Aktualne Wyniki
Na dobry start
O tym się mówi
Zegar bije
Terminarze, tabele
Do Poczytania
Siatka młodzież 2013-14
Dolnośląska Liga Juniorów
I runda
29.09 Spartakus Jawor – Victoria PWSZ
06.10 Victoria PWSZ – Gwardia II
09.10 Olavia – Victoria PWZ
13.10 Victoria PWSZ – Ikar Legnica
20.10 Bielawianka – Victoria PWSZ
27.10 Victoria PWSZ – Cuprum Lubin
10.11 Gwardia – Victoria PWSZ
13.11 Victoria PWSZ – Opal Kudowa
II runda
17.11 Victoria PWSZ – Spartakus
24.11 Gwardia II – Victoria PWSZ
01.12 Victoria PWSZ – Olavia
08.12 Ikar – Victoria PWSZ
15.12 Victoria PWSZ – Bielawianka
05.01 Cuprum – Victoria PWSZ
19.01 Victoria PWSZ – Gwardia
26.01 Opal – Victoria PWSZ
Trzy najlepsze zespoły zdobędą awans do ¼ MPJ.
Dolnośląska Liga Kadetów
I runda
28.09 Victoria PWSZ - Top
19.10 Victoria PWSZ – Ikar
26.10 Victoria PWSZ - Chrobry
09.11 Victoria PWSZ – Spartakus Jawor
13.11 RenBud Złotoryja – Victoria PWSZ
II runda
16.11 Top – Victoria PWSZ
23.11 Ikar – Victoria PWSZ
07.12 Chrobry - Victoria PWSZ
14.12 Spartakus – Victoria PWSZ
21.12 Victoria PWSZ – RenBud
Najlepsze dwie drużyny zagrają w finale dolnośląskim.
Młodzicy - DL turnieje
13.10 Ikar Legnica i AKS Strzegom - Victoria PWSZ
20.10 Olavia i Gwardia – Victoria PWSZ
27.10 Victoria PWSZ – Chrobry i UKS Świdnica
17.11 AKS i Ikar – Victoria PWSZ
24.11 Victoria PWSZ – gwardia i Olavia
01.12 Chrobry i UKS – Victoria PWSZ
15.12 Victoria PWSZ – Ikar i AKS
22.12 Gwardia i Olavia – Victoria PWSZ
05.01 UKS i Chrobry – Victoria PWSZ
12.01 – pauza Victoria PWSZ
Do finału dolnośląskiego wchodzą cztery najlepsze drużyny. Pozostałe grają o miejsca.
Dolnośląska Liga Kadetek
I runda
28.09 Chełmiec – Rokita Brzeg
05.10 Gwardia – Chełmiec
12.10 Chełmiec – Piast Głogów
19.10 Chełmiec – Tygrysy Strzelin
26.10 Sobieski Oława – Chełmiec
II runda
09.11 Rokita – Chełmiec
16.11 Chełmiec – Gwardia
23.11 Piast – Chełmiec
30.11 Tygrysy – Chełmiec
07.12 Chełmiec - Sobieski
Młodziczki - turnieje
I runda
06.10 MKS Świdnica/Tabasco Wrocław - Chełmiec
27.10 Tabasco/Młoda Gwardia - Chełmiec oraz Salos NS/MKS Kłodzko - UKS Głuszyca
10.11 Chełmiec - Młoda Gwardia/Tabasco oraz Tygrysy/ Salos - Głuszyca
17.11 Głuszyca - Tygyrysy/Kłodzko
II runda - do półfinału awansują dwie najlepsze drużyny: 24.11; 01.12, 08.12. Finał: 15.12