Archiwum Wyników

Strona Główna »
18-10-2019  16:38
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Trwa

18-10-2019  16:34
KS Walim (WALIM)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Trwa

18-10-2019  16:28
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Już wkrótce

18-10-2019  16:24
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Już wkrótce

18-10-2019  16:14
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Polonia Środa Śląska (ŚRODA ŚLĄSKA)
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Już wkrótce

18-10-2019  16:58
KKP Bydgoszcz (BYDGOSZCZ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-10-2019  16:18
KPR Wolsztyniak Wolsztyn (pr: WOLSZTYN)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
20
27
8
13
12
14
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-10-2019  16:48
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Rolnik Głogówek (ROLNIK)
7
1
6
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-10-2019  16:24
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-10-2019  16:20
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-10-2019  16:15
Victoria Świebodzice (pr: VICTORIA)
Polonia Kępno (KĘPNO)
34
25
15
16
19
9
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2019  19:58
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Darbor Bolesławice (DARBOR)
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2019  19:54
Orzeł Witoszów (WITOSZÓW)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
0
4
0
3
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2019  19:50
Unia Bogaczowice (UNIA)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
0
4
0
3
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2019  19:48
KS Walim (WALIM)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2019  19:44
Polska U15 (POL U15 K)
Czechy U15 (CZE U15)
3
1
2
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2019  12:45
Czechy U15 K (CZE U15K)
Polska U15K (POL U15K)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-09-2019  17:28
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-09-2019  17:24
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
3
1
2
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-09-2019  17:18
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Zieloni Mrowiny (ZIELONI)
5
0
3
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-09-2019  17:14
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-09-2019  17:00
MKS Szczawno Zdrój (PP: SZCZAWNO)
Polonia-Stal Świdnica (ŚWIDNICA)
0
9
0
2
0
7
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2019  16:50
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Zieloni Mrowiny (ZIELONI)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2019  16:48
Orzeł Witoszów (WITOSZÓW)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2019  16:44
Unia Jaroszów (JAROSZÓW)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2019  16:38
Unia Bogaczowice (UNIA)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
0
8
0
4
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2019  16:34
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
4
4
2
2
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2019  16:30
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
3
2
2
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-09-2019  19:00
Victoria Świebodzice (PP: VICTORIA)
AKS Strzegom (STRZEGOM)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-09-2019  16:18
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-09-2019  16:14
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
4
2
2
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-09-2019  16:10
Silesia Rebels Katowice (REBELS)
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
21
16
7
16
14
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-09-2019  16:08
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-09-2019  16:04
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-09-2019  16:00
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Unia Jaroszów (JAROSZÓW)
8
0
5
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-09-2019  17:52
PP: Górnik Gorce (PP: GORCE)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-09-2019  16:22
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
GKS Katowice (KATOWICE)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-09-2019  16:18
Białe Lwy Gdańsk (BIAŁE LWY)
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
0
28
0
14
0
14
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-09-2019  16:14
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-09-2019  16:10
Unia Bogaczowice (UNIA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
0
8
0
3
0
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-09-2019  16:08
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-09-2019  16:04
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
4
3
2
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-09-2019  16:02
Unia Jaroszów (JAROSZÓW)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-08-2019  18:00
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
Armada Szczecin (ARMADA)
0
49
0
27
0
22
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-08-2019  17:58
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
KS Walim (WALIM)
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-08-2019  17:54
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Unia Jaroszów (JAROSZÓW)
10
0
4
0
6
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-08-2019  17:52
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-08-2019  17:50
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-08-2019  17:48
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Unia Bogaczowice (UNIA)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-08-2019  16:00
Mitech Żywiec (MITECH)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
4
1
0
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-08-2019  15:58
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
5
0
2
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-08-2019  15:54
Zagłebie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
0
3
0
3
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-08-2019  15:48
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-08-2019  15:44
Unia Jaroszów (JAROSZÓW)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
2
3
0
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-08-2019  15:58
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-08-2019  15:54
Angels Toruń (ANGELS)
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
35
0
14
0
21
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-08-2019  15:50
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-08-2019  15:48
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Orzeł Witoszów (WITOSZÓW)
10
0
4
0
6
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-08-2019  15:45
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
1
5
1
1
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-08-2019  15:44
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
KS Walim (WALIM)
4
2
1
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-08-2019  15:42
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2019  19:30
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
7
1
2
0
5
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2019  19:28
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
3
2
1
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2019  19:24
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
3
2
0
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2019  19:22
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Darbor Bolesławice (DARBOR)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2019  19:20
Unia Jaroszów (JAROSZÓW)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-08-2019  16:00
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-08-2019  15:48
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
Białe Lwy Gdańsk (BIAŁE LWY)
25
6
7
0
18
6
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-08-2019  15:44
MKS Szczawno Zdrój (spar: SZCZAWNO)
AKS Strzegom (STRZEGOM)
0
5
0
3
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-08-2019  20:00
Zjednoczeni Żarów (spar: ŻARÓW)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
3
1
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-08-2019  16:00
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
2
4
2
3
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-08-2019  15:59
Victoria Świebodzice (spar: VICTORIA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-08-2019  15:57
Kłos Lutomia (spar: LUTOMIA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
8
0
2
1
6
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2019  16:00
Armada Szczecin (ARMADA)
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
46
0
26
0
20
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2019  10:41
Olimpia Szczecin (spar: OLIMPIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
2
2
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-07-2019  13:38
AZS PWSZ Wałbrzych (spar: AZS PWSZ)
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-07-2019  15:30
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
Jaguars Kąty Wrocławskie (JAGUARS)
28
0
21
0
7
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-07-2019  17:34
AZS PWSZ Wałbrzych (spar: AZS PWSZ )
GKS Katowice (KATOWICE)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-07-2019  10:00
AZS PWSZ Wałbrzych (spar: AZS PWSZ)
AZS PWSZ Wałbrzych mł (AZS PWSZ mł)
8
1
4
0
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-06-2019  17:18
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
LKS Bystrzyca Górna (BYSTRZYCA)
1
4
0
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-06-2019  17:14
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
5
0
3
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-06-2019  17:10
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
6
5
2
3
4
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-06-2019  17:08
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-06-2019  17:04
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Unia Bogaczowice (UNIA)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-06-2019  17:02
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Istka Witków (ISKRA)
6
0
2
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-06-2019  17:00
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
6
2
3
0
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-06-2019  19:18
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Venus Nowice (VENUS)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-06-2019  19:14
Skałki Stolec (SKAŁKI)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
5
1
2
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-06-2019  19:10
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
3
1
2
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-06-2019  19:08
KS Walim (WALIM)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
3
5
2
2
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-06-2019  19:04
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2019  16:00
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
Angels Toruń (ANGELS)
28
14
21
7
7
7
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-06-2019  17:48
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Sparta Ziębice (ZIĘBICE)
2
5
0
2
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-06-2019  17:44
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-06-2019  17:28
Darbor Bolesławice (DARBOR)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-06-2019  17:24
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-06-2019  17:15
Słowacja (SLO)
Polska (POL)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-06-2019  16:38
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
4
1
3
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-06-2019  16:34
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Piast Nowa Ruda (NOWA RUDA)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-06-2019  16:18
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Włókniarz Kudowa Zdrój (KUDOWA)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-06-2019  16:14
Pogoń Pieszyce (PIESZYCE)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-06-2019  16:02
Unia Bogaczowice (UNIA)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
0
8
0
5
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-05-2019  16:48
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
GKS Katowice (KATOWICE)
2
2
2
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-05-2019  16:44
Piast Żerniki Wrocław (ŻERNIKI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
2
2
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-05-2019  16:28
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-05-2019  16:24
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-05-2019  16:00
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
7
2
4
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-05-2019  16:58
Medyk Konin (MEDYK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
2
1
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-05-2019  16:54
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Polonia Trzebnica (TRZEBNICA)
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-05-2019  16:42
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-05-2019  16:38
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-05-2019  16:34
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Skałki Stolec (SKAŁKI)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-05-2019  18:48
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
2
1
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-05-2019  18:44
Polonia-Stal Świdnica (POLONIA-STAL)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-05-2019  18:28
Pogoń Pieszyce (PIESZYCE)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-05-2019  18:24
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
1
5
1
0
0
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-05-2019  18:10
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Błękitni Słotwina (SŁOTWINA)
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-05-2019  16:48
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-05-2019  16:44
Nysa Kłodzko (NYSA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
6
0
5
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-05-2019  16:28
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
2
1
2
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-05-2019  16:24
Granit Roztoka (ROZTOKA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-05-2019  16:28
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Sokół Marcinkowice (SOKÓŁ)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-05-2019  16:24
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Venus Nowice (VENUS)
4
3
2
2
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-05-2019  16:18
Granit Roztoka (ROZTOKA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
3
0
3
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-05-2019  16:14
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-05-2019  16:10
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Herbapol Stanowice (HERBAPOL)
2
2
1
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-04-2019  16:44
Orzeł Prusice (PRUSICE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-04-2019  20:58
AZS Wrocław (WROCŁAW)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-04-2019  20:54
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
4
0
2
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-04-2019  14:00
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-04-2019  16:00
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
2
2
1
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-04-2019  17:18
GKS Mirków/Długołęka (MIRKÓW)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-04-2019  17:14
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-04-2019  17:08
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-04-2019  17:04
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-04-2019  17:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-04-2019  16:14
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-04-2019  16:00
Górnik Wałbrzych (PP: GÓRNIK)
Lechia Dzierżoniów (LECHIA)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-04-2019  18:10
Mitech Żywiec (MITECH)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
5
0
3
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-04-2019  18:00
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
MKP Wołów (WOŁÓW)
6
1
3
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-04-2019  17:48
Grom Witków (GROM)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-04-2019  17:44
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-04-2019  12:30
Zjednoczeni Żarów (PP: ZJEDNOCZENI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
6
0
3
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-04-2019  17:48
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
1
2
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-03-2019  18:40
Unia Bardo (BARDO)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-03-2019  18:34
Grom Witków (GROM)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
0
5
0
2
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-03-2019  18:15
Sparta Ziębice (ZIĘBICE)
Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
4
0
3
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-03-2019  16:10
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS UJ Kraków (UJ)
4
1
3
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-03-2019  16:04
Bielawianka Bielawa (BIELAWIANKA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-03-2019  16:58
Piast Nowa Ruda (NOWA RUDA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
5
0
4
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-03-2019  17:58
AZS PSW Biała Podlaska (AZS PSW BP)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-03-2019  17:48
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Sokół Wielka Lipa (WIELKA LIPA)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-03-2019  18:08
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-03-2019  17:54
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Górnik Złotoryja (ZŁOTORYJA)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-03-2019  17:54
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Miedź II Legnica (MIEDŹ II)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-02-2019  12:00
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (III: AZS PWSZ)
Uniwersytet Szczeciński (US SZCZECIN)
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-02-2019  20:00
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
AZS UJ Kraków (UJ)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-02-2019  14:22
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
UHP Częstochowa (UHP)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-02-2019  18:04
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Orla Wąsosz (WĄSOSZ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-02-2019  14:33
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
Uniwersytet Gdański (U GDAŃSK)
6
2
2
2
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-02-2019  14:31
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
SGGW Warszawa (SGGW)
9
0
3
0
6
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-02-2019  14:30
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
AWFiS Gdańsk (AWFIS)
8
2
6
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-02-2019  16:44
Polonia Poznań (POLONIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2019  12:20
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Górnik II Zabrze (ZABRZE II)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-02-2019  12:22
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
10
0
4
0
6
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-02-2019  17:58
UKS SMS Łódź (PP: SMS ŁÓDŹ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-02-2019  17:52
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
6
4
3
1
3
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-02-2019  13:47
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Kuźnia Jawor (JAWOR)
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-02-2019  18:04
Slovan Bratysława (sparing: SLOVAN)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-02-2019  18:00
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
UEFA Regions Cup (UEFA)
5
2
3
2
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-02-2019  18:44
FK Hradec Kralove (sparing: HRADEC)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
7
0
1
0
6
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-02-2019  18:34
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Orkan Szczedrzykowice (ORKAN)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-02-2019  11:41
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Żalgiris Kowno (KOWNO)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-01-2019  12:00
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
AZS UJ Kraków (UJ)
1
4
0
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-01-2019  18:00
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
UJD Częstochowa (UJD)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-01-2019  12:00
Zagłębie II Lubin (sparing: ZAGŁĘBIE II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-01-2019  18:30
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
AGH Kraków (AGH)
8
1
4
0
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-01-2019  11:30
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
Uniwersytet Opolski (UOPOLE)
7
1
3
0
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-01-2019  11:15
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
PWSZ Tarnów (TARNÓW)
11
0
5
0
6
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-01-2019  11:06
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
UMCS Lublin (UMCS)
4
1
3
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-01-2019  11:00
AMP: AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
Uniwersytet Wrocławski (UWR)
19
0
10
0
9
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-01-2019  19:00
AZS Wrocław (sparing: AZS WR)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-01-2019  18:54
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing: AZS PWSZ)
Ślęza Wrocław (ŚLĘZA)
9
0
7
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-01-2019  18:48
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
LZS Starowice (STAROWICE)
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-01-2019  19:02
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing: AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
3
2
0
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-11-2018  12:00
Medyk II Konin (PP: MEDYK II)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-11-2018  16:44
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
GKS Katowice (KATOWICE)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-11-2018  16:32
Orzeł Ząbkowice Śląskie (ORZEŁ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-11-2018  17:44
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-11-2018  17:42
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Piast Żerniki Wrocław (ŻERNIKI)
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-11-2018  16:28
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
6
1
4
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-11-2018  16:18
Polonia Trzebnica (TRZEBNICA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-10-2018  17:40
