Walczyły do końca

Strona Główna » Siatkówka » News » Walczyły do końca

Dzisiaj nasi trzecioligowcy grają bardzo ważne mecze dające szanse na awanse

W IV secie wałbrzyszki nadal starały się walczyć o przynajmniej jeden punkt, liderki jednak nie pozwoliły odebrać sobie kompletu, wygrywając 25:20 i w całym meczu 3:1.

Natomiast wcześniej kadetki Chełmca Wodociągi pokonały u siebie młodszy zespół Sobieskiego Oława 3:0 (25:17, 25:15, 25:21).

Wałbrzyszanki łatwo nie dały zakończyć meczu, w III secie Chełmiec Wodociągi odwraca sytuację i wygrywa 25:22. W setach 2:1 dla Sobieskiego.

Kolejna partia również pada łupem Oławy, która w setach prowadzi już 2:0. Chełmiec Wodociągi do stanu 16:16 prowadził wyrównaną walkę, jednak później rywalki zaczęły uciekać i ostatecznie przegrywamy 19:25.

W hali dawnego OSiRu trwa spotkanie wałbrzyskich siatkarek. Po I secie Chełmiec Wodociągi przegrywa z Sobieskim 0:1 w setach (24:26). Nasz zespół przegrywał już 21:24, zdołał jednak doprowadzić do remisu 24:24. Niestety, w końcówce liderki zdobyły dwa punkty z rzędu i zakończyły set na swoją korzyść.

Siatkarki Chełmca Wodociągi Wałbrzych o godz. 15 w Hali Wałbrzyskich Mistrzów podejmują lidera Sobieskiego Oława. I chcą sprawić niespodziankę, zdobywając na nim punkty. Te są potrzebne, by myśleć o drugim miejscu i szansie na grę w barażach o II ligę. Jak gonić rywalki to tylko dzięki dodatkowym punktom, zdobytym na liderze. Kilka godzin później, o 18.30 w Szczawnie Basket Mazbud podejmuje WSTK Wschowa. Szczawno jest liderem, ale traci do Chromika Żary kilka punktow, które rywal ma szanse dopiero zdobyć. A Wschowa jest trzecia, jak wygra zaległy mecz to zrówna się punktami z Basketem Mazbud. Niewiele do tej pary (Szczawno, Wschowa) traci KK Oleśnica, jak wygra zaległe mecze to zrówna się punktami. O trzy miejsca premiowane barażami walczą cztery drużyny, więc dzisiejsza wygrana dla Szczawna to sprawa być albo nie być nadal w grze o II ligę.