Przegrany remis

Strona Główna » Piłka Ręczna » News » Przegrany remis

Na remis start rewanżów

Kilkuset kibiców przeżywało wielkie emocje w hali w Świebodzicach. Do przerwy Victoria prowadziła 17:14. w II połowie stracila całą przewagę i na 10 minut przed końcem przegrywała 23:25. Następnie był dwa razy remis, a na kilkadziesiąt sekund przed końcem Karkonosze prowadziły 27:26. Ale ostatnia akcja meczu przyniosła Victorii gola i mecz zakończył się remisem 27:27. Najwięcej goli dla Victorii zdobyły Wojda 10 i Szczepanik 7. A konkursów rzutów karnych wygrały Karkonosze 4:2. Victoria zadowoliła się punktem za ten przegrany w karnych remis. W tabeli Victoria nadal jest 5., a Karkonosze wskoczyły na 4. miejsce. Następny mecz Victorii 4.02.

Piłkarki ręczne Victorii Świebodzice zaczynają w piątek rundę rewanżową w I lidze. Od razu dolnośląskimi derbami z Karkonoszami Jelenia Góra. Mecz odbędzie się już w piątek o godz. 17.30 w hali na Osiedlu Piastowskim. W I rundzie mecz kilkoma bramkami wygrały Karkonosze (34:31). W tabeli Victoria jest szósta (bilans meczów 5-1-5), a Karkonosze tuż za nią z takim samym dorobkiem punktowym. Czy Victoriankom uda się skuteczny rewanż dzisiaj?