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Wrocław (WROCŁAW)
6
0
3
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-10-2018  17:20
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Polonia-Stal Świdnica (POLONIA-STAL)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-10-2018  16:30
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
5
1
3
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-10-2018  16:38
Medyk Konin (MEDYK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
3
1
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-10-2018  16:28
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Nysa Kłodzko (NYSA)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-10-2018  16:18
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-10-2018  17:38
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Mitech Żywiec (MITECH)
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-10-2018  17:28
Sokół Marcinkowice (SOKÓŁ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
3
2
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-10-2018  17:00
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
1
5
0
3
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-10-2018  14:00
Piast Nowa Ruda (PP: PIAST NR)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-10-2018  16:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Orzeł Prusice (PRUSICE)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-10-2018  15:45
Polska U15K (POL U15K)
Czechy U15 K (CZECH U15K)
3
2
0
0
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-09-2018  18:22
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-09-2018  18:12
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
3
6
2
3
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-09-2018  14:08
Zamek Kamieniec (PP: ZAMEK)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
3
1
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-09-2018  17:48
AZS UJ Kraków (UJ KRAKÓW)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-09-2018  17:44
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
GKS Mirków/Długołęka (MIRKÓW)
7
1
3
0
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-09-2018  17:28
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Granit Roztoka (ROZTOKA)
1
4
0
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-09-2018  17:24
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-09-2018  16:00
LKS Bierkowice (PP: BIERKOWICE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
4
0
2
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-09-2018  16:24
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS PSW Biała Podlaska (AZS BP)
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-09-2018  16:20
MKP Wołów (WOŁÓW)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-09-2018  16:10
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-09-2018  16:08
Podgórze Wałbrzych (PODGÓRZE)
Zagłebie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-09-2018  19:21
PP: Górnik NM (PP: GÓRNIK NM)
Lechia Dzierżoniów (LECHIA)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-09-2018  19:20
PP: MKS Szczawno (PP: SZCZAWNO)
LKS Bystrzyca (BYSTRZYCA)
3
4
2
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-09-2018  19:19
PP Górnik Ii (PP: GÓRNIK II)
Bielawianka (BIELAWA)
1
3
1
2
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2018  19:48
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2018  19:44
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
4
2
3
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2018  19:40
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
3
2
2
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2018  19:38
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2018  19:34
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-08-2018  17:50
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Unia Bardo (BARDO)
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-08-2018  17:48
Samorządowcy (SAMORZĄDOWCY)
Księża (KSIĘŻA)
4
1
2
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-08-2018  17:44
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Grom Witków (GROM)
3
3
3
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-08-2018  17:42
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2018  12:37
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (PP: GÓRNIK NM)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
4
1
2
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2018  12:37
Zieloni Łagiewniki (PP: ŁAGIEWNIKI)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2018  12:36
Zagłębie Wałbrzych (PP: ZAGŁĘBIE)
Grom Witków (GROM)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2018  12:35
Górnik II Wałbrzych (PP: GÓRNIK II)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
5
0
3
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-08-2018  16:20
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Polonia Poznań (POLONIA)
5
1
2
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-08-2018  16:18
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Bielawianka Bielawa (BIELAWIANKA)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-08-2018  16:14
LKS Bystrzyca Górna (BYSTRZYCA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-08-2018  16:12
Włókniarz Kudowa Zdrój (KUDOWA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-08-2018  16:10
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2018  17:50
GKS Katowice (KATOWICE)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2018  17:48
Sokół Wielka Lipa (WIELKA LIPA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
4
2
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2018  17:44
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Sparta Ziębice (ZIĘBICE)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2018  17:42
KS Walim (WALIM)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2018  17:40
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
5
1
2
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-08-2018  20:33
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (PP: GÓRNIK NM)
Błękitni Słotwina (SŁOTWINA)
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-08-2018  13:42
Zagłębie Wałbrzych (PP: ZAGŁĘBIE)
Wierzbianka Wierzbno (WIERZBNO)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-08-2018  13:40
Górnik II Wałbrzych (PP: GÓRNIK II)
Unia Bogaczowice (UNIA)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2018  12:57
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Grom Witków (GROM)
3
4
2
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2018  12:57
Górnik Boguszów Gorce (GORCE)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  17:04
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Orzeł Ząbkowice Śląskie (ORZEŁ)
3
1
2
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  17:02
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  16:40
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  16:38
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Błękitni Słotwina (SŁOTWINA)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  16:34
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
2
3
0
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-08-2018  16:32
Darbor Bolesławice (DARBOR)
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-08-2018  16:57
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Moto Jelcz Oława (OŁAWA)
5
0
1
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-08-2018  16:00
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
6
0
2
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-08-2018  15:45
Victoria Świebodzice (sparing: VICTORIA)
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
0
4
0
3
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-08-2018  14:42
Górnik Wałbrzych (spar: GÓRNIK)
Karkonosze JG (KARKONOSZE)
3
1
3
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-07-2018  11:11
MKS Szczawno (sparing: SZCZAWNO)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2018  22:15
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Orkan Szczedrzykowice (ORKAN)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2018  22:09
Zdrój Jedlina Zdrój (sparing: JEDLINA)
Unia Bardo (BARDO)
2
4
1
3
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2018  22:00
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: PWSZ)
AZS UJ Kraków (UJ KRAKÓW)
2
5
0
3
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-07-2018  13:14
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: AZS PWSZ)
Uniwersytet Alicante (ALICANTE)
2
7
2
5
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-07-2018  18:44
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: AZS PWSZ)
Uniwersytet Coimbra (COIMBRA)
3
2
0
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-07-2018  18:28
Lechia Dzierżoniów (SPAR: LECHIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-07-2018  21:00
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: AZS PWSZ)
Uniwersytet Berneński (BERNO)
8
0
3
0
5
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2018  20:15
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: AZS PWSZ)
Uniwersytet Politechniczny Moskwa (MOSKWA)
1
10
0
4
1
6
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2018  20:00
AZS PWSZ Wałbrzych (EIS: AZS PWSZ)
Uniwersytet Techniczno-Technologiczny Tel Aviv (TEL AVIV)
13
1
4
0
9
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2018  09:44
Olimpia Kamienna Góra (OLIMPIA KG)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
2
5
1
4
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2018  09:41
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Ślęza Wrocław (ŚLĘZA)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-07-2018  11:53
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing: AZS PWSZ)
AZS Wrocław (AZS WR)
8
0
3
0
5
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-07-2018  10:46
AZS PWSZ (sparing: AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-07-2018  10:44
Nachod FK (sparing: NACHOD)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2018  23:14
Zagłębie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2018  23:10
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
0
4
0
2
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2018  23:08
Granit Roztoka (ROZTOKA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2018  23:04
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
3
3
0
1
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2018  23:02
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Boxmet Piskorzów (PISKORZÓW)
12
2
5
0
7
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-06-2018  18:10
Polonia Trzebnica (TRZEBNICA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
4
1
0
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-06-2018  18:04
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Skałki Stolec (SKAŁKI)
2
4
1
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-06-2018  18:02
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
6
0
2
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-06-2018  18:00
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
0
5
0
1
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-06-2018  17:45
MKS II Szczawno Zdrój (SZCZAWNO II)
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
4
2
3
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2018  14:44
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Nysa Kłodzko (NYSA)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2018  14:38
LKS Bystrzyca Górna (BYSTRZYCA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
3
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2018  14:34
Skałki Stolec (SKAŁKI)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2018  14:30
Włókniarz Głuszyca (GŁUSZYCA)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
4
1
2
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2018  14:28
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Płomień Makowice (MAKOWICE)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-05-2018  16:12
Foto-Higiena Gać (FOTO-HIGIENA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-05-2018  16:04
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-05-2018  16:02
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
LKS Bystrzyca Górna (BYSTRZYCA)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-05-2018  18:30
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-05-2018  18:14
Iskra Jaszkowa Dolna (ISKRA)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-05-2018  18:12
Kryształ Stronie Śląskie (KRYSZTAŁ)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-05-2018  18:00
Górnik Wałbrzych (LDJ: GÓRNIK)
Widawa (WIDAWA)
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-05-2018  18:32
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-05-2018  18:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Pogoń Oleśnica (OLEŚNICA)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-05-2018  18:24
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Grom Witków (GROM)
2
6
2
2
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-05-2018  18:22
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Iskra Jaszkowa Dolna (ISKRA)
6
2
2
2
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-05-2018  18:10
Sokół Wielka Lipa (WIELKA LIPA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
1
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-05-2018  18:20
Medyk Konin (MEDYK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
4
0
3
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-05-2018  18:10
MKP Wołów (WOŁÓW)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-05-2018  17:54
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
12
2
7
0
5
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-05-2018  17:50
Grom Witków (WITKÓW)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-05-2018  19:50
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-05-2018  19:48
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Bielawianka Bielawa (BIELAWIANKA)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-05-2018  19:24
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-05-2018  19:22
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-05-2018  21:37
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Iskra Witków (ISKRA)
6
1
3
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-05-2018  21:36
Górnik II Wałbrzych (GÓRNIK II)
Karolina II Jaworzyna (KAROLINA II)
7
2
3
0
4
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-05-2018  16:22
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
5
0
1
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-04-2018  17:44
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Orzeł Ząbkowice Śląskie (ORZEŁ)
3
2
1
2
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-04-2018  17:30
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-04-2018  17:34
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-04-2018  17:30
Górnik Łęczna (PP: ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
6
0
3
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-04-2018  17:00
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-04-2018  17:48
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-04-2018  19:12
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
2
3
1
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-04-2018  19:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Wiwa Goszcz (WIWA)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-04-2018  19:00
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
Piast Nowa Ruda (PIAST NR)
1
6
0
3
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-04-2018  18:30
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-04-2018  18:28
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-04-2018  18:24
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-04-2018  16:20
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Wrocław (AZS WR)
7
0
2
0
5
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-04-2018  16:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Polonia-Stal Świdnica (POLONIA-STAL)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-04-2018  17:00
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing: AZS PWSZ)
kadra U19 (U19)
3
2
2
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-04-2018  17:10
Piast Żerniki Wrocław (ŻERNIKI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-03-2018  17:32
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Sokół Marcinkowice (SOKÓŁ)
1
3
0
0
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-03-2018  17:28
Mitech Żywiec (MITECH)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
3
0
3
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-03-2018  14:40
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS UJ Kraków (UJ KRAKÓW)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-03-2018  17:58
AZS Biała Podlaska (AZS PSW)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
5
0
3
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-03-2018  17:48
Sportowa Czwórka Radom (CZWÓRKA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-03-2018  18:24
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
AKS Strzegom (STRZEGOM)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-02-2018  19:50
AZS PWSZ Wałbrzych (PP: AZS PWSZ)
AZS UJ Kraków (UJ KRAKÓW)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-02-2018  19:44
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Slavia Hradec Kralove (HRADEC)
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-02-2018  12:28
AMP: AZS PWSZ (AMP: AZS PWSZ)
UJ Kraków (UJ KRAK)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-02-2018  20:15
AMP: AZS PWSZ (AMP: AZS PWSZ)
Uniwersytet Gdański (U GDAŃSK)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-02-2018  14:55
AMP: AZS PWSZ (AMP: AZS PWSZ)
UAM Poznań (UAM POZ)
3
1
0
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-02-2018  18:40
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Apis Jędrzychowice (APIS)
2
3
0
0
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-02-2018  18:30
AMP: AZS PWSZ (AMP: AZS PWSZ)
UJ Kraków (UJ KRAK)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-02-2018  15:31
AMP: AZS PWSZ (AMP: AZS PWSZ)
UP Kraków (UP KRAK)
4
2
1
0
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-02-2018  15:29
AMP AZS PWSZ (AMP: AZS PWSZ)
AWFiS Gdańsk (AWFiS)
4
1
1
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-02-2018  18:52
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-02-2018  17:58
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Olimpia Kamienna Góra (OLIMPIA KG)
5
0
1
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-02-2018  13:30
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Górnik Gorce (GORCE)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-02-2018  19:51
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing: AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-02-2018  16:50
Lechia Dzierżoniów (sparing: LECHIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-01-2018  16:00
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
UJ Kraków (UJ KRAKÓW)
1
6
1
3
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-01-2018  21:08
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
GKS Wikielec (WIKIELEC)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-01-2018  16:44
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing AZS PWSZ)
Miedź Legnica (MIEDŹ)
6
0
2
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-01-2018  16:34
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing AZS PWSZ)
Polonia Świdnica (ŚWIDNICA)
14
0
5
0
9
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-11-2017  12:00
Akademia Orlik Jelenia Góra (PP: ORLIK JG)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
7
1
4
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-11-2017  17:16
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Polonia Trzebnica (TRZEBNICA)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-11-2017  17:10
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Unifreeze Górzno (UNIFREEZE)
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-11-2017  19:12
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-11-2017  19:08
Nysa Kłodzko (NYSA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
5
3
0
2
5
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-11-2017  18:32
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Foto-Higiena Gać (FOTO-HIGIENA)
1
2
1
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-11-2017  18:28
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-10-2017  18:14
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-10-2017  18:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Unia Bardo (BARDO)
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-10-2017  18:04
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Bielawianka Bielawa (BIELAWIANKA)
1
8
0
3
1
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-10-2017  20:08
Pogoń Oleśnica (OLEŚNICA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
0
0
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-10-2017  19:55
Rekord Bielsko-Biała (REKORD)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
4
1
1
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-10-2017  20:04
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-10-2017  19:58
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
MKP Wołów (WOŁÓW)
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-10-2017  16:36
Tr Górnik Wałbrzych (TR GÓRNIK)
Górnik Nowe Miasto (GÓRNIK NM)
0
3
0
3
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-10-2017  12:52
AKS Strzegom (STRZEGOM)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
4
1
1
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-10-2017  20:12
AZS Wrocław (AZS WR)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-10-2017  20:08
Bielawianka Bielawa (BIELAWIANKA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-10-2017  20:00
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
KKS Zabrze (ZABRZE)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-09-2017  19:24
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-09-2017  19:20
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Mitech Żywiec (MITECH)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-09-2017  20:16
AZS UJ Kraków (AZS UJ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
3
1
3
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-09-2017  20:12
Wiwa Goszcz (WIWA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-09-2017  20:08
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-09-2017  12:04
Górnik Boguszów Gorce (GORCE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-09-2017  12:03
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (GÓRNIK NM)
Polonia-Stal Świdnica (POLONIA-STAL)
1
5
0
0
1
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-09-2017  20:02
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Karolina Jaworzyna Śląska (KAROLINA)
4
1
2
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-09-2017  19:58
AZS PWSZ II wałbrzych (AZS PWSZ II)
Gwiazda Prószków (GWIAZDA)
3
0
0
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-09-2017  19:54
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
1
6
1
2
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-09-2017  19:52
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-09-2017  20:10
Polonia-Stal Świdnica (POLONIA-STAL)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-09-2017  20:08
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Biała Podlaska (AZS PSW)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-09-2017  20:04
