Udany debiut

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Udany debiut

Trzy czerwone kartki i gol

Krzysztof Piątek zaliczył swój pierwszy występ w barwach Fiorentiny w pucharowym spotkaniu z Napoli. Wychowanek Niemczanki i Lechii do gry wszedł w 73. minucie, a pół godziny później w doliczonym czasie gry pokonał bramkarza rywala. Ostatecznie Fiorentina pokonała na wyjeździe Napoli 5:2, zdobywając aż trzy bramki w dogrywce i awansowała do kolejnej rundy Pucharu Włoch. Obie drużyny kończyły mecz w osłabieniu - Neapol w "9", a Florencja w "10". U gości czerwoną kartkę tuż przed przerwą obejrzał polski bramkarz Bartłomiej Drągowski. Natomiast na ławce gospodarzy siedział inny nasz golkiper Hubert Idasiak, zabrakło zaś Piotra Zielińskiego, który nadal przebywa na kwarantannie. W weekend w Serie A Napoli jedzie do Bolonii, a Fiorentina zagra z Genuą.