Tak samo

Strona Główna » Siatkówka » News » Tak samo

W Gorzowie o awans grają dzisiaj kadeci Victorii PWSZ

Niestety, w drugim meczu nasi już nie podjęli walki i przegrali z Jokerem Piła 0:3. To oznacza, że w swojej grupie zajęli trzecie miejsce i w sobotę zagrają o piąte miejsce w tym turnieju ze Stocznią Darlowo. Kadeci mają więc szansę na taki sam wynik jaki przed tygodniem uzyskali juniorzy Victorii PWSZ.

Dwa kolejne sety ponownie należą do Gorzowa, który wygrywa je 25:14 i 25:15 i w konsekwencji cały mecz 3:1. Wałbrzyszan dziś wieczorem czeka jeszcze jedno spotkanie, przeciwko Jokerowi Piła.

Trwa pierwszy mecz naszych siatkarzy. I seta wygrał GTPS 25:22, ale II seta wygrali walbrzyszanie 25:21. Jest 1:1. Nasz zespół gra dzisiaj jeszcze z Jokerem Piła. Wczoraj Joker pokonał Gorzów 3:0. Dwie drużyny zdobędą awans do dalszych eliminacji.