Piast Nowa Ruda (PIAST NR)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
2
2
0
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-09-2017  20:02
SWD Wodzisław Śląski (SWD)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
6
0
4
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-09-2017  20:00
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-09-2017  23:30
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
6
0
4
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-09-2017  23:19
LKS Wiśniowa (WIŚNIOWA )
Górnik Boguszów Gorce (GORCE)
4
7
2
3
2
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-09-2017  23:19
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
Polonia Stal Świdnica (ŚWIDNICA)
0
9
0
2
0
7
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-09-2017  23:18
LKS Bystrzyca (BYSTRZYCA)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
5
4
0
0
5
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-09-2017  23:17
Górnik Nowe Miasto (GÓRNIK NM)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
12
11
0
0
12
11
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2017  20:22
Medyk Konin (MEDYK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
4
3
4
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2017  20:20
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Piast Żerniki Wrocław (ŻERNIKI)
4
3
2
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2017  20:14
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Piast Nowa Ruda (PIAST NR)
4
5
2
2
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2017  20:12
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Miedź Legnica (MIEDŹ)
3
6
2
2
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2017  20:10
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
6
3
3
1
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-08-2017  18:50
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Sportowa Czwórka Radom (CZWÓRKA)
4
3
2
0
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-08-2017  18:48
Sokół Marcinkowice (SOKÓŁ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-08-2017  18:42
Pogoń Duszniki Zdrój (DUSZNIKI)
Zdrój Jedlina Zdrój (JEDLINA)
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-08-2017  18:40
Mitech II Żywiec (MITECH II)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-08-2017  18:38
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-08-2017  20:10
Unifreeze Górzno (UNIFREEZE)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
9
0
5
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-08-2017  20:08
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Sokół Wielka Lipa (WIELKA LIPA)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-08-2017  20:05
Pogoń Duszniki Zdrój (DUSZNIKI)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-08-2017  20:04
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
6
2
3
2
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-08-2017  10:14
GKS Zagłębie (ZAGŁĘBIE)
MKS II Szczawno Zdrój (SZCZAWNO II)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2017  20:00
Orzeł Ząbkowice Ślaskie (ORZEŁ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
2
2
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2017  12:49
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
2
3
1
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2017  12:49
Granit Roztoka (ROZTOKA)
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-08-2017  20:02
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-08-2017  20:00
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
MKS II Szczawno Zdrój (SZCZAWNO II)
6
4
2
1
4
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-08-2017  11:29
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
6
0
4
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-08-2017  15:34
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
5
2
2
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-08-2017  15:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
MFK Trutnov (TRUTNOV)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-08-2017  15:15
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Jordanów (JORDANÓW)
1
4
0
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-08-2017  15:15
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
BO Mieroszów (MIEROSZÓW)
6
2
2
1
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-07-2017  10:42
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Olimpia Kamienna Góra (OLIMPIA KG)
5
0
3
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-07-2017  09:57
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Orzeł Ząbkowice Śląskie (ORZEŁ)
2
3
0
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-07-2017  09:57
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Orzeł Lubawka (LUBAWKA)
3
1
2
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-07-2017  09:34
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Górnik Boguszów Gorce (GORCE)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-07-2017  09:33
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
TK Nachod (NACHOD)
4
7
1
3
3
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-07-2017  09:33
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Lokomotiva Brno (BRNO)
5
5
2
3
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-07-2017  21:02
Dukla Praga (DUKLA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-07-2017  14:00
Slavia Praga U19 (SLAVIA U19)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2017  10:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
AKS Strzegom (STRZEGOM)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2017  10:18
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Unia Bardo (BARDO)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-07-2017  10:17
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-07-2017  18:30
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
4
1
0
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-07-2017  18:00
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-06-2017  18:44
Ruch Zdzieszowice (RUCH)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2017  19:17
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Nysa Kłodzko (NYSA)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-06-2017  19:15
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Iskra Jaszkowa (ISKRA)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-06-2017  18:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-06-2017  18:54
Piast Żmigród (ŻMIGRÓD)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
4
1
1
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-06-2017  18:52
Miners Krause Wałbrzych (MINERS)
Phantoms Freiberg (PHANTOMS)
15
7
15
0
0
7
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-06-2017  18:50
Zryw Gola Świdnicka (GOLA)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
0
3
0
3
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-06-2017  18:49
GKS Kobierzyce (KOBIERZYCE)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
7
0
3
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-06-2017  18:48
Unia Złoty Stok (UNIA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-06-2017  20:20
Olimpia Kowary (KOWARY)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
5
0
1
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2017  18:02
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Lechia Dzierżoniów (LECHIA)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2017  17:57
KKS Zabrze (ZABRZE)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2017  17:55
Grom Witków (GROM)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2017  17:53
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
2
5
1
3
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-06-2017  17:51
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Polonia Stal Świdnica (POLONIA STAL)
1
6
0
4
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-05-2017  19:18
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-05-2017  19:13
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-05-2017  19:11
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Darbor Bolesławice (DARBOR)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-05-2017  19:09
Nysa Kłodzko (NYSA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
4
2
3
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-05-2017  19:00
Ślęza Wrocław (ŚLĘZA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-05-2017  22:34
KS Polkowice (POLKOWICE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
1
2
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-05-2017  22:32
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Wrocław (AZS WR)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-05-2017  22:31
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
1
4
1
3
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-05-2017  22:30
Mitech II Żywiec (MITECH II)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
5
1
2
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-05-2017  22:29
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
Piast Nowa Ruda (PIAST NR)
5
2
3
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-05-2017  19:04
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Unia Turza Śląska (UNIA)
0
4
0
3
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-05-2017  19:02
Grom Witków (GROM)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-05-2017  19:01
LKS Pakosławice (PAKOSŁAWICE)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
2
7
1
2
1
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-05-2017  19:54
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Miedź II Legnica (MIEDŹ II)
0
1
-
-
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-05-2017  19:52
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-05-2017  19:50
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
3
0
1
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-05-2017  19:49
Orzeł Ząbkowice (ORZEŁ)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-05-2017  19:47
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Gwiazda Prószków (GWIAZDA)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-05-2017  16:58
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-05-2017  09:11
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-05-2017  22:04
GKS Jastrzębie (JASTRZĘBIE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-05-2017  22:02
Medyk Konin (MEDYK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-05-2017  22:01
Pogoń Duszniki Zdrój (DUSZNIKI)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-05-2017  22:00
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Piast Nowa Ruda (PIAST NR)
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-05-2017  21:59
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
1
5
0
2
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-05-2017  16:58
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-05-2017  16:57
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
5
2
3
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-05-2017  16:55
Pogoń Oleśnica (OLEŚNICA)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
6
2
3
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-05-2017  16:50
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
4
1
2
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-04-2017  21:58
Stal Brzeg (BRZEG)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-04-2017  21:57
LKS Bystrzyca (BYSTRZYCA)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-04-2017  22:14
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Górnik II Zabrze (ZABRZE)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-04-2017  22:12
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-04-2017  22:09
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Pogoń Duszniki Zdrój (DUSZNIKI)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-04-2017  22:07
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Orlęta Krosnowice (ORLĘTA)
7
0
3
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-04-2017  16:34
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-04-2017  17:56
Pniówek Pawłowice Śląskie (PNIÓWEK)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-04-2017  17:54
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
1
5
1
3
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-04-2017  17:51
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-04-2017  17:49
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-04-2017  22:04
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Skra Częstochowa (SKRA)
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-04-2017  21:59
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
LKS Bystrzyca (BYSTRZYCA)
5
2
2
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-04-2017  21:58
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
Niemczanka Niemcza (NIEMCZA)
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-03-2017  19:26
Rekord Bielsko Biała (REKORD)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-03-2017  19:24
AZS UJ Kraków (AZS UJ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-03-2017  19:20
Orlęta Krosnowice (ORLĘTA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-03-2017  21:10
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Wrocław (AZS WR)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-03-2017  21:50
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Stal Bielsko-Biała (STAL BB)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-03-2017  21:48
Sztorm Gdańsk (SZTORM)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-03-2017  20:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Falubaz Zielona Góra (FALUBAZ)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-03-2017  20:04
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Biała Podlaska (AZS BIAŁA)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-03-2017  20:40
AKS Strzegom (STRZEGOM)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
4
5
0
1
4
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-03-2017  20:36
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Gosirki Piaseczno (GOSiRki)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-03-2017  15:54
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
KS Polkowice (POLKOWICE)
3
2
2
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-02-2017  11:36
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
AZS UJ Kraków (UJ KRAKÓW)
4
3
1
1
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-02-2017  17:02
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
AWF Warszawa (AWF W-WA)
6
1
5
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-02-2017  20:34
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Polonia Stal Świdnica (POLONIA)
5
1
2
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-02-2017  17:30
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
Uniwer Szczecin (U SZCZECIN)
6
2
2
2
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-02-2017  17:29
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
UGdański (U GDAŃSK)
3
1
2
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-02-2017  11:30
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
AWFiS Gdańsk (AWF GDAŃSK)
7
1
4
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-02-2017  11:15
AZS PWSZ Wałbrzych (AMP: AZS PWSZ)
UO Opole (U OPOLE)
3
1
2
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-02-2017  19:06
Zjednoczeni Żarów (sparing: ŻARÓW)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
6
0
3
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-02-2017  22:18
Piast Nowa Ruda (sparing: PIAST NR)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
7
1
3
2
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-02-2017  22:14
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing: AZS PWSZ)
FC Hradec Kralove (HRADEC)
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-02-2017  19:16
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Olympia Hradec Kralove (HRADEC)
2
3
1
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-02-2017  19:12
AZS PWSZ Wałbrzych (sparing: AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
4
1
4
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-02-2017  22:28
Soła Oświęcim (sparing: SOŁA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
5
2
2
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-01-2017  12:22
FK Trutnov (sparing: TRUTNOV)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
4
1
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-01-2017  12:20
Slavia Praga (sparing: SLAVIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
6
2
4
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-01-2017  21:14
Górnik Wałbrzych (sparing: GÓRNIK)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-11-2016  20:03
Karkonosze Jelenia Góra DLJ (KARKONOSZE)
Górnik Wałbrzych DLJ (GÓRNIK DLJ)
3
0
0
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-11-2016  22:58
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Ruch Zdzieszowice (RUCH)
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-11-2016  22:56
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-11-2016  21:56
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-11-2016  21:52
Mitech Żywiec (MITECH)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
5
0
3
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-11-2016  21:49
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Unia Złoty Stok (UNIA)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-11-2016  20:16
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Piast Żmigród (ŻMIGRÓD)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-11-2016  20:12
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-11-2016  20:08
Zjednoczeni Żarów (ZJEDNOCZENI)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-11-2016  18:33
Rolnik Głogówek (ROLNIK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
9
3
1
0
8
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-10-2016  21:46
Lechia Dzierżoniów (LECHIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-10-2016  21:42
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-10-2016  18:03
Polska U15K (POL U15K)
Czechy U15 K (CZECH U15K)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-10-2016  20:20
Miedź II Legnica (MIEDŹ II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-10-2016  19:16
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Olimpia Kowary (KOWARY)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-10-2016  19:14
Zryw Gola Świdnicka (GOLA)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-10-2016  19:13
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Mitech II Żywiec (MITECH II)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-10-2016  20:42
Medyk Konin (MEDYK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-10-2016  21:26
Unia Turza Śląska (UNIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-10-2016  21:23
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
3
3
2
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-10-2016  21:22
Gwiazda Prószków (GWIAZDA)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
1
4
0
1
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-10-2016  16:30
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
3
0
2
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-10-2016  16:15
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
Bielawianka Bielawa (BIELAWA)
2
4
0
2
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-10-2016  20:46
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
KS Polkowice (POLKOWICE)
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-10-2016  20:42
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS UJ Kraków (AZS UJ)
2
1
2
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-10-2016  20:40
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (ZAMEK)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-09-2016  22:14
AZS Wrocław (AZS WR)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
3
1
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-09-2016  22:11
Polonia Bytom (POLONIA)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-09-2016  22:11
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Victoria Tuszyn (TUSZYN)
5
2
2
0
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-09-2016  20:00
Grom Witków (GROM)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-09-2016  19:58
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Sztorm Gdańsk (SZTORM)
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-09-2016  18:04
Skra Częstochowa (SKRA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-09-2016  18:02
AZS Biała Podlaska (AZS BIAŁA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
3
0
0
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-09-2016  18:00
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Rolnik II Biedrzychowice (ROLNIK II)
6
1
6
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-09-2016  18:00
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Grom Witków (GROM)
4
2
3
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-09-2016  21:50
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
GKS Jastrzębie (JASTRZĘBIE)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-09-2016  21:49
Rekord Bielsko-Biała (REKORD)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
4
2
2
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-09-2016  21:48
Pogoń Duszniki Zdrój (DUSZNIKI)
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-09-2016  21:47
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
MKP Wołów (WOŁÓW)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-09-2016  21:47
Orlęta Krosnowice (ORLĘTA)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
2
2
2
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-09-2016  18:00
LKS Gola Świdnicka (GOLA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-09-2016  21:16
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Ślęza Wrocław (ŚLĘZA)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-09-2016  21:14
MKS Szczawno Zdrój (SZCZAWNO)
Górnik Boguszów-Gorce (GORCE)
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-09-2016  21:13
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Piławianka Piława Górna (PIŁAWA)
2
3
1
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-09-2016  21:13
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
LKS Pakosławice (PAKOSŁAWICE)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-09-2016  22:08
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Stal Brzeg (BRZEG)
1
2
0
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-09-2016  22:07
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-09-2016  22:05
Niemczanka Niemcza (NIEMCZA)
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
0
5
0
2
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-09-2016  22:05
SWD Wodzisław Śląski (SWD)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
4
0
3
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-09-2016  22:05
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Unia Bardo (BARDO)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-08-2016  23:28
Górnik II Zabrze (ZABRZE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-08-2016  23:27
Gosirki Piaseczno (GOSiRki)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-08-2016  23:25
GKS Katowice (KATOWICE)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
12
0
7
0
5
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-08-2016  23:25
