Ważny wygrany

Strona Główna » Piłka Ręczna » News » Ważny wygrany

Świebodziczanki wchodzą do kolejnego etapu walki o MP

W drugim z sobotnuch meczów gospodynie APR Radom wygrały z Zielonką 26:22. Tym samym po dwóch dniach turnieju prowadzi Victoria Świebodzice (dwa zwycięstwa) przed APR Radom i Zgodą Ruda Śląska (zwycięstwo i porażka), a na końcu jest UKS Zielonka (dwie porażki).

II połowa była równie dobra w wykonaniu Victorii. Wygrywa ona cały mecz 32:24, cały czas kontrolując wynik i utrzymując znaczną przewagę. Jako jedyny zespół po dwóch dniach świebodziczanki mają dwa zwycięstwa na koncie i awans do półfinału MP. W niedzielę zagrają jeszcze z APR Radom.

Świetna I połowa w wykonaniu zawodniczek Victorii. Świebodziczanki od początku prowadziły, nawet 9 bramkami, a wygrały tę część meczu 17:10. Mają dużą szansę na wygranie całego spotkania.

Od wysokiego zwycięstwa nad UKS Zielonka młodziczki Victorii Świebodzice rozpoczęły ćwierćfinał MP w Radomiu. W drugim meczu tego turnieju gospodynie APR Radom przegrały ze Zgodą Ruda Śląska 23:27. Po pierwszym dniu na czele tabeli Victoria przed Zgodą, potem plasuje się Radom, a na końcu Zielona. Dzisiaj o godz. 12.30 bardzo ważny mecz dla świebodziczanek, zagrają ze Zgodą. Kto wygra ten mecz ma awans do półfinału MP. Zgoda to klub z wieloletnią tradycją i sukcesami ligowymi. Czy Victoria da im radę?