Aktualne Wyniki
Na dobry start
O tym się mówi
Zegar bije
Terminarze, tabele
Do Poczytania
Młodzież siatka i kosz
Młodzież siatkówka 2015
Juniorki Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
08.11 Olimpia Jawor – Chełmiec
15.11 Chełmiec – pauza
22.11 Chełmiec – Rokita Brzeg
20.11 Impel Wrocław – Chełmiec
06.12 Chełmiec – MKS Świdnica
13.12 Chełmiec – Olimpia
20.12 Chełmiec – pauza
10.01 Rokita – Chełmiec
17.01 Chełmiec – Impel
24.01 Świdnica – Chełmiec
Kadetki
26.09 Olimpia Jawor – Chełmiec
03.10 Chełmiec – UKS Lubań
07.10 Top Bolesławiec – Chełmiec
17.10 Chełmiec – MMKS Kłodzko
21.10 Salos NR – Chełmiec
24.10 Chełmiec – pauza
04.11 Chełmiec – MKS Świdnica
07.11 Chełmiec- Olimpia
14.11 Lubań – Chełmiec
21.11 Chełmiec – Top
28.11 Kłodzko – Chełmiec
05.12 Chełmiec – Salos
12.12 Chełmiec – pauza
19.12 Świdnica – Chełmiec
Młodziczki
18.10 Chełmiec- Salos Nowa Ruda
18.10 Chełmiec - MMKS Kłodzko
08.11 Salos - Chełmiec
08.11 Kłodzko - Chełmiec
15.11 Kłodzko - Chełmiec
15.11 Salos - Chełmiec
Juniorzy Victoria PWSZ
27.09 Victoria PWSZ – Cuprum Lubin
04.10 Gwardia Wrocław – Victoria PWSZ
11.10 Victoria PWSZ – Chrobry Głogów
18.10 Victoria PWSZ – Ikar Legnica
08.11 Bielawianka – Victoria PWSZ
15.11 Victoria PWSZ – Bolesławiec
22.11 IKS Jelenia Góra – Victoria PWSZ
29.11 Cuprum – Victoria PWSZ
06.12 Victoria PWSZ – Gwardia
13.12 Chrobry – Victoria PWSZ
20.12 Ikar – Victoria PWSZ
10.01Victoria - Bielawianka
17.01 Bolesławiec – Victoria PWSZ
24.01 Victoria PWSZ – IKS JG
26-28.02 - 1/4 MPJ
Kadeci
26.09 Gwardia – Victoria PWSZ
17.10 Victoria PWSZ – Dekoria Świdnica
21.10 Victoria PWSZ – pauza
28.10 Ziemia Milicka – Victoria PWSZ
07.11 AKS Strzegom – Victoria PWSZ
14.11 Victoria PWSZ – KS Milicz
18.11 Spartakus Jawor – Victoria PWSZ
21.11 BTS Bolesławiec – Victoria PWSZ
25.11 Victoria PWSZ – Cuprum Lubin
28.11 Victoria PWSZ – Gwardia
05.12 Dekoria – Victoria PWSZ
09.12 Victoria PWSZ – pauza
12.12 Victoria PWSZ – Ziemia Milicka
16.12 Victoria PWSZ – AKS Strzegom
19.12 KS Milicz – Victoria PWSZ
09.01 Victoria PWSZ – Bolesławiec
16.01 Victoria PWSZ – Spartakus
Młodzicy
11.10 Victoria PWSZ - Bielawianka
11.10 Victoria PWSZ - Sudety KG
18.10 Sudety - Victoria PWSZ
18.10 Bielawianka - Victoria PWSZ
51.11 Bielawianka - Victoria PWSZ
15.11 Sudety - Victoria PWSZ
23.01 Cuprum – Victoria PWSZ
21.02 Dwójka Milicz/Gwardia - Victoria PWSZ
06.03 Victoria PWSZ- Gwardia/Dwójka
13.03 Gwardia/Dwójka - Victoria PWSZ
Kosz młodzież 2015
Juniorzy U-20
30.09 Górnik – Śląsk II
07.10 Zastal – Górnik
14.10 Górnik -BBall Dzierżoniów
21.10 Śląsk – Górnik
28.10 Górnik = pauza
04.11 Górnik – WKK
12. Gimbasket – Górnik
II runda
18.11 Śląsk II – Górnik
25.11 Górnik – Zastal
02.12 BBall – Górnik
09.12 Górnik – Śląsk
16.12 Górnik – Pauza
07.01 WKK – Górnik
13.01 Górnik – Gimbasket
Kadeci
26.09 WKK – Górnik Ii oraz Górnik – Śląsk
03.10 WKK II – Górnik II oraz Gwardia - Górnik
10.10 Górnik II – Sudety JG oraz Górnik – WKK II
17.10 Górnik – Sudety II oraz Turów – Górnik II
24.10 Górnik II – Śląsk oraz Gimbasket – Górnik
29.10 Górnik – WKK II oraz Gwardia – Górnik II
07.11 Górnik Ii – Górnik
14.11 Górnik – Sudety oraz Sudety Ii – Górnik II
21.11 Górnik II – Gimbasket oraz Turów – Górnik
II runda
28.11 Górnik II – WKK oraz Śląsk – Górnik
05.12 Górnik – Gwardia oraz Górnik II – WKK II
12.12 Sudety - Górnik II oraz WKK II – Górnik
19.12 Górnik II – Turów oraz Sudety II – Górnik
05.01 Śląsk - Górnik II oraz Górnik – Gimbasket
09.01 Górnik II – Gwardia oraz WKK – Górnik
16.01 Górnik – Górnik II
23.01 Górnik II – Sudety II oraz Sudety – Górnik
30.01 Gimbasket – Górnik II oraz Górnik – Turów
Kadetki
03.10 Chrobry Głogów – Górnik
10.10 Górnik – pauza
17.10 Górnik – Ślęza Wrocław
24.10 Gwardia Wrocław – Górnik
07.11 Górnik - KK Polkowice
II runda
14.11 Górnik – Chrobry
21.11 Górnik – pauza
28.11 Ślęza – Górnik
05.12 Górnik – Gwardia
12.12 Polkowice – Górnik
Młodzicy
04.10 Górnik – Gimbasket
11.10 Górnik – Śląsk
18.10 WKK – Górnik
25.10 Górnik – Sudety JG
08.11 Turów – Górnik
15.11 Górnik – Śląsk II
22.11 WKK II - Górnik
II runda
29.11 Gimbasket – Górnik
06.12 Śląsk – Górnik
13.12 Górnik – WKK
20.12 Sudety – Górnik
10.01 Górnik – Turów
17.01 Śląsk II – Górnik
24.01 Górnik – WKK II