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Bielawianka Bielawa (BIELAWA)
2
3
1
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-08-2016  23:25
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Orlęta Krosnowice (ORLĘTA)
2
2
0
2
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-08-2016  21:56
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Pniówek Pawłowice Śląskie (PNIÓWEK)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-08-2016  21:54
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-08-2016  21:53
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
Unia Złoty Stok (UNIA ZS)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-08-2016  21:53
Piławianka (PIŁAWA)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-08-2016  21:53
Wiwa Goszcz (WIWA)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-08-2016  23:04
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Rekord Bielsko-Biała (REKORD)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-08-2016  23:03
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Mitech Żywiec (MITECH)
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-08-2016  08:45
Zdrój Jedlina (JEDLINA)
Zjednoczeni Żarów (ŻARÓW)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-08-2016  08:43
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Niemczanka (NIEMCZA)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-08-2016  22:44
Stal Bielsko-Biała (STAL BB)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-08-2016  22:43
UKS SMS Łódź (SMS ŁÓDŹ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
3
1
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-07-2016  22:22
Falubaz Zielona Góra (FALUBAZ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
2
1
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-07-2016  08:56
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-07-2016  10:12
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Lokomotiva Brno (BRNO)
3
0
0
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-07-2016  10:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Piast NR (PIAST NR)
4
1
1
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-07-2016  10:00
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Silesia Gorlitz (GORLITZ)
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-06-2016  22:16
Polonia Warszawa (POLONIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-06-2016  22:15
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Zagłębie Lubin (LUBIN)
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-06-2016  22:46
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Polonia Warszawa (POLONIA)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-06-2016  22:45
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
2
2
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-06-2016  12:00
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
KS Polkowice (POLKOWICE)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-06-2016  21:54
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Zagłębie II Lubin (ZAGŁĘBIE II)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-06-2016  21:53
SWD Wodzisław Śląski (SWD)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-06-2016  21:53
Mitech II Żywiec (MITECH II)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-05-2016  22:18
Piast Żmigród (ŻMIGRÓD)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
0
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-05-2016  22:17
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
0
9
0
3
0
6
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-05-2016  22:15
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Polonia Bytom (POLONIA)
4
1
2
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-05-2016  22:15
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
Rekord Bielsko Biała (REKORD)
1
8
1
3
0
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-05-2016  12:00
KP Brzeg Dolny (KP BRZEG)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
3
0
3
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-05-2016  21:40
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Ilanka Rzepin (ILANKA)
9
0
2
0
7
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-05-2016  21:38
Mitech Żywiec (MITECH)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-05-2016  21:37
Rolnik II Biedrzychowice (ROLNIK II)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
4
3
2
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-05-2016  21:37
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Darbor Bolesławice (DARBOR)
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-05-2016  22:12
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-05-2016  22:10
AZS Wrocław (AZS WR)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-05-2016  22:09
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
Chemik Kędzierzyn-Koźle (CHEMIK)
6
1
2
0
4
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-05-2016  22:09
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Mitech II Żywiec (MITECH II)
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-05-2016  12:30
Miedź II Legnica (MIEDŹ II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-05-2016  21:50
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
KS Polkowice (POLKOWICE)
1
3
1
2
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-05-2016  21:49
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
KKS Zabrze (ZABRZE)
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-05-2016  21:49
Rekord Bielsko Biała (REKORD)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
4
4
2
1
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-05-2016  21:40
Karkonosze Jelenia Góra (KARKONOSZE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
3
0
2
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-05-2016  21:38
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Mitech Żywiec (MITECH)
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-04-2016  20:40
Miedź II Legnica (MIEDŹ II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-04-2016  20:38
Zagłębie Lubin (LUBIN)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-04-2016  20:37
AZS II Wrocław (AZS II)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
6
0
2
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-04-2016  20:37
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Rolnik II Głogówek (ROLNIK II)
5
0
3
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-04-2016  20:16
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Ślęza Wrocław (ŚLĘZA)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-04-2016  20:56
Budowlani Lubsko (BUDOWLANI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
1
2
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-04-2016  20:54
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-04-2016  20:51
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-04-2016  12:50
Lechia Dzierżoniów (LECHIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-04-2016  21:00
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Polonia-Stal Świdnica (POLONIA)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-04-2016  20:59
KKP Bydgoszcz (BYDGOSZCZ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-04-2016  20:57
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
KKS Zabrze (ZABRZE)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-04-2016  20:57
Polonia Prószków (POLONIA)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
10
1
4
0
6
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-04-2016  20:06
Stilon Gorzów Wielkopolski (STILON)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-04-2016  20:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
SWD Wodzisław (SWD)
2
9
0
4
2
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-04-2016  20:00
AZS II Wrocław (AZS II)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
2
4
0
2
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-04-2016  21:46
Bystrzyca Kąty Wrocławskie (BYSTRZYCA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
1
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-03-2016  17:54
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
1
3
1
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-03-2016  19:46
Formacja Port Mostki (MOSTKI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-03-2016  19:52
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-03-2016  19:52
Lechia Dzierżoniów (LECHIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-03-2016  20:56
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Foto-Higiena Gać (FOTO-HIGIENA)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-03-2016  20:45
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Wrocław (AZS WR)
3
6
0
1
3
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-03-2016  21:56
Medyk Konin (MEDYK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
3
0
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-03-2016  20:56
Polonia-Stal Świdnica (PP: POLONIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-02-2016  15:27
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uniwersytet Ekonomiczny Poznań (POZNAŃ)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-02-2016  12:22
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
UMCS Lublin (LUBLIN)
3
2
1
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2016  20:50
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Zagłębie Sosnowiec (SOSNOWIEC)
1
2
0
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2016  20:48
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uniwersytet Zielonogórski (UNI ZG)
2
3
1
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2016  20:47
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
SAN Łódź (ŁÓDŹ)
10
7
5
3
5
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2016  12:36
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uniwersytet Gdański (GDAŃSK)
7
6
4
4
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2016  12:06
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uniwersytet Rzeszowski (RZESZÓW)
2
5
1
1
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-02-2016  11:54
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Zagłębie Lubin (LUBIN)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-02-2016  14:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Soła Oświęcim (SOŁA)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-02-2016  14:27
Bohemians Praga (BOHEMIANS)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-02-2016  08:17
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
1
10
1
5
0
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-02-2016  16:00
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
MKS Kluczbork (KLUCZBORK)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-01-2016  12:19
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uniwersytet Zielonogórski (UZG)
3
5
2
1
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-01-2016  21:26
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AWF Katowice (AWF KATOWICE)
7
6
3
1
4
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-01-2016  13:32
K AZS PWSZ Wałbrzych (K: AZS PWSZ)
ULKS Bogdańczowice (ULKS BOG)
5
2
2
1
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-01-2016  18:42
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Lechia Tomaszów Mazowiecki (TOMASZÓW)
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-01-2016  11:12
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uniwersytet Ekonomiczny Katowice (UE KATOWICE)
6
3
1
1
5
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-01-2016  11:11
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uniwersytet Opolski (UO OPOLE)
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-01-2016  11:10
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław (UE WROCŁAW)
4
0
0
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-01-2016  21:18
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Cracovia (CRACOVIA)
3
2
2
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-01-2016  20:03
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Reprezentacja U17 (U17)
2
2
1
2
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-11-2015  22:12
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Piast Karnin (KARNIN)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-11-2015  20:10
Gosirki Piaseczno (GOSiRki)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-11-2015  19:48
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Czarni Sosnowiec (CZARNI)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-11-2015  21:20
Zagłębie II Lubin (ZAGŁĘBIE II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-11-2015  21:18
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Sztorm Gdańsk (SZTORM)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-11-2015  21:12
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
Mitech II Żywiec (MITECH II)
1
5
0
3
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-11-2015  21:46
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Piast Żmigród (ŻMIGRÓD)
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-11-2015  21:42
AZS Biała Podlaska (AZS BIAŁA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-11-2015  21:41
Rekord Bielsko Biała (REKORD)
Victoria Aglomeracja Wałbrzycka (VICTORIA AW)
13
0
5
0
8
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-11-2015  11:42
AZS PWSZ Wałbrzych (PP: AZS PWSZ)
AZS Wrocław (WROCŁAW)
0
6
0
3
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-10-2015  21:20
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
KP Brzeg Dolny (BRZEG)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-10-2015  21:16
Mitech Żywiec (MITECH)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
1
2
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-10-2015  21:14
Darbor Bolesławice (DARBOR)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
5
2
5
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-10-2015  08:07
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
5
1
2
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-10-2015  22:06
Ilanka Rzepin (ILANKA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-10-2015  22:01
Mitech II Żywiec (MITECH II)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
1
2
1
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-10-2015  21:59
Chemik Kędzierzyn-Koźle (CHEMIK)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
2
8
0
5
2
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-10-2015  23:04
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
2
1
2
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-10-2015  23:00
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Zagłębie Lubin (ZAGŁĘBIE)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-10-2015  22:45
KKS Zabrze (ZABRZE)
Victoria Aglomeracja Wałbrzycka (VICTORIA AW)
6
2
3
0
3
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-10-2015  22:30
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Rekord Bielsko Biała (REKORD)
3
2
2
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-10-2015  22:44
KS Polkowice (POLKOWICE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-10-2015  22:30
Olimpia Szczecin (OLIMPIA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
2
0
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-10-2015  17:28
Rolnik Głogówek (ROLNIK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
4
1
2
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-10-2015  17:27
Rolnik II Głogówek (ROLNIK II)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
2
4
1
0
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-10-2015  22:56
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Miedź II Legnica (MIEDŹ II)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-10-2015  22:46
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
KKP Bydgoszcz (BYDGOSZCZ)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-10-2015  22:30
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
AZS II Wrocław (AZS II)
0
5
0
2
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-09-2015  19:50
Ślęza Wrocław (ŚLĘZA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
4
0
2
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-09-2015  22:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Budowlani Lubsko (BUDOWLANI)
7
1
5
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-09-2015  22:28
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
5
0
1
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-09-2015  10:46
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-09-2015  08:39
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
6
0
1
1
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2015  14:26
KKS Zabrze (ZABRZE)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-09-2015  22:02
Polonia-Stal Świdnica (POLONIA-STAL)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-09-2015  21:57
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (VICTORIA AW)
Polonia Prószków (POLONIA)
2
9
1
4
1
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-09-2015  20:22
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Bystrzyca Kąty Wrocławskie (BYSTRZYCA)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-09-2015  20:20
Miedź Legnica (MIEDŹ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
5
1
2
1
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-09-2015  20:44
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Stilon Gorzów Wielkopolski (STILON)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-09-2015  17:26
Sudety Dziećmorowice (SUDETY)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
7
0
2
0
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2015  21:46
AZS Wrocław (AZS WROCŁAW)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
3
0
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2015  11:25
SWD Wodzisław (SWD)
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
4
2
2
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-09-2015  11:24
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
AZS II SMS Wrocław (AZS II SMS)
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2015  19:18
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Formacja Port Mostki (MOSTKI)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2015  18:50
Polonia-Stal Świdnica (PP: POLONIA)
AZS PWSZ II Wałbrzych (AZS PWSZ II)
0
6
0
3
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-09-2015  18:30
Zagłębie Wałbrzych (PP: ZAGŁĘBIE)
Czarni Wałbrzych (CZARNI)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2015  20:44
Foto-Higiena Gać (FOTO-HIGIENA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
2
1
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-08-2015  20:42
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-08-2015  21:46
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Lechia Dzierżoniów (LECHIA)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-08-2015  21:44
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Gosirki Piaseczno (GOSiRki)
6
1
2
1
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-08-2015  18:54
Sztorm Gdańsk (SZTORM)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-08-2015  20:06
Piast Karnin (KARNIN)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-08-2015  22:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Karkonosze Jelenia Góra (KARKONOSZE)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-08-2015  22:00
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Biała Podlaska (AZS BIAŁA)
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-08-2015  12:42
Polska (POLSKA)
Słowacja (SŁOWACJA)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-07-2015  14:08
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Wrocław (AZS WROCŁAW)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-07-2015  15:45
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Wigry Suwałki (WIGRY)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-07-2015  13:57
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Okocimski Brzesko (OKOCIMSKI)
4
1
1
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-07-2015  16:58
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
1
5
0
1
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-07-2015  12:32
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Victoria Świebodzice (VICTORIA)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-07-2015  09:36
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Raków Częstochowa (RAKÓW)
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-06-2015  21:44
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Okocimski KS Brzesko (OKOCIMSKI)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-06-2015  21:40
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Wanda Kraków (WANDA)
5
0
3
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-05-2015  22:16
Legionovia Legionowo (LEGIONOVIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-05-2015  22:13
Widok Lublin (WIDOK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
5
0
3
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-05-2015  22:14
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Stal Mielec (STAL)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-05-2015  22:06
Puszcza Niepołomice (PUSZCZA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
5
0
1
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-05-2015  22:04
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
MUKS Tomaszów Mazowiecki (TOMASZÓW)
7
0
3
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-05-2015  21:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Kotwica Kołobrzeg (KOTWICA)
2
1
2
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-05-2015  21:26
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AJD Gol Częstochowa (AJD GOL)
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-05-2015  23:02
Zagłębie Sosnowiec (ZAGŁĘBIE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
2
2
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-05-2015  22:59
ULKS Bogdańczowice (ULKS)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-05-2015  20:42
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
MKS Kluczbork (KLUCZBORK)
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-04-2015  21:40
Wisła Puławy (WISŁA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-04-2015  21:37
Korona Łaszczów (KORONA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-04-2015  21:46
Znicz Pruszków (ZNICZ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-04-2015  21:44
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
MUKS Sokół Kolbuszowa (SOKÓŁ)
4
0
3
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-04-2015  22:16
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Stal Stalowa Wola (STAL SW)
1
3
1
3
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-04-2015  22:14
Rolnik Głogówek (ROLNIK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-04-2015  12:55
AZS PWSZ II (AZS PWSZ II)
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
9
2
4
0
5
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-04-2015  19:43
Enargetyk ROW Rybnik (ROW)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-03-2015  22:35
AZS UJ Kraków (AZS UJ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-03-2015  20:26
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Siarka Tarnobrzeg (SIARKA)
3
2
2
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-03-2015  21:26
Nadwiślan Góra (GÓRA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-03-2015  19:12
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Rozwój Katowice (ROZWÓJ)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

