Pracowita sobota piłkarzy

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Pracowita sobota piłkarzy

W prawie wszystkich starciach oglądaliśmy naszych zawodników

W kratkę wypadły sparingi drużyn naszych piłkarzy z niższych szczebli. Wygraną 2:1 zakończył się mecz Resovii Dawid Kubowicza (cały mecz) z Hutnikiem Kraków, a Stal Rzeszów zremisowała 1:1 z Widzewem oraz wygrała 4:0 ze Stalą SW. Paweł Oleksy zagrał ponad godzinę w pierwszym meczu. GKS Tychy zremisował 1:1 ze spadkowiczem z czeskiej ekstraklasy Slezský FC Opawa, Odra przegrała 0:2 z GKS Jastrzębie, a beniaminek I ligi z Polkowic 2:3 z beniaminkiem II ligi KKS Kalisz. Bartosz Biel (Tychy), Miłosz Trojak, Arkadiusz Piech (obaj Opole) oraz Mateusz Piątkowski zagrali po jednej połowie, a Dominik Radziemski (obaj Polkowice) 65 minut. Natomiast w III-ligowym starciu rezerw Lubina i Legnicy, Zagłębie wygrało z Miedzią 2:1. W zespole z Lubina oglądaliśmy wracającego z wypożyczenia do Sokoła Ostróda Dominika Więcka, a w Legnicy Igora Lewandowskiego.