Wodociągi. I set dla wałbrzyszanek 25:13. Drugi równie pewnie wygrany 25:18. Wałbrzych prowadzi 2:0 i jest szansa na trzy punkty.

Dzisiaj siatkarki Chełmca Wodociągi grają swój zaległy mecz ze stycznia w Miliczu. I musza go wygrać jeżlei chcą zachować szanse na baraże o II ligę. Ziemia Milicka też gra o ten baraż, jest wiceliderem i ma tyle samo punktów co Wałbrzych, chociaż jeden mecz mniej rozegrany. Jak wałbrzyszanki wygrają to odskoczą od Milicza na 3 punkty.  Nie będzie latwo, bo w I rundzie nasz zespół przegrał z Miliczem 1:3. Mecz o godz. 18. Tydzień później kolejny mecz z serii "być albo nie być" w Wałbrzychu. Chełmiec Wodociągi podejmuje AZS AWF Wrocław, który ma punkt mniej od Wałbrzycha i Milicza i mecz mniej rozegrany. Jak wałbrzyszanki wygrają to w ciągu tygodnia pozbawią szans na baraż dwóch rywali. Ale jeszcze nie będą mogły być spokojne, bo AZS AWF przełożył swój mecz z liderem Sobieskim Oława na 21.03. I Wrocław musi przegrać ten mecz (Sobieski do tej pory wygrał wszystkie ligowe mecze), by wałbrzyszanki zagrały w barażach. Sporo więc niewiadomych, ale dzisiaj o godz. 18 podwójne wałbrzyskie emocje siatkarskie. Panowie zaczynają play out w I lidze, panie grają o być albo nie być w barażach o II ligę ...