10-03-2015  10:36
AZS Wrocław (AZS WROC)
AZS PWSZ (AZS PWSZ)
6
0
2
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-03-2015  20:52
Raków Częstochowa (RAKÓW)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-02-2015  19:34
Zagłębie Lubin (LUBIN)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
6
0
2
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-02-2015  10:00
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Karkonosze JG (KARKONOSZE)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-02-2015  18:19
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Medyk Konin (MEDYK)
1
5
0
1
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-02-2015  11:33
Chrobry Głogów (CHROBRY)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2015  12:08
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Polonia Środa Wielkopolska (POLONIA)
1
3
1
2
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-02-2015  10:15
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
GKS Katowice (KATOWICE)
2
1
2
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-02-2015  12:38
Miedź Legnica (MIEDŹ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
4
0
3
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-02-2015  12:30
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Górnik Wałbrzych juniorzy młodsi (GÓRNIK jmł)
1
8
1
3
0
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-02-2015  09:52
Zagłębie Lubin (LUBIN)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
1
3
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-02-2015  18:48
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Górnik Wałbrzych trmapkarze (GÓRNIK tramp)
3
4
2
0
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-01-2015  15:25
Nielba Wągrowiec (NIELBA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
3
0
3
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-01-2015  10:35
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Jagiellonia Białystok (JAGIELLONIA)
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-01-2015  18:26
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Górnik Łęczna (ŁĘCZNA)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-11-2014  20:54
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Limanovia Limanowa (LIMANOVIA)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-11-2014  21:51
Błękitni Stargard Szczeciński (BŁĘKITNI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-11-2014  21:28
Okocimski KS Brzesko (OKOCIMSKI)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-11-2014  11:39
Stal Świdnica (STAL)
AZS PWSZ II (AZS PWSZ II)
0
7
0
3
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-11-2014  20:06
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Legionovia Legionowo (LEGIONOVIA)
3
1
3
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-11-2014  09:28
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS Wrocław (AZS WROC)
3
4
1
0
2
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-10-2014  21:13
Stal Mielec (STAL)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
1
0
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-10-2014  20:40
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Puszcza Niepołomice (PUSZCZA)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-10-2014  20:30
Wanda Kraków (WANDA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-10-2014  20:52
Kotwica Kołobrzeg (KOTWICA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-10-2014  20:46
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Zagłębie Sosnowiec (ZAGŁĘBIE)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-10-2014  20:38
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Widok Lublin (WIDOK)
4
1
3
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-10-2014  20:53
MKS Kluczbork (KLUCZBORK)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-10-2014  09:54
AJD Gol Częstochowa (AJD GOL)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-09-2014  19:45
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Wisła Puławy (WISŁA)
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-09-2014  19:32
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
KKS Bogdańczowice (BOGDAŃCZOWICE)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-09-2014  17:34
Stal Świdnica (STAL)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
9
1
4
0
5
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-09-2014  19:33
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Znicz Pruszków (ZNICZ)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-09-2014  19:32
MUKS Tomaszów Mazowiecki (TOMASZÓW)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-09-2014  14:02
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
AZS PWSZ II (AZS PWSZ II)
2
3
0
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-09-2014  19:30
Stal Stalowa Wola (STAL SW)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
1
3
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-09-2014  09:51
KS Zdrój Jedlina (ZDRÓJ)
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
0
21
0
10
0
11
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-09-2014  09:50
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Korona Łaszczów (KORONA)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-09-2014  19:05
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
ROW Rybnik (ROW)
0
3
0
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-08-2014  21:33
Siarka Tarnobrzeg (SIARKA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
1
2
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-08-2014  21:32
MUKS Sokół Kolbuszowa (SOKÓŁ)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-08-2014  10:20
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Nadwiślan Góra (GÓRA)
2
3
0
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-08-2014  20:30
Rozwój Katowice (ROZWÓJ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-08-2014  20:29
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Rolnik Głogówek (ROLNIK)
1
3
0
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2014  18:15
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS UJ Kraków (AZS UJ)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-08-2014  21:09
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Raków Częstochowa (RAKÓW)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-08-2014  18:26
Limanovia Limanowa (LIMANOVIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-08-2014  09:45
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Darbor Bolesławice (DARBOR)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

01-08-2014  09:02
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Błękitni Stargard Szczeciński (BŁĘKITNI)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-07-2014  21:30
Ostrovia Ostrów Wielkopolski (OSTROVIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
1
2
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

26-07-2014  14:25
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Zagłębie Lubin (LUBIN)
0
10
0
4
0
6
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-07-2014  06:52
Podlasie BPodlaska (PODLASIE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
4
1
1
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-07-2014  09:08
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Flota Świnoujście (FLOTA)
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-07-2014  08:59
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
AKS Strzegom (STRZEGOM)
4
1
2
1
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-07-2014  08:35
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Odra Opole (ODRA)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-07-2014  11:57
GKS Katowice (KATOWICE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-06-2014  10:28
Zagłębie Lubin (LUBIN)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
4
0
0
0
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-06-2014  09:50
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ J)
AJD Częstochowa (AJD J)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-06-2014  09:49
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ J)
Czwórka Radom (RADOM J)
1
9
1
3
0
6
-
-
-
-
-
-
Zakończony

24-06-2014  09:48
AZS PWSZ J (AZS PWSZ J)
AZS Wrocław (AZS WR J)
0
6
0
2
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-06-2014  09:07
Górnik Wałbrzych LDJ (GÓRNIK J)
ME Śląsk Wrocław (ŚLĄSK J)
0
5
0
1
0
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-06-2014  06:55
FC II Katowice (KATOWICE)
AZS PWSZ (AZS PWSZ)
0
3
0
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-06-2014  06:55
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
Darbor Bolesławice (DARBOR)
2
3
1
1
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-06-2014  20:00
Warta Poznań (WARTA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-06-2014  19:56
Tygryski Świętochłowice (TYGRYSKI)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
3
0
0
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

06-06-2014  19:56
Orlik JG (ORLIK)
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
3
5
1
4
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-05-2014  20:00
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Odra Opole (ODRA)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-05-2014  19:15
Polonia Bytom (POLONIA)
AZS PWSZ (AZS PWSZ)
3
2
2
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-05-2014  19:00
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
UKS Udanin (UDANIN)
19
1
10
0
9
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-05-2014  19:00
Ostrovia Ostrów Wielkopolski (OSTROVIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-05-2014  18:56
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Rolnik II (ROLNIK II)
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-05-2014  19:10
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Raków Częstochowa (RAKÓW)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-05-2014  12:49
Gwiazda Ruda (GWIAZDA)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
3
3
1
1
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-05-2014  18:04
Lechia Zielona Góra (LECHIA ZG)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-05-2014  13:59
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Rekord Bielsko (REKORD)
1
5
1
3
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-05-2014  19:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
MKS Kluczbork (KLUCZBORK)
2
5
1
3
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-05-2014  12:00
Polonia Bytom (POLONIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-04-2014  21:36
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
KS Polkowice (POLKOWICE)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-04-2014  18:26
Chrobry Głogów (CHROBRY)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-04-2014  18:52
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Rozwój Katowice (ROZWÓJ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-04-2014  19:42
Ruch Zdzieszowice (RUCH)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-04-2014  19:14
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Calisia Kalisz (CALISIA)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-03-2014  22:00
Bytovia Bytów (BYTOVIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-03-2014  19:40
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Jarota Jarocin (JAROTA)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

14-03-2014  20:45
Zagłębie Sosnowiec (SOSNOWIEC)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
3
1
0
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-03-2014  19:45
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Gryf Wejherowo (GRYF)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

28-02-2014  17:36
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Polonia Sparta Świdnica (ŚWIDNICA)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

21-02-2014  18:41
Śląsk II Wrocław (ŚLĄSK II)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

19-02-2014  09:44
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Bielawianka (BIELAWA)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-02-2014  11:04
Miedź Legnica (MIEDŹ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-02-2014  21:49
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Bystrzyca Kąty (KĄTY)
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-02-2014  21:49
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Soła Oświęcim (SOŁA)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

31-01-2014  17:01
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Warta Poznań (WARTA)
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

29-01-2014  21:05
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Olimpia Kowary (KOWARY)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-01-2014  18:47
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Podbeskidzie Bielsko Biała (PODBESKIDZIE)
1
6
1
3
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-11-2013  07:15
Karkonosze (KARKONOSZE)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-11-2013  20:19
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Błękitni Stargard Szczeciński (BŁĘKITNI)
1
4
1
2
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-11-2013  19:36
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Warta Poznań (WARTA)
3
1
0
1
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-11-2013  19:30
Darbor (DARBOR)
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-11-2013  21:15
Odra Opole (ODRA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-11-2013  08:53
AKS Strzegom (STRZEGOM)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-11-2013  08:53
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
FC II Katowice (KATOWICE)
3
0
0
0
3
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-11-2013  12:15
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Ostrovia Ostrów Wielkopolski (OSTROVIA)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-11-2013  12:00
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Tygryski Świętochłowice (TYGRYSKI)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-11-2013  12:00
Grom Udanin (UDANIN)
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
1
6
0
2
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-11-2013  11:59
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Pogoń Oleśnica (OLEŚNICA)
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-10-2013  20:09
Raków Częstochowa (RAKÓW)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

25-10-2013  19:45
Orla Wąsosz (WĄSOSZ)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-10-2013  20:00
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
UKP Zielona Góra (UKP ZG)
4
0
2
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-10-2013  18:08
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Piast Zawidów (ZAWIDÓW)
3
2
1
0
2
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

18-10-2013  18:07
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Czarni Sucha Góra (CZARNI)
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-10-2013  09:13
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
Zagłębie Lubin (LUBIN)
1
3
0
2
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-10-2013  09:13
Sokół Wielka Lipa (SOKÓŁ)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

12-10-2013  22:45
Rolnik II (ROLNIK II)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-10-2013  20:00
MKS Kluczbork (KLUCZBORK)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-10-2013  19:50
Czarni Jelcz (JELCZ)
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
0
5
0
2
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

05-10-2013  19:31
AZS PWSZ (AZS PWSZ)
Gwiazda Ruda (GWIAZDA)
7
1
4
0
3
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2013  16:30
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Polonia Bytom (POLONIA)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2013  16:06
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
UKS Bierutów (BIERUTÓW)
5
0
3
0
2
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

04-10-2013  16:03
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Granica Bogatynia (GRANICA)
2
2
2
1
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-09-2013  15:45
KS Polkowice (POLKOWICE)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-09-2013  15:15
LZS Szczedrzkowice (SZCZED)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

22-09-2013  12:38
Zagłębie II Lubin (LUBIN II)
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
2
2
2
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2013  12:00
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Chrobry Głogów (CHROBRY)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2013  11:25
LZS Goczałkowice (GOCZAŁK)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
2
6
0
5
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

20-09-2013  11:23
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
LZS Stary Śleszów (ŚLESZÓW)
1
5
1
2
0
3
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-09-2013  22:47
Miedź Legnica (MIEDŹ II)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-09-2013  22:47
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
Piast Nowa Ruda (PIAST NR)
9
1
4
0
5
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

13-09-2013  18:45
Rozwój Katowice (ROZWÓJ)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

11-09-2013  08:37
Zagłebie Wałbrzych (ZAGŁĘBIE)
Iskra Witków (ISKRA)
4
2
2
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

08-09-2013  20:10
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
Zagłębie Lubin (LUBIN)
1
6
0
2
1
4
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2013  10:49
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Olimpia Kowary (KOWARY)
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2013  10:49
Rekord Bielsko (REKORD)
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
1
2
1
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

07-09-2013  10:48
Victoria AW (VICTORIA AW)
Ziemia Lubińska (ZIEMIA)
8
2
4
2
4
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

03-09-2013  11:04
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Ruch Zdzieszowice (RUCH)
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-08-2013  20:00
Calisia Kalisz (CALISIA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
4
0
3
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-08-2013  19:45
Kuźnia Jawor (JAWOR)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-08-2013  19:45
Victoria Aglomeracja (AGLOMERACJA)
Piast Nowa Ruda (PIAST)
11
0
5
0
6
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

30-08-2013  19:30
AZS PWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
AZS II SMS Wrocław (AZS II SMS)
3
2
2
1
1
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-08-2013  19:58
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Orzeł Ząbkowice (ORZEŁ)
1
4
0
2
1
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

27-08-2013  19:57
AZSPWSZ Wałbrzych (AZS PWSZ)
KKS Zabrze (ZABRZE)
2
2
0
1
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-08-2013  21:31
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
KP Brzeg (BRZEG)
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
Zakończony

23-08-2013  18:18
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Bytovia Bytów (BYTOVIA)
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

17-08-2013  21:45
Bobrzanie (BOLESŁAWIEC)
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
3
1
3
0
0
1
-
-
-
-
-
-
Zakończony

16-08-2013  22:00
Jarota Jarocin (JAROTA)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

15-08-2013  21:45
MKS Szczawno (SZCZAWNO)
Karkonosze (KARKONOSZE)
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

09-08-2013  20:15
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
Zagłębie Sosnowiec (SOSNOWIEC)
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
Zakończony

02-08-2013  17:58
Gryf Wejherowo (GRYF)
Górnik Wałbrzych (GÓRNIK)
0
1
0
1